Şimdi Ara

Cevap: Lenovo Y580 Win 8 SSD + HDD CACHE Kurulumu [Çözüm]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu Sahibi Arkadaşa Teşekkürlerimi Borç Bilirim Günlerdir Uğraşıyorum Ve Bir Sonuç Alamıştım Windows 8.1 Kurulu İken Deniyordum Ve Olmamıştı Kurulumda 300 Mb Bile Ayrı Disk Kalmamalı . Fabrika Recoverylerine Dönüp Win 7 Kurdum Tekrar Ve Anlatılan Şekilde Harfiyen Uyguladım. Rapiddriver daki tool İşleminide Geri Kalanlarıda Harfiyen Uğladım Ve Sonuç Başarılı Arkadaşlar.
    Açılışta Ssd yi Göremeyen Arkadaşlar Biosdan Storage Ayarlarında compilation yerine AHCII modunu seçmesi gerekiy
    energy management işinide windows 7 driverini indirip setup u uyuymluluk modundan windows 7 seçin yönetici olarak çalıştırı işaretleyin windows 8.1 de yükleme yapılıyor ve dokunmatik ısı sarfıyatı vs çalışıyo windows 7 deki gibi etkili ısı sarfiyatı modu mevcut. güncel windows 8 energy management kurarsanız etkili ısı sarfiyatı modu fln yok. win7 olanı anlattığım şekilde kurmanızı tavsiye ederim. one key recoveryi kurmadım. lenovo Y570

• Biraz karışık ve nefes almadan yazmışsın
    Tane tane ve alt alta, içine resimler de ekleyerek editlemeni tavsiye ederim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_69168510/tm.htm

bu konuya cevap yazıyordum bu başlık yanlışlıkla açılmış silinebilir. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.