Şimdi Ara

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.465
Cevap
47
Favori
929.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler neden fiyatlar hala bu kadar ucuk yeni kasasi yolda geliyor fiyatlarda ufaktan indirime gitmeleri gerekmezmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

1.2 benzinli night&day için 33000 tl fiyat verdiler (denizli renault) iyi mi ?

Bence çok iyi. Ben Aralık ta sigorta ve park sensörü dahil 32000tl ye aldım.
  • aracı alalı henüz 1 hafta olduğundan bugün 3. defa bindik ve ilginç/beklemediğim noktalar çıkıyor. el freni çekili kalınca ikaz lambası/sesi hoşuma gitmişti acemi olarak. bugün de vites değiştirme ikazıyla tanıştım, bütün araçlarda oluyor mu bunlar yoksa clio'lara özel bir durum mu acaba?
  • Arkadaşlar merhaba !
    Bugün ben de gidip bir clio aldım.Çarşamba günü teslim edecekler inşallah.
    Clio Hb III 1.5 dci 90 bg Euro 5 Night&Day modeli beyaz renk 39.400 TL ye anlaştık.
    İnceledim, çok donanımlı bir araçtı. Kardeşimde 2009 model 80 bg lik expression modeli var, motoru muhteşem, daha tık demedi maşallah. Bu motor daha performanslı görünüyor. Beyaz renkte çok güzel ve klas duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATASAHMET

Arkadaşlar merhaba !
    Clio Hb III 1.5 dci 90 bg Euro 5 Night&Day modeli beyaz renk 39.400 TL ye anlaştık.
    İnceledim, çok donanımlı bir araçtı. Kardeşimde 2009 model 80 bg lik expression modeli var, motoru muhteşem, daha tık demedi maşallah. Bu motor daha performanslı görünüyor. Beyaz renkte çok güzel ve klas duruyor.

Hocam hayirli olsunda 40 bin tl bu arabaya vermek pek akil kari degil gibi geliyor bana
  • Aslında benim de ilk başta düşüncem öyle idi ama bu donanımda(full), dizel ve sıfır başka araba bulamadım.Maksimum limitim 40.000 tl idi ve kesinikle sıfır alacaktım. En mantıklısı bu geldi.Fiyatlar çooook yüksek. Kullanışlı bir araba ama ve çooook az yakıyor.En az beş yıl binerim.
  • hayırlısı olsun. kazasız belasız.
  • Peki yeni CLio 4 lerin fiyat listesi belli oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

hayırlısı olsun. kazasız belasız.

teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun...
  • quote:

Arkadaşlar merhaba !

hayırlı olsun arkadasım. Bende de 1,2 night&day var siyah... Özellikleri bakımından gayet iyi ve donanımlı.Ama motor biraz zayıf kalıyor gibi geliyor bana. Daha henuz klima acmaya fırsatım olmadı bir de klima acınca ne yasarız bilemem artık. Arac daha 2000km olmadı belkide ondandır daha motor acılmadı diyorum ama....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilbodrum -- 17 Nisan 2012; 12:00:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilbodrum

quote:

Arkadaşlar merhaba !

hayırlı olsun arkadasım. Bende de 1,2 night&day var siyah... Özellikleri bakımından gayet iyi ve donanımlı.Ama motor biraz zayıf kalıyor gibi geliyor bana. Daha henuz klima acmaya fırsatım olmadı bir de klima acınca ne yasarız bilemem artık. Arac daha 2000km olmadı belkide ondandır daha motor acılmadı diyorum ama....

eyvallah arkadaş, sizin arabanızda hayırlı olsun.yaklaşık 5000 km sonra arabanız açılacaktır ve hissedilir derecede performans artacaktır ama uzun yolda birşey beklemeyin. geçen sene 1.2 symbol almıştım, sırf motoru yüzünden geri satmıştım, başkasına yeterli gelebilir...
    ama bu arabada 200 NM tork ve 90 beygiri duyunca bayağı heveslendim tabi donanımıda cabası.hayırlısı bakalım.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba !

eyvallah arkadaş, sizin arabanızda hayırlı olsun.yaklaşık 5000 km sonra arabanız açılacaktır ve hissedilir derecede performans artacaktır ama uzun yolda birşey beklemeyin. geçen sene 1.2 symbol almıştım, sırf motoru yüzünden geri satmıştım, başkasına yeterli gelebilir...
    ama bu arabada 200 NM tork ve 90 beygiri duyunca bayağı heveslendim tabi donanımıda cabası.hayırlısı bakalım.

