Şimdi Ara

Casper via v5 ve v8 Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
15.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekranın kalibrasyonu mu bozuk acaba? Servis yolu gözüküyor gibi bütün oyunlarda öyle takılıyorsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

Ekranın kalibrasyonu mu bozuk acaba? Servis yolu gözüküyor gibi bütün oyunlarda öyle takılıyorsa...

Hocam bi tek benim telefonumda böyle bi sorun varsa evet garanti yolu gözüküyor ama tüm telefonlar böyle yapıyodur belki telefonunda sıkıntı olanlar bi bilgi verirse memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryzevelyn -- 15 Kasım 2014; 18:44:06 >
  • Daha çok telefona kotu diyenleri taslama konusu olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Daha çok telefona kotu diyenleri taslama konusu olmuş

Telefondan gayet memnunum diyen kullanıcılar linç edilince bir şey demiyorsunuz da iyi değil diyen peşin hükümlüler mi taşlanmış oluyor. Hiç adil bir yorum değil.

• telefon hic birimizin babasinin fabrikasina ait degil ve teknoloji hizi gosteriyorki en fazla kullanacagimiz 1 bilemedin 2 yil zaten i phone da alsan sure bu amac taslamak yada haslamak degil haksiz elestirilere cevap vermek sikinti yasayan varsa ortaklasa cozum bulmak adamlar kuyruklu yildiza uydu gonderdiler on yil sonra gunes enerjisi ile calisan arac gunes gormeyen yere inis yapti yani kusursuz birsey yok iddia edende yok

• siirtli56 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kimse 5 yıl aynı cihazı kullanmıyor ortalama ancak 2 yıl eder herhalde hadi 3 yıl kullan telin başına bir kaza gelmezse.
    Bu süre zarfında sanki her gün Pentagon sitesini hacklemeye çalışacağız gibi bir izlenim vermeye gerek yok.
    Yapacaklarımız oyun, internet, müzik, video, fotoğraf, facebook, whatsapp, konuşma, mesajlaşma vb. hepsini de hakkıyla yapar.
    Etiket değil ürün alalım...

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99552927&p=1

Artık buradan devam etsek, toplansak, iyisiyle kötüsüyle benzer ve farklı yönleriyle paylaşımlarımız artar

• quote:

+1 ama cihaz kotu bir iki fanatiginin itelemesi ile konu gidiyor,bunlar bu ara parayi toplarmiyiz telefonlari zaten,mi ve xiaomi falan gelince bu 2.sinif cin telefonlari piyasadan silinir casper general mobile falan bos is,elinde patlatacak 6ay sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

quote:

+1 ama cihaz kotu bir iki fanatiginin itelemesi ile konu gidiyor,bunlar bu ara parayi toplarmiyiz telefonlari zaten,mi ve xiaomi falan gelince bu 2.sinif cin telefonlari piyasadan silinir casper general mobile falan bos is,elinde patlatacak 6ay sonra

Hep aynı slogan sıktı vallaha bu telefon çöp şu telefon elinde patlar bla bla boş laf.
    Nesi kötü diyorsun MTK işlemci var diyor sanki işlem yapamıyor mu cihaz, bir sürü inceleme var internette aç bak kimse cihaz kasıyor oyun oynanmıyor ara yüzü ağır yavaş demiyor kullananlar da inceleyenler de memnun yani. Çin'de yapılıyor diyorsan iPhone da orada yapılıyor.

V8c için konuşuyorum RAM %20-25 civarında günlük kullanımda gayet akıcı. Her işini fazla fazla görüyor.
    Telefon pazarı çok canlı ve kısa ömürlü zaten yeni çıkacak telefonu beklersen hiçbir zaman telefon alamazsın; piyasaya yeni girecek markayı beklemek ise iyice saçmalık.

Ben Discovery'den geçiş yaptım V8c'ye. Her ikisinden de memnunum sizin gibilere inattt. Herkes premium markaların amiral gemilerini alacak diye bir şart yok.

