Şimdi Ara

Chevrolet Avrupa’dan çekiliyor!!! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
5
Favori
49.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Araç dizel mi hocam?
    Neler değişti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: ismailsen

Bırak Chevrolet i,Mercedes al ya da BMW,plakasını tak 1.000 km bin 10.000 lira minimum değer kaybetmiyor mu yahu?,örnek 170.000 e 2.000 km de E180 Amg aldık bir yakınıma sıfırı aynı bayide 180.000 tl idi hem de aynı model yılı (1-2 ay önce) 10.000 lira az para mı ? sıfırını almayıp 2.000 km de altına çamur bile değmemiş arabayı 10.000 tl altına almak da fırsatçılık mı oluyor o zaman..

Sen 90 bin tl ye al sonra 95 bin hatta aşağıdaki linkteki gibi 110 bin e ilan ver (ben telefonla 94 fiyat almıştım 2013 sonuydu galiba).. 1

Arabada multimedia ekran,hatta basamak bile yok fiyata bak..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-captiva-2013-171293063/detay

Geçenlerde bir İX35 ilanı vardı,sanırım 2011 di 73.500 yazmıştı adam,araba satılmış link veremiyorum ama benzer ilanlar vardır,hem hatasız hem km si çok düşüktü..184 ps motoru ile daha güçlü iken yakıt tüketimi de 1-2 litre daha düşük diye hatırlıyorum..

7 kişilik kalabalık aile arabası olduğu için captivaya meyilim var..Ama fiyatı düşeceğine arttırıyorlar bu ne iştir anlamadım..geçenlerde bir galeri 85.750 ye ilan vermişti 2013 captiva yı yetişemedim 84.000 e satmış..Olması gereken fiyat bence de maksimum bu multimedia sız için..

6 ay sıkın dişinizi düşer o fiyatlar. Eninde sonunda gerçekten satmak isteyenler ilan vermeye başlayacaktır. Captiva ilanları anormal sayıda arttı ama ne satılan araç var ne arayıp soran.

Bilmiyorum fiyatı sadece captiva için mi söylediniz ama bugün itibariyle mesajınızdan itibaren yaklaşık 4-5 ay olmuş(6 aya az kalmış) ,(yazdıklarım size özel değil genel olarak yazıyorum yanlış anlaşılmasın)
    -siz bunu yazdığınızda 27,500 TL ye 2011 52bin km de cruze almıştık(başkasına) ve ilan çoktu , şuan kimse o fiyatlara vermiyor, fiyatın düştüğü falan yok birazcık cruze kullanıcılarının forumuna göz atarsanız , parçanın sorun olmadığını , --aslında cruze modelinin üretimden kalkmadığını hatta 2015 model cruze ların amerikada dikkat edin AMERİKA DA bazı arkadaşlar sadece UZAK DOĞU da satışa sunuldu demiş, fiyat orta donanım için 18-19 bin dolar....
    -sadece cruze modelinin 2009 dan buyana 40 bin adet üzerinde sattığını , hepsinin modellerinin yüksek olduğunu bu kadar araç varken kesinlikle bazı firmaların yedek parça sağlayacağını (hangi marka olursa olsun açıkçası servise gidip hiçbir aracıma parça almam dışarıda 3 lira serviste 5 lira aynı parça),
    -şuan Türkiye de 10 yıldır olmayan firmaların araçlarının bile 2-3 bin TL aşağı fiyatlara rahatlıkla satıldığını, hatta üretim durmasa bile şuan piyasada olmayan modellerin 20 yıldır parçasının bulunduğu ve fiyatlarının sabitlendiğini,
    -
    Avrupa pazarında çekme fikrinin stratejiden ibaret olduğunu , bazı avrupa ülkelerinde asıl marka olan opelin satışlarını düşürdüğü ve kar olayın düşük olması nedeniyle yapıldığını,
    ---uzak doğu daewoo diyen arkadaşların bahsettiği aracın sadece 2009 da gelen ilk cruze lar olduğun diğer cruzeların yalıtım motor ve bir kısım parçalar bakımından farklı olduklarını,
    ---şuan Türkiye ' de bulunan cruzelara ait kasanın amerika , rusya , hatta ispanya(evet çekildi denilen avrupa pazarında talep üzerine) 2015 model olarak satıldığı, çin ve uzak doğu için symbol , accent blue vari bir kasa çıkartıp üstüne cruze yazdıklarını ve asıl bu aracın tamamiyle güney kore olacağını...
    ---astra j parçaların birçoğunun uyduğunu vs.
    görmeyen bu aracın yanından geçmesin korkar..
    Hatta ev alma muhabbetinde galeriden fiyat aldık , 26.750 galeri veriyor ben gidip 1000 TL zarar etsem ne olur , zaten binmişim 3 sene :)
    Bu arada resimdeki aracın amerika fiyatı 18.900 dolar ,( en boşu 17.780$) , yani 40 bin TL civarı düşünün bizim gibi abes vergiler olmadığı halde... 2. resim çin de satılacak cruze lar...