Hayirli olsun. Aralik sonu gibi 2008 1.2 benzinli extreem otomatik almistim. Hem kar kistan hem de acemelikten daha yeni yeni kullanmaya basliyorum. Motoru cook performansli degil ozellikle yokusta cok sıkıştırmaya gelmiyor. Ama tem de cok rahat 130'a cikiyorsunuz farkina varmadan. Tuketimi cook yogun trafikte (3-4 saat adim adim gidince ) 7.5'i buldu. Normalde sehir ici 7.1 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacaroglu -- 17 Nisan 2012; 23:02:15 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba !

Ben aracı eşime almıştım. Genelde de şehir içi veya yakın beldelere gidip geliyor. Uzun yola benim connectle gidiyoruz hem daha büyük hem de dediğin gibi uzun yolda torklu araba iyi oluyor.5000km yi heralde böyle giderse 2 yılda ancak yaparız :)) Aralıkta aldığımız araç daha 1700km de onunda 600 km sini motor açılsın diye izmire gidip gelmiştim o zaman yapmıştım.

• iyi akşamlar arkadaşlar. bu hafta 2012 clio 1.2 extreme edition aldım. size sormak istediğim, yan aynalar elektrikli ancak elektrikle katlanma özelliğine sahip değil doğrumu, çünkü benim arabada ki joyistickte sağ ayna, sol ayna ve pasif konum var, arabayı kilitleyincede kapanmıyor zaten ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblue01

iyi akşamlar arkadaşlar. bu hafta 2012 clio 1.2 extreme edition aldım. size sormak istediğim, yan aynalar elektrikli ancak elektrikle katlanma özelliğine sahip değil doğrumu, çünkü benim arabada ki joyistickte sağ ayna, sol ayna ve pasif konum var, arabayı kilitleyincede kapanmıyor zaten ???

bende üst versiyon 1,2 night&day var onda bile yok bu özellik
    Oysa Ford larda var ve çok güzel. Üstelik üzerilerinde sinyal camı bile vardı.
  • aynı aracın 2011 versiyonu var bendede ve evet elektrikli katlanır yan ayna yok bu araçlarda. O değilde clio 4 satışa ne zaman çıkacak bilen var mı? 2013 model clio'lar clio 4 olacak diye biliyordum ama neredeyse mayısa geldik daha aracın doğru dürüst bir fotoğrafını bile göremedik.
  • bu arada arkadaşlar kapı kilitlenince camlar da otomatik kapanmıyor galiba, extreme de bugün camı açık bırakıp yaklaşık 30 sn mal mal bekledim ama bişey olmadı, acaba farklı bişey mi yapmak gerekiyor? klavuza baktım ama bişey bulamadım?
  • yok hocam onu bende çok denedim camlar kapanmıyor maalesef.
  • merhabalar,

3 hafta once 2009 model clio III expression alarak aranıza katıldım.2 gündür yol bilgisayarımda anahtar işareti var.Bunun anlamı nedir bilen var mıdır acaba?

Birde ayagımı debriyajdan tam cekerken tık diye bir ses geliyor.Bu problemi yaşayan varmı başka?

Teşekkürler ...

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

Clio III sahipleri ve sevenleri bilgi paylaşım platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiki -- 24 Nisan 2012; 2:00:52 >

• hayırlı olsun.
    servis zamanı yaklaştığında belirir o işaret. eğer olması gerektiği gibi her 15bin km'de bakım yapılmışsa 45bin km'de yine bakım yapılması gerekiyor. bakıma kalan km diye bir sekme var mı yol bilgisayarında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leki -- 24 Nisan 2012; 2:13:00 >
  • 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.