Şimdi Ara

CEPTETEB Temassız Ödeme ile İlk Harcaman Bizden! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
24
Favori
13.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulama bildirim veriyor sadece. 25tl temassız ödeme onaylandı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şoka gittim, kasiyere sordum. Böyle bir ödeme türünden haberim yok dedi. Kartlarda temazsız ödeme var ama telefonla yapan olmadı dedi. İlden ile değişir mi bu tip şeyler şok market için?

• Arkadaşlar yapı kredi cüzdan uygulamasından şok ta sorunsuz işlem yapıyordum fakat bunda yetki yok diye hata verdi.kredi kartlarım bölümünden temassız ödemeyi aktif ettim limiti de 50 lira yaptım lg g3 nfc ayarlardan da cüzdan yerine cepteteb i seçtim yalnız yukarıda önplan önceliği diye bir tik var o seçili değil o tiki de işaretlesek mi ?

• Daha önce temassiz ödeme yaptım lg g2 ile ama şuan hata veriyor birkaç kişi daha yazmış çözebilen varmı acaba?

• Nfc yi açtım. Temassız ödemeyi açtım. Nfc özelliği cepteteb uygulamasina izin verilsin mi dedi. Kabul et yaptım. Artık temassiz ödeme yapabiliyor muyum acaba? Nasil anlaşılıyor?

• SouthhPark kullanıcısına yanıt
    aynı mantık, temassız ödeme yapacam deyin, kart yerine telefonu yakınlaştıracaksınız posa
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    cepteteb mobil şubeden kredi kartları bölümüne girip kart bilgisinin alt kısmında temassız ödeme açıp ileri diyeceksiniz
  • 2 kartla alışveriş yaptık bakalım
  • Arkadaşlar ben de yaptım 25 TL ama 25 TL ve üzeri demiyor 25 TL üstü diyor yani acaba 26 TL mi yapmak gerek en az?
  • Bu sistemde parçalı ödeme yapabiliyor muyuz? Örn 25tl temassız 25 tl nuvo toplam 50tl lik alışverişe

• arkadaşlar 26 liralık alışveriş yapan oldumu:)
  • az once temassizi actim mobilden , odeme sirasinda hesabima mi girmem gerekiyor nasil yapiliyor kasada islen acaba ilk kez yapicamda

• quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

az once temassizi actim mobilden , odeme sirasinda hesabima mi girmem gerekiyor nasil yapiliyor kasada islen acaba ilk kez yapicamda

Az önce şoktan 27 tl alışveriş yaptım nfc açık olacak ccep şubeden de temassız ödemeyi aktif edin. Kasada ürünler geçtikten sonra telefonu pos a tutuyorsunuz diit sesi geliyor tamam. Herhangi bir cep şubeye girip ödeme yap demeye gerek yok. Ödeme alındı diye uygulamadan bildirim geliyor. Ama herhangi bir sms falan gelmedi bana

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    2 defa 26 liralık alışveriş yaptım 2 kart tek telefon.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Bu sistemde parçalı ödeme yapabiliyor muyuz? Örn 25tl temassız 25 tl nuvo toplam 50tl lik alışverişe

Yaparsın hocam normal ili karttan çektirir gibi yapacaksın. Önce 25göndersin kasiyer onu temassız öde kalanı istediğin kartla öde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Bu sistemde parçalı ödeme yapabiliyor muyuz? Örn 25tl temassız 25 tl nuvo toplam 50tl lik alışverişe

Yaparsın hocam normal ili karttan çektirir gibi yapacaksın. Önce 25göndersin kasiyer onu temassız öde kalanı istediğin kartla öde

Sağol hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alonevil

2 defa 26 liralık alışveriş yaptım 2 kart tek telefon.. :)

Aynen bende 5dk arayla aynı telefon ve iki farklı kartla temassız ödedim. Sadece ilk temassız işlemi yapıp kasayı kapattırın sonra eşinizin hesabıyla telefonda oturum açıp nfc yi etkin hale getirin ve yeni bir alışveriş yapın

• Cepteteb bu sağı solu belli olmaz 5001 siniz süz der vermez iadeyi daha önce yaşadık bunları

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Lg g3 aktiflestirdim sıkıntı yok

Nasıl yaptığını anlatabilirmisin rica etsem.

İnternet subeye girin hocam kredi kartlarina girin altta temazsiz odeme var onu acacaksiniz

• Cepte teb kartım var ama kredi kartı değil normal kart onlardada geçerli mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.