Şimdi Ara

Casper VIA A6108 akıllı telefon video inceleme '2GHz Intel işlemcili ve HD ekranlı telefon' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
10.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu anlarımdan sonra 1 kg casper via aldım öncesinde aklımda HTC one ,S4,Iphone 5 vardı şimdi onlara vereceğim parayla 1 kilo aldım hepsinin gücünü bir telefonda bağlayıp tek telefon yapacağım (!)
    Arkadaş nekadar ballandıra ballandıra anlattınız ne olduğu belli zaten çok zorlamayın milletin beddua sını almayın yazıktır yahu!

• Arkadaslar bu telefonun orijinalinin XOLO marka oldugunu biliyorsunuz degil mi?

• Ender yildiz konusunca , ben yoruluyorum haa :D

Bu arada kaan arliya nooldu

• Hindistan fiyati da 320 USD civarinda..

• Bir kez daha GM Discovery modelinin kendi segmentinde her anlamda rakipsiz olduğunu gördüm.

• Garanti durumu nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon o kadar kötü ki kulaklıklığın ne işe yaradağı anlatılıyor 05.28

• Ön tasarımı dediğiniz gibi nexus 4 - one x karışımı olmuş. Arka tasarımı, alt ve üst tasarımsal çizgileri ise arc s den alınmış en azından çok benziyor. Yani tasarımı beğenilen 3 telefonun iyi yanlarını alıp karıştırarak ortaya güzel bir sonuç çıkartmayı başarmışlar.
  • Videoda söylenen: 01:20 bugün elimizde tuttuğumuz via serisi bla bla bla.
    Söylenmek istenen: bugün elimize tutuşturulan via serisi... :))

400-500 tlye falan satılsa neyse derdimde 900 tl bu telefona resmen israf. GM Discovery varken bu telefonu alan adam 500 tlye ferrari varken 900 tlye murat 131 alan adam gibidir. Marka desen 1 gram güvenilmez, donanım desen çoğu parçası taş devrinden kalma, ücreti desen neredeyse s3le falan yarışacak s3 mini fiyatında, e tasarım zaten bunların değil sadece telefonu getirip arkasına logo basmışlar fahiş fiyata enayi avına çıkmışlar.
  • adreno 203 gpu ile desire x(750TL) mostwantedı gayet akıcı şekilde oynatırken bunun bu şekilde performans yoksunu davranması ve fiyatının 900Lira gibi uçuk bir seviyede olması ilginç...(900Liraya bundan çok daha performanslı kaliteli cihazlar alınabilir.)

• Caspera cok uzuldum neden bu kadar buyuk bi firma telefon ve tablatlerini cinden getirip uzerine casper yaziyor.

• Discovery Varken yanından bile geçilmez.

• cyanogenmod telefon çıkarmış

• epic fail..
  • donanımhabere hiç yakıştıraıyorum siparis video inçelemeleri resmen reklam yazık günah buna verilen paraya

• 900 TL çok fazla gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

casper, intel atom , 900 tl KAAÇÇIIIIINNNN

Casper VIA A6108 akıllı telefon video inceleme '2GHz Intel işlemcili ve HD ekranlı telefon'

(ÇÖP)

Casper diyince direk olarak aklıma gelen karikatür budur..

• Hayla intelmi nasıl bi düşüncedir. Bu kadar sorunlu bir işlemciyi telefonda kullanmak. Bide yetmiyormuş gibi 900 tl fiyat biçmişler. ÇÖP...

• 5 gündür bu telefonu kullanıyorum on numara akıllı telefon, oyun bebeleri için çöp olabilir ama günlük akıllı telefon kullanımı ve diğer android uygulamalarını kullananlar için güzel ve şık bir telefon.. Ayrıca çok karşılaştırılan Gm Discovery'nin sorunlu bir telefon olduğunu internetten kolay bir arama ile bulabilirsiniz..

• Rakiplerine göre 899 TL pahalı olmamış mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.