Şimdi Ara

Cepteteb ulaşım kampanyası bitti kampanya (İlk Mesaj GüncelK.kartı sadece) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.644
Cevap
41
Favori
60.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: splendore

has turizmle deneyen oldu mu hiç ? bir de sadece internet üzerinden mi geçerli

Csr oluyor ama jet ve has denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    üniformasız biri getirdi benimkini. aktif ileti değil neyse ki :)
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Sikinti olmaz hocam bileti aldiginiz tarih onemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hala 50.000 bin kişiye ömür boyu ücretsiz kredi kartı devam ediyor mu ? ve onun dışında bi ücret varmı. en paranın kredi kartlı versiyonu gibi sanırım buda
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

arkadaşlar hala 50.000 bin kişiye ömür boyu ücretsiz kredi kartı devam ediyor mu ? ve onun dışında bi ücret varmı. en paranın kredi kartlı versiyonu gibi sanırım buda

benımkı en yakın onaylananlan kredı kartlarından
    ben mşt.hz. sordum daha dolmamış
    ömür boyu ücretsız cebtetep bonus cart.
    halen kuryede ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 150 tlye kadar olan biletinizi %25 komisyonla alabilirim pm lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cepteteb karta başvur öyle dene
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    banka iptal tarihine bakmaz bilet alındıgı tarihi baz alır ona göre iade işlemi yapar kotanızı doldurdugunuz için tekrar iade alamazsınız iptal ettiğiniz bilet için iade gelebilirde gelmeyebilirde cepteteb ile görüşün durumu anlatın cevap verecekler
  • kart kuryedeyken sanal kart oluşturup thy bileti aldık 3d secure ile bakalım ne olacak :)
  • indirimli bilet konusunda yardımcı olabilirim. Fiyatta anlaşırız maksat ayağınız alışsın
    Not:yeni üyelikler pm atmasın ramazan ramazan çar çakalla uğraşmak istemiyorum
  • biletin iadesi gelmeden bileti iptal ettim ve yeni bilet aldım. yen bileti aldığım gün 100 lira iade geldi ve geri alınmadı. geri alırlarsa cepteteb ile kapışırız
  • hmm bilemiyorum hocam o zaman.
  • İlla kredi kartımızın olması şart mı normal cepte teb kartları neden olmuyor.
  • 3. kez basvuruyorum 400 lira limitli kart vermiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alvarez

Perşembe günü sanal kart olusturup aldım. normal kartım teb bonus total sanal kart olusturunca cepteteb kart oluyor.

ne zaman iade olur.

pegasus ve atlasjetin sitelerinden aldım.

benim de normal kartım bonus total ama sanal kartın adı cepteteb olmuyor total oluyor.
    telefondan cepteteb uygulamasından sanal karta başvuru yerinde ''cepteteb kart'' yazıyor ama başvuru tamamlandıktan sonra teb total kart'' yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: falpayy

Pamukkale Otobus bileti alımlarında yardımcı olurum (Pamukkale : Yazıhanesini daha önce kullandım, iade olduğu için)

Ben de pamukkale'den bilet aldım.Ama iade yapılmadı.Mcc kodu gezi,tur olarak görünüyormuş.Siz nasıl iade aldınız?
  • psu kullanıcısına yanıt
    Pamukkale yazıhaneye gittim fiziki bilet aldım, 2 gün sonra iade yattı.
    İade olunca bir daha gittim ama bu sefer farklı postan geçilmiş, iade olmadı. Ben de iptal ettim ve ilk aldığım postan geçirttim.
  • arkadaşlar kampanya temmuz ayında uzatıldı mı?
  • kredi kartım gelmemişti henüz, sanal kart çıkarttım. Ancak ido da ödeme aşamasında hata aldım.
    müşteri hizmetlerini aradığımda ana kartımın gelmesi gerektiğini ona onay vermem gerektiğini söylediler. Haliyle bu ay yalan oldu

Başına bu durum gelen var mı ? bir şekilde kurtarabilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.