Şimdi Ara

CIDDI KONU - 15.000 TL 'ye ne iş yapılır ⁉️ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 milyar ile hiç bir şey yapamazsın.Basit bir iş yeri açsan alacağın ruhsat,yapacağin masraf 15 binden fazla olacaktır.

Mesela Telefon Dükkanı açtın ve İphone satacaksın.15 bin tl ile kaç tane iphone alıp satabilirsin ?

İş yeri açmak için en azından 100-200 milyar gerekir.
  • Şuanda biriktirebileceğim elimden gelen bu o yüzden buna göre planımı yapmam gerek yoksa büyük miktarlara daha iyi işler tabi var ama şuanda maksimum bütçem bu

@OzguR1992

Iyi hatırlattınız bunu arkadaşım ilede hep konuşuyorum belki bi firsat çıkar elimde hazır param olur yaza bende değerlendiririm belki ileride değerlenir yada bi firsatı yakalarım Aklımda ilk sıralarda bu var 👏

@sonunudüsünmüskahraman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabin memuru olmayı düşündün mü hiç uçaklarda ? Lise mezunu olman yetiyor, fiziki şartlarına uy ve birazda ingilizcen varsa başvurabilirsin. THY belli aralıklarla alım yapıyor, o da olmadı masörlük kurslarına bak iyi parası olan ve bahşişi bol bir meslek derim.

Seyyar işlere girme 19 yaşında ve iş tecrüben olmadan ezilirsin. Millet piyasanın kurdu olmuş artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

Sosyete pazarı gibi bir yerde stant kiralarsın aylık 2-3 binliraya, istanbuldan toptancıdan mal alır satarsın..

Şahıs şirketi kurarsın, adresi ev adresin gösterirsin, yurtdışından özellikle çinden yeni trend olan ürünleri getirtip satarsın..

Websitesi kurma ve android e oyun yazma ile ilgili kendini geliştirip bu sektörlerle ilerleyebilirsin..

Arabalara ilgin varsa, 1-2 ara alıp satarsın 15-20 bin civarında..

Sahis şirketi kurarak çinden urun getirmek falan geçin o işi. Diş ticaret şirketi değilseniz 2 adet üzeri urun için %50 vergi vermek zorundasın. Prosedür bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz daha biriktir iddaa bayi aç

• kardeş okuluna devam et... paranı da değerlendirmek için araba al sat... kar edebileceğini düşündüğün arabaya 1-2 bin lira eksik fiyat ver... her arabanın alım-satım işlemi harici bin lira karı kalır.... yılda 10 araba alıp satsan 10 bin lira yapar.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Ingilizcem az var şimdi bi avm 'ye başvurdum bi iş ilanlarına bakıyım onunda belki yabancı dilimde gelişir , seyyar işine gelince korkum o pek Anlamadığım için kolay lokma olurum

• O işin çok masraflı olduğunu duydum devlete iddaa oynatmak için baya para ödüyormuşsun diye duydum

@Lackhite

Okula bu sene dönemem artık ama seneye düşünebilirim araba işinden babam çok iyi anlıyor onunlada birşeyler yapabilirim daha aileme birşey açıklamadım ama bu iş fikride bulunsun belki böyle birşey teklif edebilirim sağolun 👍

@jizzy quatily

• E ticaret yapabilirsin once e ticaret nedir ne degildir ogren ne satacagina karar ver acik arttirma siteleriyle basla sistemi ogren

• Güzel konu takipteyim..! Başka önerisi olan arkadaşlar yazsın..Cidden şurda beyin fırtınası yapalım biraz.
  • 11bin tl 500m2 bahçe aldık.35 adet ağaç diktik.Ağaçlar 5 yaşına girecek.Satmak istesem minimum 45-50bin tl eder.Ağaçlı bahçeler iyi para eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 31 Ekim 2014; 12:39:31 >
  • E5 karayolunda bidon indirip kaldırabilirsin o parayla

Şakaydı
  • ilginç bir konu takip
  • Mega holdinge 3 bin lira ver bir senede 100 bin dolar kazan.otellerde kahvaltı selfisi çekersin bol bol bide takım elbise puhaha.beyler aklınızı çelmeye çalışan olursa kanmayın bunlara ha.arkadaşı zor kurtardım az daha kredi çekiyodu

• Ne okuyordun ve neden bıraktın

• Okula dön yada surekli olabilceğin bir yerde çalış

• Önce bir meslek edin askerliğini bitir sonra açarsın dükkanını bu işler öyle 19 yaşında yapılmaz...

• En trend ürünleri alıp instagramda hesap açıp burada satabilirsin. Çok yoğun ilgi görüyor. Adam çinden 10 tl bile etmeyen saati getirip burda 100 tl ye satıyor. Özellikle bayanlar bu işe baya bir ilgi gösteriyor. Düşün derim

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Şu an 15 binim olsa çok güzel şeyler yaparım e-ticaret adına.

mesela?
  • Arkadaşlarım biliyorum dediğim gibi hiçbir bilgim yok ama yaza kadar para biriktirine kadar iş tecrübemi çok geliştirmeye çalışıcam kitaplarda okuyucam yoksa hiçbirşey olamıyıcam ama fikir için teşekkür ederim 👍

@veledim10k

👍👍👍👍 👏👏👏👏👏👏

@slobodno

Nasıl yani biraz daha açıklarmısınız ?

@RKeles93

Arada şakada iyi oluyor sağolun

@pozitron84

Uyarı için teşekkür ederim çünkü fırsat arıyıcam para birikince böyle şeylere atlamam sağolun uyarı için

@mobilephone

Beden eğitimi öğretmenliği okulu biraz başladım iyi gitmedi Marmara Üniversite 'si lütfen okulu övmeyin keşke demeyin bu sene okul konusu bitti artık seneye boş durmamak için bi iş yapıcam okul konusunda bende pişman olmaya başladım çünkü ama bu sene geçti artık seneye

@quancore

Okula şuanda istesemde dönemem ama seneye olabilir sürekli derken avm 'de işe başlıyıcam ve yaza kadar hep para biriktirecem yaşımda genç çıkartmazlar istediğim kadar çalışırım işten kaçmam zaten iyice çalışırım umarım herşey hayal ettiğim gibi olur

@ieyegosubu

Çoğu kişi böyle söylüyor ama okul seneye kaldı artık elimden gelen bu askerliğim tescilli bu senede boş durmak istemiyorum elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum aslında okulu bırakınca kendimi fazlalık gibi hissettim işe yaramaz gibi bu hisside üstümden atmak istiyorum o yüzden böyle bi yol çizdim

@edıfıce

Aaa aslında olabilir benim bide 4.200 Kişilik spor sayfam var bu hiç aklıma gelmedi bunu düşünebilirim ama biraz daha satış ve havale , kargo bunlarda Tecrübe kazanmam gerek çok sağolun fikir için yazıyorum bunuda 👍👍👍👍👍 👏👏👏👏👏👏

@Mar00N

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.