Şimdi Ara

clio tercih karmaşası yardımınıza ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Renault clio sport tourer icon edc ile
    Renault clio icon edc arasında kaldım, sizce sadece 150 160 lt bagaj hacmi için 2.500 tl fazladan vermek mantıklı mı? iki araç da aynı donanım ve özelliklerde sadece arada büyüklük farkından dolayı 2500 tl fark var.
    sport tourer 2. el olarak daha mı yavaş gider ve bu modele özgü bir sıkıntı bildiğiniz var mıdır???

• boraedmit kullanıcısına yanıt
    bekarsanız ve ufukta evlilik yoksa clio hb alınır tabi; ama evliyseniz veya evlenme durumu olacaksa sport tourer daha mantıklı olur... ikinci el olarak araç zaten iyi ama sonuçta station wagon araç, hb'e göre daha az tutulma durumu olabilir...
  • Teşekkür ederim evliyim ve 1 2 yıl içerisinde çoluk çocuğa karışırız inşallah nasip olursa.Yinede bu clio kafamı çok kurcalıyor, eşsiz yardımlarınıza çok ihtiyacım var
  • en çok satılan SW araç Clio ST dir, her ne kadar SW oluşundan dolayı piyasası kötü olsa da diğer SW kıyasla iyidir.
  • Evli ve bir çocuk babası bir C sınıfı HB sürücüsü olarak, kesinlikle Clio ST öneriyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio icon çok şık bir otomobil 10paun. Clio Tourer 4puan :((

• St hic de büyük durmuyor bence. Gayet ideal bir araç. Yerinizde olsam st tercih ederim. 160lt daha geniş bagaj az değil.

Ayrıca clio nun bagajina bebek Arabası bile zor sığar. St diyorum ben

• Clio st sadece tasarımı yeter
    Sport tourer gayet iyi satılıyor hocam sedan bir araçla kıyaslasaydınız evet arada uçurum var piyasa olarak ama hb olunca sw ile çok büyük farklar yok diye düşünüyorum
    İsterseniz malum siteden araştırın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • boraedmit kullanıcısına yanıt
    Bu araçların fiyatı nedir hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Evet ben de bunu merak ettim... Yani çöpe atılacak ne kadar meblağ gözden çıkartılmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Evet ben de bunu merak ettim... Yani çöpe atılacak ne kadar meblağ gözden çıkartılmış...

Benim korkum 60 üstü denmesi.

• quote:

quote:

quote:

Biz niye korkalım, Zevk de para da O'nun...

Her hangi bir araç tavsiyesi konusunun içinde Clio veya fransız arabası geçiyorsa zaten "hayırlı olsun" diyorum... Fazlasıyla hak ediyor çünki.

• Bencede CLIO SPORT TOURER al, HB'ye göre tasarımı daha şık bence. Bagajını da dilediğin gibi kullanırsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Biz niye korkalım, Zevk de para da O'nun...

Her hangi bir araç tavsiyesi konusunun içinde Clio veya fransız arabası geçiyorsa zaten "hayırlı olsun" diyorum... Fazlasıyla hak ediyor çünki.

Bende aynı düşünceleri paylaşıyorum. Kesinlikle fiyatını hak etmeyen araçlar. Ancak bir aracada karar vermiş insanlara başka araç önermeyi sevmesemde. Clio parasına iyi kötü c sınıfı hb araçlar alınabiliyor. Piyasadaki 2013 0 sıfır c sınıfı araçlar bunların parasına alınabiliyor. 2014 lerde alınabiliyor ama çok seçenek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.