Şimdi Ara

Chevrolet Avrupa’dan çekiliyor!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
5
Favori
49.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • insignia isteyen adama aveo öneren arkadaşlar vardı bir ara forumda onlar meçhul oldu
  • İyide zaten ortada hiçbir zaman Chevrolet diye bir araç olmadı ki. Chevrolet'in bütün araçları uzakdoğuda veya avrupanın bazı ülkelerinde Daewoo adı altında satılan araçlar. Chevrolet çekilir aynı araçlar Daewoo markasıyla devam eder. Misal ben Ukraynada yasıyorum. Aveo burada hem Aveo, hem Daewoo, hemde Lada Vida adı altında satılıyor. Yani araç sahiplerini etkilemez bu çekilme bana göre.
  • satış bitecek servis bitmeyecek... ayrıca en az 10 yıl yedek parça tedariği de zorunlu... zaten yeni chevylerin çoğu opeller ile aynı parçaları kullanıyor... o sebepten sıkıntı olmayacaktır.
  • Rekabet her zaman biz tükecilerin faydasına olan bir şey. BU GM nin yöneticileride nasıl o makamlarda oturuyor hayret ediyorum. Şirketi batırdılar ABD hükümeti kurtardı, yine saçma sapan şeylerle batıracaklar sanırım. Tüm markalarda süreklilik önemlidir ama otomobil gibi bir sektörde süreklilik daha önemlidir. Sen emek veriyorsun bir şeyler yapıyorsun daha yeni yeni meyvelerini yemeye başlarken piyasadan geri çekiliyorsun.
  • Opel ve servisleri durduğu sürece araç sahiplerini endişelendirecek bir durum olacağını sanmıyorum. Bir çok parça opelle aynı zaten. Hatta onlar bile kapansa parça üreticileri son araçta kül olup gidene kadar devam eder. Çekilmeselerdi daha iyi olurdu ama elden bir şey gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis parça konusunda endişe duymuyorum ama markanın imajı açısından kötü olacak bu durum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Sinif kalitede araclari var cekilmesi normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya arkadasa trax bakacaktik bu haber iyi olmadi

• isim olarak çekilir, lakin adı opel olur devam eder.

ızgarada bir iki değişiklikle opel bayiilerinde satışa devam ederler.
  • Rekabetci ve f/p orani en iyi olan markaydi gecmis olsun :(

• Öncelikle burda chevrolet kalitesi hakkında atıp tutanların amacı ne onu anlamış değilim, milletin sahip oldukları araçlara çamur atmaktan zevk mi alıyorlar. Kendileri audi BMW aşağısından araca binmiyorlar heralde.

Chevrolet Avrupa'dan çekilme politikası başarısızlıktan değil olsa olsa Avrupalı otomotiv firmalarının biraraya gelip gm i tehtid etmelerinden kaynaklanır. Zaten zor durumda olan Avrupa, chevrolet gibi agresif firmaları pazardan silmek için herşeyi yapar. Ben şahsen sahip olduğun chevrolet aracımın muadilinde aynı fiyatta alternatif bir araç göremiyorum.

• Hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanthomaz

quote:

Orijinalden alıntı: halley yıldızı

bELa ve kesbi adlı üyelerde çekildiler forumdan. Chevrolet çekilince onlarda çekilmiş sayıldı

• Tamda traxın otomatiği geldi dedik bu kez de chevrolet gitti haberde türkiyeyi de kapsayacağını söylüyor http://www.arabainceleme.com/2013/12/chevrolet-avrupadan-cekiliyor.html opel ilgilenir artık
  • 92 model broadway in bile birçok yan sanayi üreticisi olduğuna göre 20... modelli chevrolet araçlarında yedek parça sıkıntısı olmayacaktır
  • Adamlar Avrupa pazarında 4.sırada. Üstelik bütün Japonların önündeler. Bence çıkmaları hata olur. 4.sıra gayet iyi bir derece. Ford bile ilk dörde girememiş o kadar ticari aracı falan varken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ilginç..
  • Bu son kasa Cruze felan iyi araçlardı aslında. Birde Daewoo ile ilgisi yok diye biliyorum bunların, Astra ile ortak şase kullanıyordu Cruze. Ama adı çıkmış 9'a inmez 8'e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Öncelikle burda chevrolet kalitesi hakkında atıp tutanların amacı ne onu anlamış değilim, milletin sahip oldukları araçlara çamur atmaktan zevk mi alıyorlar. Kendileri audi BMW aşağısından araca binmiyorlar heralde.

Chevrolet Avrupa'dan çekilme politikası başarısızlıktan değil olsa olsa Avrupalı otomotiv firmalarının biraraya gelip gm i tehtid etmelerinden kaynaklanır. Zaten zor durumda olan Avrupa, chevrolet gibi agresif firmaları pazardan silmek için herşeyi yapar. Ben şahsen sahip olduğun chevrolet aracımın muadilinde aynı fiyatta alternatif bir araç göremiyorum.

Otomobilleri araç olarak değil de, amaç olarak ve hayatındaki en önemli nesne olarak gören şahısların hayatta karşılaştıkları olumsuzluklardan dolayı özgüven kaybı hissedip, kendisiyle alakası olmayan ve hoşlarına gitmeyen olay ve maddelere karşı öfkelerini kusup, onları aşağılayarak, kendilerini tatmin etme durumudur burada yaşadığımız. Onun için gülüp geçmek gerek.

• Yeni Aveolar Daewoo değil direkt GM üretimidir yani astra corsa ne ise cruze aveo da odur aynı kalitedir.Eski kasalar Daewoo üretimiydi.2015e kadar 1 yıldan fazla sürede karar değişebilir tepki ölçmek için verilmiş bir karar olabilir GM nin pek doğru kararlar aldığı söylenemez genelde geri dönebilirler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.