Şimdi Ara

Carrefoursa'da Pasabahce Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava! 5-6-7 Aralik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
5.613
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: quentin

Heybeli setini aldim bir sette 4 bardak 4 altlığı
    Iki paket 9.90 tl ye almis oldum.

türkiyedeki en güzel bardak ve çay tabağı kesinlikle . evde 6 takım var daha açılmamış , ben ankara makrodan 3 sene önce 6 liraya almıştım takımını . 5 liraya heybeli takım , bugün için bedavanın bedavasıdır . bulabilirseniz alın stoklayın bence . bizde bu bardakları görüp heybeli fanı olan bir sürü eş dost var etrafımızda . güle güle kullanın
  • şimdi incelemei tamamladım bir iki 3 5 liralık şeyde pek karlı olmamaış nerdeyse piyassa fiyatı ama yüksek fiyatlı ürünlerde bayağı kars geçmişsiz. tabi ufak tefek ürünleri hanım aldı anlamadığı için fiyatlarda ordan bize bi xarar ettirmese olmazdı. işte tek başına da alınmıyor böyle şeytler sonuçta o kullanacak neyse artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Noemarin Carrefour'da 3'er 5'er alanlar vardı bugün...

Bende oraya yada marinaya bakacaktim ama pazar gunune kaldi umarim kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sunyy2003 S kullanıcısına yanıt
    Stok durumunu bilmiyorum ama Cuma bile o kadar alınıyorsa haftasonu bırakmazlar gibime geliyor
  • Ankara batıkentte yağmalanmış gibiydi koca mağaza. Borcam hiç kalmamıştı. Diğerleri de pek tutulmayan ürünler. Ankarada diğer mağazalara giden var mı? Durum nasıl, gitmeye değer mi yarın? Bir de express lerde geçerli mi?????

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Ankara batıkentte yağmalanmış gibiydi koca mağaza. Borcam hiç kalmamıştı. Diğerleri de pek tutulmayan ürünler. Ankarada diğer mağazalara giden var mı? Durum nasıl, gitmeye değer mi yarın? Bir de express lerde geçerli mi?????

cepa da cuma günü bir çok şey özellikle borcamlar bayağı azalmıştı. ama paşabaçenin farklı ürünlerinden bol bol vardı
  • Aynı Kampanya Real'de de geçerli bu arada bugün denk geldim. Reyondaki eleman iki farklı ürün alırsanız yüksek fiyatlı olanınki geçer kasadan dedi. Paşabahçe genel olarak marketlere mi indirim yapmış ne :)
  • Süper bir kampanyaydı. Pazar akşamı 100 tl lik alışveriş yaptık. 18 parça bardak seti 7 liraya geldi mesela. Hala az da olsa vardı ürün. Devamını bekleriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmit yağmalamıştı:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 6 7 8 değilmiydi sitesinde öyle yazıyordu. gerçi şu anda sitede gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

5 6 7 8 değilmiydi sitesinde öyle yazıyordu. gerçi şu anda sitede gözükmüyor

Gelen mesajda 5-6-7 yazıyordu. 8 var mıydı bilmiyorum.
  • kampanya devam ediyor mu bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aborjin06

kampanya devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

Bitmiş simdi cepa dayım

• cepadan bilkent real e gittim. carrefour iki katı çeşit ve ürün vardı. kimse de ilgi göstermiyordu. bi adam vardı resmen 4 5 araba doldurdu muhtemelen satacak o adama rağmen bi sürü ürün vardı. bizde bi kaç parça bişi aldık
  • Real deki ne zamana kadar sürecek? Bir de fiyatlar nasıldı? Borcamlarda da var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

türkiyedeki en güzel bardak ve çay tabağı kesinlikle . evde 6 takım var daha açılmamış , ben ankara makrodan 3 sene önce 6 liraya almıştım takımını . 5 liraya heybeli takım , bugün için bedavanın bedavasıdır . bulabilirseniz alın stoklayın bence . bizde bu bardakları görüp heybeli fanı olan bir sürü eş dost var etrafımızda . güle güle kullanın

dün realde heybeli indirimli 7,90 dı bi de 1 alana 1 bedava olunca 4 liraya geldi takımı.sizn yazınız görünce bende aldım hakkaten güzelmiş. 2 takım kendimizi 1 er de annelere aldık

• quote:

quote:

quote:

dün realde heybeli indirimli 7,90 dı bi de 1 alana 1 bedava olunca 4 liraya geldi takımı.sizn yazınız görünce bende aldım hakkaten güzelmiş. 2 takım kendimizi 1 er de annelere aldık

güle güle kullanın hocam , edirnede reel market yok olsa bende eritirdim stokları

• quote:

quote:

quote:

Realde devam ediyor mu acaba?

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.