---
    ---
    olaya gerçekçi bakmak gerekirse bir aracın pazardan çekilmesi fiyatları aşağıya çeker fakat fiyatlar zaten panik havasında baya dip yapmış durumda, ayrıca cruze ve aveo satış rakamları olarak piyasadan çekelin bazı markalar gibi 3-5 yılda yalnızca 3-4 bin araç satmış değiller ,
    şuan piyasada bulunan ve çekilmeyen birçok firmanın toplam satışından 2 model daha fazla satmış şöyle ki bir derginin rakamında ikisinin toplamına bakmıştım 68 bin adet olduğunu görmüştüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adrenaline-tr -- 20 Kasım 2014; 9:35:25 >

• Ucuza araba almak artik sadece hayal be dostum,yok fiyati dusermis galán filan hepsini gorduj dahada artti nedenmi b sinifi arac olmuş 70 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

kalitesiz araçlarıyla pazarı ve tüketiciyi boş yere meşgul ediyorlardı, güzel karar

Senin için kaliteli araç mazdamı.

• Bugün sahibinden e bir baktım. 4800 tane satılık ilanı var. Türkiye de 4 milyona yakın Renault var ve toplam 25.000 kişi Renault unu satıyor. Ama 68.000 chevrolet var ama 4800 kişi satıyor. Yani Renault sahiplerinin % 1 i aracını satarken chevrolet sahiplerinin % 8 aracını satmaya çalışıyor ve araçlar bildiğin çok yeni araçlar. Yani yerli ve devam niteliği taşıyan araç sahiplerinden% 800 daha fazla araç satışı var chevrolet te...

• Düşene vurulmaz.
    Olmuş bitmiş satışı durmuş bir aracı, satışı devam eden araçlarla karşılaştırmak büyük bir hata bence.
  • Kimse kusura bakmasın.Burda Parça sıkıntısı yaşanmaz piyasası düşmez gibi muhabbet yapan arkadaşlar onu geçsinler her geçen süre Cavrolet sahipleri zarar edeceklerdir,suan işin başında olduğumuzu unutmayın 3 4 sene sonra bakın bakalım durum şuan böyle mi olacak benim ongorum şu Cavrolet sahipleri %60 yakın zarar edeceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasperskygs

Kimse kusura bakmasın.Burda Parça sıkıntısı yaşanmaz piyasası düşmez gibi muhabbet yapan arkadaşlar onu geçsinler her geçen süre Cavrolet sahipleri zarar edeceklerdir,suan işin başında olduğumuzu unutmayın 3 4 sene sonra bakın bakalım durum şuan böyle mi olacak benim ongorum şu Cavrolet sahipleri %60 yakın zarar edeceklerdir.

Chevrolet araclari zaten piyasadaki rakiplerine gore ucuz. 3-5 sene sonra bedava mi olacak yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasperskygs K kullanıcısına yanıt
    Kimse kusraaa bakmasın bu arrrkadaşşş müleccim bilmem....
  • Ben şunu demek istiyorum arkadaşlar şuan 70 bin tl olan bir captiva örnek veriyorum fiyatını 5 sene sonra 35-45 arasina kadar düşecektir bunu yasayip gorucez ahada buraya yazdım ☺

• Çekileli 2 yıl olmuş, fiyatlar ona rağmen artmış, millet temiz Cruze peşinde ve çatır çatır araç alıp satıyor...

5-10 yıl sonra bilmem ne olurmuş!!

Sanki yarına çıkacağımızın garantisi var daa 5 sene sonrasına ipotek koyacağız??

Uygun fiyata donanımlı araca binersin, zamanı gelince değiştirir başka araç alısın..

Chevrolet
    yada
    Mevrolet

İsimler önemsiz......

• her zaman ki gibi forumla gerçek hayat bambaşka, fiyatı düşer diyenler malum siteye bi baksın, arkadaşa araç arıyoruz chevrolet fiyatları da tim ikinci el fiyatları gibi kopmuş durumda
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.