Şimdi Ara

Casper VIA A6108 akıllı telefon video inceleme '2GHz Intel işlemcili ve HD ekranlı telefon' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Parasını çöpe atmak isteyen alsın.
  • çöp, sistemi bırak casper olduğundan alınmaz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ALMAYIN ALMAYIN CASPER ALMAYIN !!! iyi güzel ekranı işlemcisi falanda ne hayır gördük pc lerinden?? bazıları demiş lider casper diye. hayatımda böyle rezil bir firma görmedim. kenarımın lideri.

Yazilarin şizofrenik vaziyette bi aldım super diyosun bi almayın diyosun bi 5 gündür kullanıyorum diyosun bide siparis verdim diyosun

Ve bu postlar arasinda tarih dengesizliği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'dan almayı düşünüyorum. Alan var mı?

• bu telefon ithal değil ki , niye bu kadar pahalı ? , satacaksın 600 liraya millet alsın

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Aynen, bazı gerzekler üreticisi Türk diyorlar. Kavramları karıştırmayalım üretmek başkadır, toplayıp abartılı fiyatla kakalamak başkadır. Kendimizi aldatmayalım, Casper'in bilgisayarı neydi ki, cep uzduyacı ne olsun.
  • Fazla bir şey demeye gerek yok çöp.

• Sanal buton zaten kapasitif buton değil mi?
  • Bu telefon neden cop arkadaslar? Bu konuda herhangi bir somut veri var mi?

• Telefonu üç haftadır kullanıyorum. Android işletim sistemine alışamam diye korkmuştum, yarım günümü aldı.
    Özellikle ekranını çok beğeniyorum.

• ürünün reklamları çıkınca merak ettim burayı inceledim neymiş ne değilmiş bu via. yazılanları okuduktan sonra kullanan arkadaşımdan alıpta şöyle bir ver abi nedir bu diyerek test ettim . telefon kasası hızı dokunmatiği ekran kalitesi beni baya bayaaa etkiledi. Alınır arkadaşlar önyargılı davranmayın. ay sonu bir gelsin bakalım :D

• ürünün reklamları çıkınca merak ettim burayı inceledim neymiş ne değilmiş bu via. yazılanları okuduktan sonra kullanan arkadaşımdan alıpta şöyle bir ver abi nedir bu diyerek test ettim . telefon kasası hızı dokunmatiği ekran kalitesi beni baya bayaaa etkiledi. Alınır arkadaşlar önyargılı davranmayın. ay sonu bir gelsin bakalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

ALMAYIN ALMAYIN CASPER ALMAYIN !!! iyi güzel ekranı işlemcisi falanda ne hayır gördük pc lerinden?? bazıları demiş lider casper diye. hayatımda böyle rezil bir firma görmedim. kenarımın lideri.

Yazilarin şizofrenik vaziyette bi aldım super diyosun bi almayın diyosun bi 5 gündür kullanıyorum diyosun bide siparis verdim diyosun

Hemserim sen yenisin galiba? DH Misafiri hesabıyla herkes yorum yazabilir.

Ben yillardir forumdayim yeni duydum bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Hemserim sen yenisin galiba? DH Misafiri hesabıyla herkes yorum yazabilir.

Ben yillardir forumdayim yeni duydum bunu

9 yil olucak forumdayim bende yeni duydum

• Telefonu inceleme şansım oldu,gayet beğendim. Kullanan arkadaşlarım da çok memnun, yakın zamanda almayı düşünüyorum. Paneli ve dokunmatiği harika, görüntüsü on numara.Tebrikler Casper.

• quote:

Orijinalden alıntı: solgarcı13

Telefonu inceleme şansım oldu,gayet beğendim. Kullanan arkadaşlarım da çok memnun, yakın zamanda almayı düşünüyorum. Paneli ve dokunmatiği harika, görüntüsü on numara.Tebrikler Casper.

bende arastırıgım ve okudugum kadarıyla guzel telefpn gercekten vıa 3216yı kız arkadasıma almayı dusunuyorumda almısken gzel alalım ıslemcısı 4 cekırdek mı ? ıslemcılerden pek anlamam o konuda bılen bırı bılgı verebılırmı arkdaslar ?
  • güzel telefon ama general mobile discovery ile kıyaslamak lazım.ondan fazlasını göremedim ama 300tl pahalı.o nedenle çok iyi satış beklemiyorum.
  • Casperin telefonuna para veren akılsız demek 900 küsür parayı ona verecegime üstüne bi 300 daha veririm galaxy s3 alırım daha iyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delihamza_a5

su kadar yıldır burdayım ben soyleyım boyleyım hayırdır arkadas teknolojıyı sen gelıstırıyosun galıba??
    generalın dıscoverysı ıle kıyaslanamaz bence CASPER VIA. dızayn dersen bı kere yanına yaklasamaz. ozellıklere bakıyosunuz sadece ve olayın o oldugunu sanyosunuz. Olay ozellık degıldır o ozellıklerın olusturdugu performansdır. Al bı kullan ıkısını de oyle konusun. Cogu telfonda teknık ozellıkler benzerdır farkı yaratan performanslarıdır. ve Casper VIA bana kalırsa 4cekırdeklık bır performans sunuyor.

Yuh! Bir telefon övülürde bu kadar da çok övülmez.Sanırsınız MTK6589 işlemcisi var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.