Şimdi Ara

CDTI ve DTI lara Chiptuning .. PowerBox ..! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
32.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıkçası bu işi yaptırıp yaptırmama kararını 15bin bakım sonrasında vermeye karar verdim. yine de ilgin için teşekkür ederim
  • Rica ederim..

Ne zaman istersen..
  • powerbox ı uygun almak isteyenlerin yapacağı tekşey gittigidiyor.com a girip powerbox diye arama yapmanız..300 ytl gibi fiyatlar
  • ne kadar ekmek o kadar köfte..

300 ytl ye %10 güç
    600 ytl ye %20..

mantık basit..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

ne kadar ekmek o kadar köfte..

300 ytl ye %10 güç
    600 ytl ye %20..

mantık basit..

bu fiyat farkı sadece yazıılım içinmi geçerli ? yoksa diğer motor elemanları bu fiyata dahilmi?
  • burdaki fiyat farkı tamamen malın kalitesi ile ilintili..

kullanılacak malzeme kaliteli ise, işini iyi yapıp kazandırması gereken gücü kazandırıyor..
    değil ise düzgün çalışmayıp çk fazla güç kazandıramıyor..

farkda bundan sebep oluşuyor..

yazılım ile alakalı değil yani..bu mesajdaki konu box dır..
  • ankara'da bu işi hakkıyla yapan yerleri söyleyebilir misiniz?
    ayrıca chip tuning uygulamasında sadece yazılım değiştirilmesine rağmen bu kadar fazla maliyet oluşturmasının nedeni nedir?
  • Ankara da kimseyi referans verecek kadar tanımıyorum..

Bu yazılımı değiştiren alet edevad ve programlar çok ciddi yatırım ve işi yapmak bilgi birikimi gerektiriyor..Bütün bunların ve Bir takım risk hesaplarının bedelidir alınan para..

Ve ben nerdeyse piyasanın en ucuzuyum..
  • Güncel..
  • mehmet gazihanı zaten opelimden biliyorumda bi sorum olcak ankara bayisi düşünüyor musunuz acaba..???
  • Ankara için hala arayışlarımız sürüyor..Yakında sonuçlanır inş..
  • laguna 2.2 dt aracim var, standat 113 ps.. bu arac icin powerbox varmi ? varsa fiyati nedir? ürünü yollamaniz mümkünmü?
  • Eğer bu lagunada Bosch EDC pompa varsa Rapid uygulanabilir..Yaklaşık 1200 ytl maliyetle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

Eğer bu lagunada Bosch EDC pompa varsa Rapid uygulanabilir..Yaklaşık 1200 ytl maliyetle..

inan ilk diesel arabam , aracin neyi var neyi yok hic bilmiyorum. arac 97 model 2200 cc 113 ps dT motoru var.

memlekete izne gelicez dige aldim. 1,5 ton agirligi oldugu icin 113 ps lik motor yetmiyor.

internette sögle bi sey okudum bilmem yardim olurmu , bu arbada common rail yokmus. onun yerine ne var? hangi powerbox alinmali hic bi fikrim yok . acil yardima ihtiyacim var.
  • evet Renoda Common Rail oldumu motor dCi oluyor..

Common railden bi önceki sistem V Pump sistemi..muhtemelen sizin aracınızdaki sistemde bu..ve modifiye edilebilir..
  • Bizde ford connect var buna uygulayabilirmiyiz ? TDCİ...
  • Evet Connect lerin hepsine uygulayabiliyoruz..

bir miktar yakıt ekonomisi sağlanabiliyor..

• Yeni dükkanım tüm siteye hayırlı olur inş..
  • Güncel.
  • Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. sitedende bir kişi yaptırıp sonuçları bir kullanıcı gözüyle yazsa çok güzel olacak..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.