• arkadaşlar aranızada via v8 c kullanan varsa deneyimlerinden bahsedebilirmi v8 ve v8c arasında nasıl farklılıklar var kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.
  • Ben de Casper VİA a6108 kullaniyorum 1 senedir. Casper'i nicin yerin dibine sokarlar anlamam. Zaten Casper uretmiyor ki. Cin'de uretilmis telefonlarin arka kapagina kendi kapagini takiyor, o kadar. Benim telefonun Hindistan'daki adi da Xolo x1000. Sanki sadece Casper yapiyor bunu. Ha, desinler ki kendi uretmiyor, ona tamam, ama kalitesine direkt saldirmalari tamamen sacmalik, saglam dayanagi olmayan soylemler. Ben hala daha tam performans kullaniyorum telefonumu. Tek sikintim Android surumu. Son surum olsa keske. Android 5 Lollipop yakisir buna

• quote:

Orijinalden alıntı: Mises

Ben de Casper VİA a6108 kullaniyorum 1 senedir. Casper'i nicin yerin dibine sokarlar anlamam. Zaten Casper uretmiyor ki. Cin'de uretilmis telefonlarin arka kapagina kendi kapagini takiyor, o kadar. Benim telefonun Hindistan'daki adi da Xolo x1000. Sanki sadece Casper yapiyor bunu. Ha, desinler ki kendi uretmiyor, ona tamam, ama kalitesine direkt saldirmalari tamamen sacmalik, saglam dayanagi olmayan soylemler. Ben hala daha tam performans kullaniyorum telefonumu. Tek sikintim Android surumu. Son surum olsa keske. Android 5 Lollipop yakisir buna

evet o konuda bende şüpheliyim, güncelleme konusunda sıkıntı yaşayacağız galiba
  • Via v5 imi alali yaklasik 2 ay oldu arkadaslar cok memnunum telefonumdan. Oyun performansi olarak aspalt 8 fifa2015 Real racing 3 suan ücude yuklu ve en ufak kasma olmadan oynuyorum hepsini. Pil gucu olarak 3g acik gunu rahat cikariyor oyun oynamazsan tabi. İnternet performansi super wifi olsun mobil ağ olsun cok iyi. Uzun sure kesintisiz oyun oynadigin zaman ust arka kisimda osinma oluyor ama gayet normal bence. Arka kamera ve on kameradan ben memnunum lg g2 ile kiyasladigimda iki kamerasida g2 den iyi performans verdi. Baska bi sorusu olan varsa cevaplarim arkadaslar.

• vocalise38 V kullanıcısına yanıt
    şarz iyi mi ? 30 dk lik oyunda % kaç azalma yapıyor
  • Kardes oynadiigin oyuna gore degisiyor ben genelde crash of clans oynuyorum yarim saatte &10 anca yiyo. Aspalt da %10 yiyor yarim saatte fifa yi test etmedim. Candy crash var mesela %7 yiyor yarim saatte

• Ben sabah %100 cikiyorum evden 3g acik surekli hic kapamiyorum ara ara oyunda oynuyorum gunu kurtariyom muzik ve konusma yapmak bunlar yrmiyor zaten.

samsung tv ye kablosuz ekran ozelligi ile tlf goruntusunu v8 ile aktarmak nasıl oluyor, bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

samsung tv ye kablosuz ekran ozelligi ile tlf goruntusunu v8 ile aktarmak nasıl oluyor, bilgi verebilirmisiniz.

Samsung tvmizde ag ayarlari bolumunde screen mirroring ozelligi var teldeki kablosuz ekran ozelliginide aktif yaptigim gibi birbirlerini goruyor aygitlar ve saniyelrr icinde baglaniyor tel ekrani aynen tvde gorunuyor araba yarisi oynamak ozellikle cok zevkli oluyor tel joystick niyetine kullaniliyor .Bu arada anladigim kadariyla samsung tvnizde ayarlar bolumunde screen mirtoring ozelligi yoksa hic saatlrrce ugrasmayin ben lg tvde ugrastim bosa

Cevap için teşekkürler, akşam eve gidince kurcalayayım TV' yi
  • kronikzll kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum ..çok doğru tespitler....Ayrıca telefon rehberinde facebook kişi senkronizasyonu sorununa ilave olarak rehberde aşağı doğru gezinirken , en sağdaki harfleri kullanmak istediğinizde harfler değişiyor , isimler değişmiyor. Ama dünyanın sonu değil neticede....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.