Şimdi Ara

CEPTETEB Temassız Ödeme ile İlk Harcaman Bizden! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
24
Favori
13.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kaldırıp kurun dediğin, cepteteb uygulamasını mı yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar deneyecek olduğunuzda uygulamaya giriş yapıp uygulama açıkken deneme yapın birde benimkini o şekilde kabul etti sağolsun kasiyer bayanda gayet yardimci oldu tekrar tekrar deneyin birsey olmaz diye...

evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusemrenarin kullanıcısına yanıt
    Sonunda oldu. Alışveriş yapmadan önce uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum. Uygulamayı açınca dokun ve öde işlemlerinde Android pay yerine cepteteb kullanılsın mı diye sordu, eveti seçtim, muhtemelen o yüzden kabul etti. Ama ben her ihtimale karşı interneti açıp, cepteteb uygulamasına giriş yapmıştım. Bu arada sinyal sesi gelse de telefonu pos cihazından hemen çekmemek gerekiyomuş. Bu şekilde deneyin, olacaktır.

demiştim.

• meeb kullanıcısına yanıt
    Aynen eyvallah 😊

• Metal kaplı kılıflarda engel oluyor sisteme...Geçen başımıza geldi...Eğer öedeme yapmıyorsa kılıfı çıkarıp deneyin...
  • Subatta kampanya bitmisydi

Ayin 6sinda iade gelmedi

• Doldumu 5000?

LG G2 ile ilgili Ceptetebin bana attığı mesaj;
    Merhaba, LG G2 modeli NFC özelliği olmasına rağmen donanım olarak HCE ödeme alt yapısına sahip olmadığı için temassız ödeme sistemimizden faydalanamamaktadır.

Ne alaka? Worldcard'da mobil ödeme yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deep Rex -- 9 Mart 2017; 16:10:0 >
  • Arkadaşlar telefon Xiaomi Mi5 cepteteb temassız ödemeyi nasıl yapacağız? Ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz? Kartta temassız ödeme aktif durumda. Cepteteb uygulamasına mı giriş yapıp öyle mi temassız ödemeyi yapacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 16 Mart 2017; 20:4:44 >
  • 17 martta alışverişi yaptık şoktan bakalım 25 tl iade olacak mı.
  • bir sonraki ayin 6 si deniyordu bana yatan bisi yok sizlerde varmi
  • temassız ödeme migros jet kasalarda çalışıyor mu, okumadı birtürlü bugün. telefon g4
  • 30 martta yaptığım alışverişim geri ödeme yatmamıştı şikayet kaydı açtım bugün sonuçlandı ve iadeyi aldım. Alamayanlar müşteri hizmetlerini arasınlar
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.