Şimdi Ara

CLA Spor Süspansiyon ile Konforlu Alçaltılmış Süspansiyonun Farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CLA 200 kullananlara bi sorum olacak.
    Spor süspansiyonu mu yoksa konforlu alçaltılmış süspansiyonu mu önerirsiniz hangisi uzun vadede can sıkmaz?
    Sürekli agresif kullanım olmayacak ama hızlı kullanan bi insanım normalde. Çanakkalede yaşıyorum şehirdışı yolları virajlı ve bozuk. Hangisini önerirsiniz?

• CLA kullanıcısı değilim fakat bozuk yollarda araç kullanıyorsanız "konforlu alçaltılmış" diye bahsettiğiniz süspansiyonları kullanmanız hem yol tutuşu hemde konfor açısından daha iyi olacaktır. Çünkü bozuk yollarda esneme payı olan süspansiyonlar daha iyi yol tutar zıplama yapmayacağı için.
  • Amg paket alma kullandim kazik gibi ha dengesi iyi ama kazik gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ykiside sert almy?ken amg tercih edin
  • Soruna cevap veremem ama bir tavsiyede bulunabilirim. Hız felakettir, az önce bu konuyu gördüm, dikkatli olalım.

http://forum.donanimhaber.com/m_102081281/tm.htm
  • Bence İstanbul'a çok uzak değilsiniz.

Bayilere sorun iki tipte de araç bulursanız.İki araç içinde aynı gün randevu alıp gelin bir inceleyin siz karar verin derim.

Ama şunu merak ediyorum?

Alçaltılmış konforlu süspansiyon ile Spor Süspansiyon aynı yüksekliğe mi sahip?

Şayet değil ve Spor süspansiyon daha yüksekse spor olanı alın derim.Çünkü yollar kötü ve bozuk dediğiniz için aracın yüksekliği de

önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wawacell_159

Selamun aleyküm.
    CLA 200 kullananlara bi sorum olacak.
    Spor süspansiyonu mu yoksa konforlu alçaltılmış süspansiyonu mu önerirsiniz hangisi uzun vadede can sıkmaz?
    Sürekli agresif kullanım olmayacak ama hızlı kullanan bi insanım normalde. Çanakkalede yaşıyorum şehirdışı yolları virajlı ve bozuk. Hangisini önerirsiniz?

CLA kullanmadım ama AMG paketli CLA ların ş.içindeki yoldan gelen darbelere verdiği sert tepkiler dışardan gözle bile çok net algılanıyor, bence muazzam bir sürüş netliği ile beraber sarsıntısıyla da bezdirici olabilecek bir model gibi gözüküyor.
  • Eğerki sık sık yüksek süratlerde otoyolda araç kullanan biri değilseniz kesinlikle konforlu alçaltılmış süspansiyon öneriyorum.. Konforlu alçaltılmış süspansiyonunda yol tutuş özellikleri zaten çok iyi adı yanıltmasın çok konforlu olduğu söylenemez bir çok aracın süspansiyonlarına göre yinede sert zaten.
  • İkiside sert süspansiyon zaten konfor yazdığına bakmayın.Aradaki fark çok çok az.He normalde fark olabilir onu bilmiyorum lakin bu A ve CLA'da gelen baş belası runflat lastikler yüzünden(bir de bridgestone t001 koyuyorlar oda ayrı kazık) fark hiç anlaşılmıyor,araç baya sert bir yapıda oluyor.He yol tutuşu muazzam aracın istesenizde yoldan çıkaramazsınız o ayrı.Fakat aracı bir de yumuşak bir lastikle denemek lazım o zaman fark daha net ortaya çıkar.. Zaten tek dileğim şu lastiklerin hemen bitmesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.