Şimdi Ara

Casper via v5 ve v8 Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
15.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar casper kullanıcıları biryerde toplansa bilgi alış verişi açısından kolaylık olur diye düşünüyorum. bu başlık altında edinilen deneyimler ve bilgiler paylaşılırsa diğer kullanıcılara deneyim olur :)

• Via v5 kullanicisiyim
    2 gundur kullaniyorum cok deli telefon. sorularinizi cewaplarim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vocalise38 V kullanıcısına yanıt
    evet bende via v8 kullanıyorum yaklaşık 1 aydır sorusu olana yardımcı olabilirim. sizede hayırlı olsun buarada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz_ge

evet bende via v8 kullanıyorum yaklaşık 1 aydır sorusu olana yardımcı olabilirim. sizede hayırlı olsun buarada :)

teşekkür ederim :) sizinkide hayırlı olsun. kullanıcı cok az :(
  • Casper via v5 nasıl arkadaşlar ? Artılarını eksilerini sayar mısınız ?
    Birde kamerasıyla çekimler yapıp paylaşırsanız sevinirim
  • Korkunçlu konu olmuş bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Korkunçlu konu olmuş bu.

ne demek istediniz ?
  • Tabiiyaa kullanıcısına yanıt
    vocalise38 v5 kullanıyor sorunuzu cevaplayacaktır en kısa zamanda
  • vocalise38 V kullanıcısına yanıt
    v5 i merak eden arkadaşlar var yardımcı olur musun deneyimlerimden bahsedersen seviniriz :)
  • quote:

vocalise38 v5 kullanıyor sorunuzu cevaplayacaktır en kısa zamanda

Umarım yardımcı olur :) teşekkürler
  • bi çocukta v8 görmüştüm geçen.baya şık telefona benizyordu dışardan bakınca.ama içerisine gelince donanım yeterli değil.
  • v8 i yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. kardeşim için asphalt 8 vb bi çok oyun indrdm telefonuma ve hiç kasmadı. onun dışında günlük performansında da hiç sorun yaşamadım şuana kadr. siz neden böyle bi tespit yaptınız bilmiyorum ama telefon kullanan biri olarak gördüğüm kadarıyla fiyatı açısından gayet yeterli bir telefon.
  • quote:

v8 i yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum. kardeşim için asphalt 8 vb bi çok oyun indrdm telefonuma ve hiç kasmadı. onun dışında günlük performansında da hiç sorun yaşamadım şuana kadr. siz neden böyle bi tespit yaptınız bilmiyorum ama telefon kullanan biri olarak gördüğüm kadarıyla fiyatı açısından gayet yeterli bir telefon.

işlemcisi vs. bana yetersiz geldi.
  • ne için kullanacağınıza bağlı tabi. ama lütfen telefonu kullanmayanların yorum yapması bana saçma geliyor keşke biraz kullanma fırsatı bulup sonra bu yorumları yapmış olsaydınız.
  • ben sana aman bu telefon çok güzel git al pişman olmazsın falan gibi bir cümle mi kurdum ? okuma yazman yok galiba yada daha kötüsü okuduğunu anlayacak bir yer yok. telefonu kullanmadan yorum yapma diyorum bak benim ağzımdan g3 ile ilgili bişey çıkıyor mu yok çünkü kullanmadım o yüzden kes sesinide kullanan insanlar konuşsun kullanacakları yönlendirsin.
  • quote:

ben sana aman bu telefon çok güzel git al pişman olmazsın falan gibi bir cümle mi kurdum ? okuma yazman yok galiba yada daha kötüsü okuduğunu anlayacak bir yer yok. telefonu kullanmadan yorum yapma diyorum bak benim ağzımdan g3 ile ilgili bişey çıkıyor mu yok çünkü kullanmadım o yüzden kes sesinide kullanan insanlar konuşsun kullanacakları yönlendirsin.

ben zaten kullanışsız vs. demedim ki dışarıdan özelliklere bakılırsa donanımı yetersiz geldi bana dedim bunda alınıp uzatılacak ne var anlamış değilim.
  • Gorende islemciyle fbi hackliyor sanacak :) adam en kral oyunu oynuyorum kasmiyor diyor demekki telefon yeterli gunluk kullaniciya neden telefona sallarsiniz anlamam gule gule kullanin kardesim

• dogubeyi41 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Dediginiz gibi bu 2 islemci adi ogrenen ve digerlerini yok sayan ve sanki telefonla cok farkli birbsey yapiyorda yetersiz kaliyor gibi konusanlari bende anlamiyorum bosu bosuna tepkileri cekiyor ustune

• quote:

Orijinalden alıntı: dogubeyi41

Gorende islemciyle fbi hackliyor sanacak :) adam en kral oyunu oynuyorum kasmiyor diyor demekki telefon yeterli gunluk kullaniciya neden telefona sallarsiniz anlamam gule gule kullanin kardesim

telefonu aldımmı beni 2-3 sene götürecek telefon alıyorum belki şimdi oyunlarda kasmıyor vs. ama yeni gelicek uygulamalarda kasıcağından eminim.6ay da bir telefon değiştiriyosanız buyrun alın gm discovery 2 de güzel :D
  • Merhaba arkadaşlar.
    Casper Via V5 kullanıyorum ve usb bellek olarak bağlanma sorunum var. Sorunumu detaylıca burdahttp://forum.donanimhaber.com/m_98607213/tm.htm
    belirttim. Eğer bilginiz varsa ordaki konudan cevap yazar mısınız?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.