Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
41
Favori
60.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 5 dakika var, egodan kart doldurucam, iade tutari kredi kartına mı yansıyor yoksa nakit olarak karttan çekebiliyormuyuz acil bilgi lazım, ekstreye yansıyorsa onuda alışverişte kullanmak gerekecek yani bi fonksiyonu kalmıyor, nakit oparak karttan çekemiyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Bkmexpress ten alışveriş yapsak kamil koç için iade alırmıyız.

3 gün önce sorunsuz iade alındı
  • Kamilkoç internet sitesinden sorun yaşayan var mı arkadaşlar ? İade kaç günde yansıyor.Gidip otogardan almak mı mantıktıklı??
  • metronun internet sitesinden bilet aldım. Metro turzimden alan var mı? alan varsa nasıl bir yol izledi acaba. simdiden yardımlarınız için tşk...
  • Pamukkale internet sitesinden satın aldığım bilet için iade yatmadı konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaş var mı?Müşteri hizmetleri pamukkale internet sitesinin mcc kodu uymuyor şeklinde bilgilendirme yapıyor.
  • Eklerseniz sevinirim

Nişikli turizm (sitelerinden aldim) sorunsuz iade edildi.

• Arkadaşlar iptal etsem bileti iade yanar mi

• ozanparlak O kullanıcısına yanıt
    çok mantıksız düşünüyorsunuz hocam, sonuçta o kartınızdan harcadığınız tutar için zaten bir ödeme yapacaksınız. yapacağınız ödemenin peşin olarak sizin yerinize banka tarafından yapılmasını neden fonksiyonu kalmıyor olarak değerlendiriyorsunuz?
  • TESLA37 kullanıcısına yanıt
    Kamil koçun sitesinden aldim. 2 gun sonra yatti. Sıkıntı yok

• arkadaşlar geziko gibi seyahat hattı ile bilet alanların iadesin olmuyormuş müşteri hizmetlerini aradım iade yerine babayı alırsınız dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Bende de oldu sıkıntı yok. Örneğin; 50 TL lık bilet aldım ayın 19 unda. Ayın 20 side hesap kesim tarihi olsun. Sonra hesap ekstresinde 50 TL borç görünür ancak 2 gün sonra zaten indirim sağlanıyor. Yani anlayacağınız, sonraki hesap döneminde -25 TL ekstre görünecek. ( Bunlar bende oldu, sıkıntı yok.)

Ayrıca belirtmek isterim ki EGO da geçiyor

hocam merhaba,

EGO geçerli dediğiniz, Ankara Karta para yükleme işlemi değil mi? acaba EGO'nun internet sitesindenmi yükleme yaptınız? detaylı bilgi verir misiniz? daha önce kredi kartı ile AnkaraKart'a hiç dolum yapmadım.

teşekkür ederim. iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoally -- 1 Temmuz 2015; 22:33:45 >

• cosark kullanıcısına yanıt
    saol hocam, bileti aldım bugün metro'dan. gelişmeleri tekrar bildiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoally

quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Bende de oldu sıkıntı yok. Örneğin; 50 TL lık bilet aldım ayın 19 unda. Ayın 20 side hesap kesim tarihi olsun. Sonra hesap ekstresinde 50 TL borç görünür ancak 2 gün sonra zaten indirim sağlanıyor. Yani anlayacağınız, sonraki hesap döneminde -25 TL ekstre görünecek. ( Bunlar bende oldu, sıkıntı yok.)

Ayrıca belirtmek isterim ki EGO da geçiyor

hocam merhaba,

EGO geçerli dediğiniz, Ankara Karta para yükleme işlemi değil mi? acaba EGO'nun internet sitesindenmi yükleme yaptınız? detaylı bilgi verir misiniz? daha önce kredi kartı ile AnkaraKart'a hiç dolum yapmadım.

teşekkür ederim. iyi forumlar

Hem internetsitesinden hem mobil uygulamadan iade aldik.

• cosark kullanıcısına yanıt
    peki teşekkür ederim bilgi için. Az önce bende, EGO mobil uygulamasından Ankara kartıma yükleme yaptım. Sonuçlarını paylaşırım bende.

Dün akşamda, BKM Express ile Kamil Koçtan bilet satın aldım. Onun sonucunu da buradan paylaşırım.

İyi forumlar
  • merhabalar kredi kartına başvurdum başvurum onaylanmış kuryede 1 haftadır teslim edilmedi.Sanal kart tanımladımda onunla uçak bileti alsam iadesi yatar mı ?
  • Bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.

Yemeksepeti ve ulaşım kampanyası sadece CEPTETEB kartları için geçerli olup, kampanya detayları aşağıda bilginize sunulmuştur.

Yemeksepeti’nden % 20 indirimli alışveriş yapmak için öncelikle CEPTETEBLİ olmalısın. CEPTETEB Banka Kartın ya da CEPTETEB Kredi Kartınla yemeksepeti.com’da yapacağın alışverişlerde %20 indirim kazanırsın.
    Yemeksepeti’nde dilediğin yemeği seç; ödeme sayfasına geldiğinde, Online Kredi Kartı seçeneğindeki “3D Secure İle Öde” yi tıkla ve CEPTETEB kart bilgilerini girip siparişini ver. Biz de ödemen sonrasında sana siparişinin %20'sini geri verelim. İşte bu kadar kolay
    TEB müşterisiyken CEPTETEBli olduysan ayrıca bir banka kartın olmaz. Bu yüzden kampanyadan yararlanmak için elindeki banka kartının ana hesabını CEPTETEB Hesap olarak tanımlaman gerekiyor. Çok kolay olan bu işlemi nasıl yapabileceğini görmek için tıkla.
    CEPTETEB ile yemeksepeti.com’da online ödeme seçeneğinden yaptığın harcaman dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı’na veya CEPTETEB Banka Kartı’na bağlı olan hesabına %20 indirim iadeni gerçekleştiririz. Aylık olarak iade edeceğimiz maksimum tutar 50TL’dir.
    İadenin hesabına yansıyabilmesi için işlem sonrasında da CEPTETEB hesabın, CEPTETEB Banka Kartı’nda veya TEB Banka Kartı’nda ana hesap olarak tanımlı olmaya devam etmelidir, ana hesap olarak tanımlı olmayan CEPTETEB hesaba iade yapılamayacaktır.
    Kampanyamız 09.03.2015 ile 31.08.2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyamızın uzatılması durumunda 1 yıl boyunca en fazla 250TL indirim kazanabileceksin.
    Kampanyamız yemeksepeti.com’dan ve Yemeksepeti mobil uygulamasından verilen siparişler için geçerlidir. Yemeksepeti mobil uygulaması üzerinden CEPTETEB Banka kartı veya TEB Banka kartıyla yapılan ödemeler kampanya kapsamında değildir.
    Kampanyamıza sanal kartlar dahil değildir, CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

• Balıkersir Uludağ Turizm internet sitelerinden bilet aldım iade olacak mı bakalım.
  • Jet turizmden alan oldumu

• dönem içi işlemlerde bi hareket yok direk borçtan mı düşülüyor arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyAnaconda

merhabalar kredi kartına başvurdum başvurum onaylanmış kuryede 1 haftadır teslim edilmedi.Sanal kart tanımladımda onunla uçak bileti alsam iadesi yatar mı ?

ben o şekilde thy'den alışveriş yaptım 4 güne iadem geldi ayrıca evet iade borçtan düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nil_bolukbas -- 2 Temmuz 2015; 14:50:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.