Şimdi Ara

CIDDI KONU - 15.000 TL 'ye ne iş yapılır ⁉️ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaşlı ağaçlar değerlidir.Arsa fiyatı dışında ağaç sayısı ve yaşına göre ekstra ödeme yapılır.Devlet arsada ağaç başına 1000tl yakın ödeme yapıyor.Hobi bahçelerin çoğalma nedeni de budur.Yatırım amaçlı arsa alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbulda Yaşadığım için bulmam zor olabilir ama Aklımda bulunsun sağolun bu işi hiç bilmiyordum sayenizde öğrendim sağolun 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

Beyler yaza kadar biriktirmeyi düşünüyorum çalışıp sizce ne yapsam ciddi konu lütfen güvendiğiniz fikrilerinizi yazınız şimdiden yazan herkese teşekkür ederim.

Hali yikama işi (ciddiyim)👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 1 Kasım 2014; 3:16:45 >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Bizim burda var iş yapıyor ama o işi 15.000 'e nasıl yapıcam ki ?

• quote:

Bizim burda var iş yapıyor ama o işi 15.000 'e nasıl yapıcam ki ?

Bi dükkân kirala yikama makinelerini 4-5 bine alırsın en fazla.bir tanede Hyundai h-100 al 8-9 bine bulunuyor.islerin açılınca dahada gelistirirsin.

Ama buradaki yerler depo gibi araba yıkama alanı gibi yerler o dükkanı tutmak Pahalı gelebilir gibi

• quote:

Ama buradaki yerler depo gibi araba yıkama alanı gibi yerler o dükkanı tutmak Pahalı gelebilir gibi

Aylık 1000-1200 olsa belkide dahada ucuz.ama aklınızda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sonunudüsünmüskahraman

Sizde sağolun. Ayrıca uzun vadeli kazanç garantisi verdiğim bir olayda var. Toprak işine gir. Mesela şuanda izmir çandarlıda 15 20 bine arsalar satılıyor. Neden çandarlı dersen.andarlıya dinyanın en büyük limanı yapılacak. O yüzden ileride toprağınız çok değerlenecek. Eğee araştırırsan böyle işlerle geleceğini garanti altına alırsın. Bırak kalsın orada toprağın. Dik bi ağaç çitle çevir. 10 yıl 15 yıl kalsın. Ama 15 yılın sonunda 5 katına sat 😉

Hocam o limanı garanti yapacaklar değil mi?

• Çiğ köfteci
  • Battalbey aç (çiğköfte bulgurdan)

Sağolun listeye yazdımm 👍👍👍 👏👏👏

• Bugünlerde her gezdiğimde dükkanlara bakıyorum ne nasıl diye çığköfte işi güzel ama heryerde var herköşede neredeyse ama gözlemlediğime göre dükkanda çok kimse oturup yemiyor herkes paket yada elde alıp gidiyor o yüzden küçük bi Dükkan ve güvenilir yerden çiğköfte alışana kadar olursa iyi bir miktara yapılabilir gibi ama işte benim sorunum Vergisi felan onları bilmiyorum onlarıda öğreniyim kafamda şekillenebilir iş

@The Unforgiven @ozel35

• biz apartman yapıyoruz dairelerin birini sana satabilirim.
  • Turbo sandim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YasiKa kullanıcısına yanıt
    15.000 'e nasıl alıyım 😃 hem yaza kadar biriktiricem

• bir kaç akrabanın ismini kullanarak yurtdışı e ticaret yapabilirsin gerçekten iyi para var şansın yaver gider ve iyi ürünler bulursan çok kısa sürede parayı ikiye katlayabilirsin

eğer gerçekten ilgileniyorsan pm atarsan detaylı anlatabilirim
  • Önce mezun ol, sonra üzerine biraz daha ekleyip PPL lisansı almaya bak. PPL Lisansı almak çok zor değil ama kararını kesin olarak zaten PPL aşamasında veriyorsun "ben bunu yaparım/yapamam" diye. PPL lisansını aldıktan sonra önüne bir sürü kapı açılacak. Kapıdan kastım öğrenmeye meraklı bir insanın karşısında hiç bir engel tanımadan yıllar geçse de öğrenmeye devam edip bir yandan da çok rahat kazanabileceği bir işe sahip olacaksın. PPL lisansını elde ettikten sonra ATPL(A) lisansı için iyi bir miktar para biçmek zorunda kalacaksın ama üzülme, krediyle birlikte ATPL(A) lisansını sorunsuz bir şekilde tamamlayabilir ve bundan sonraki önüne açılan kapıda da işine başladıktan sonra kredini erkenden kapatabilirsin. Bazı şirketler ATPL kursu için senden para bile istemiyor ama 10 yıl vadeyle maaşından keserek parayı alıyorlar, bu da makul bir teklif olduğundan dolayı paranı iyi değerlendir. Halı yıkamacılığı, Çaycılık, Çiğ Köfte vb. tarzı şeylere yönelirsen ömrünün sonuna kadar hayatını "kendi işim" olarak gördüğün yerde sıradan bir şekilde çürüteceksin.

Kendini de düşünme, ileride belki hayatına bir kadın girecek ve "hayatım" dediğin kadınla birlikte aranıza bir can daha katacaksınız ve kendinden çok aileni düşünmek zorunda kalacaksın, onu zorluklar altında büyütmek yerine geleceğini en azından sağlama alarak ailene olan katkını düşünürsen çok iyi yerlere gelirsin, emin ol.

Lafım konu sahibine değil, dünyada bir sürü güzel eğitim alınarak çok iyi para kazanılıp geleceğini hatta ailesini rahata erdirecek bir sürü meslek varken böyle gereksiz şeyler ile kafayı doldurmak bana göre çok saçma geliyor. Sultanahmette lise mezunu bile olmayan sizin bizim yaşımızdaki insanın 3 tane dil bilerek çok iyi bir durumda olması bile onun başarısıdır, eğitim, okul, iş, kariyer hepsi bir yerden sonra duracak, öncelikli olarak kendini yeteri kadar geliştir, o kapılar zaten er geç sana açılacaktır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.