Şimdi Ara

Carrefoursa'da Pasabahce Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava! 5-6-7 Aralik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
3
Favori
5.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne lazimsa CarrefourSA! 5-6-7 Aralik tarihlerinde tum Pasabahce urunlerinde 1 Alana 1 Bedava! Detayli bilgi;www.carrefoursa.com ve 444 10 00'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dguoguz -- 4 Aralık 2014; 19:19:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sağol haberdar ettiğin için.yarın bakayım bi express burdaki ama inşallah adamakıllı bişey gelir.
  • Carrefourlarda zaten fiyat piyasaya göre pahalı fakat bu haliyle %20 kadar bir indirim olacağı kanısındayım. Alınabilir .

• Kampanyaya ait detay bilgi var mı acaba? Mesela aynı ürün şartı var mı?

• bi kaç örnek fiyat olaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Ne lazimsa CarrefourSA! 5-6-7 Aralik tarihlerinde tum Pasabahce urunlerinde 1 Alana 1 Bedava! Detayli bilgi;www.carrefoursa.com ve 444 10 00'da.

sitede bilgi yok zaten site herşeyi 2 gün geriden takip ediyor. borcamlarda da geçeerli mi acaba. malum borcam da paşabahç ürünü ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Ne lazimsa CarrefourSA! 5-6-7 Aralik tarihlerinde tum Pasabahce urunlerinde 1 Alana 1 Bedava! Detayli bilgi;www.carrefoursa.com ve 444 10 00'da.

sitede bilgi yok zaten site herşeyi 2 gün geriden takip ediyor. borcamlarda da geçeerli mi acaba. malum borcam da paşabahç ürünü ya

Borcamda da geçerli olsa süper olur. Ama sanmıyorum olacağını. Benzer kampanyalarda hep Borcam hariçte tutulmuştu.

• quote:

quote:

Evet borcam da da geçerli görünüyor.

Bu arada fiyatlar nasıl, hiç karşılaştıran oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dguoguz -- 5 Aralık 2014; 12:45:12 >

• Büyük borcam tepsi 10.90, şuan aynısı bimde 8,90 a insert ürünü olarak satılmakta fakat burada ikisinin 10,90 olması çok güzel.
    2 li borcam setler 14,90, bu setlerden alırsanız 4 borcama 15,00 tl veriyosrsunuz fiyat çok iyi.
    Ayrıca 6 LI düz bardaklar 3,45 Tl, 12 bardağı 3,45 e almak çok güzel daha ucuzu olmaz herhalde.
  • tamamen aynısın mı almak lazım yoksa ynı fiyatta başka ürün de oluyor mu
  • Kaldı mı acaba ürün? Züccaciyeler patlatmıştır tahminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dguoguz -- 5 Aralık 2014; 16:17:48 >
  • Sanirim tamamen aynisi olacak ama ikili borcam cesitlerinin barkodu ayniysa farkli cesitlerde indirim olabilir sanirim. Ayrica 30 tl lik aliverise bingo soft konsantre 1.5 lt yumusatici 5 tl ki en bu urun baska marketlerde en ucuz 7.5 a alinabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour sa paraf üyesi acaba?
  • quote:

tamamen aynısın mı almak lazım yoksa ynı fiyatta başka ürün de oluyor mu

Aynisi olmasına gerek yok 2 parca alinca ucuz olan bedavaya geliyor

Simdi aldim

Fiyat isteyenler için

Vela çay fincanı seti 12 parca 6 bardak 6 tabak 12,50
    Aida kulplu cay bardagi 6 li 6.25
    Optikli cay bardagi 6 li 6.5

Hepsinden birer tane bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecastle37 -- 5 Aralık 2014; 17:59:21 >
  • Fiyatlar uygun görünüyor, sisirilmemis kesinlikle
    Ihtiyacı olan değerlendirsin ama Eskişehir Carrefour'da İYİ ürünlerin cogu tükenmiş, özellikle F&D markalı ürünlerde çeşit kalmamış. Onun haricinde borcam ve klasik bardak modellerinde bol miktarda urun var.

• quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Fiyatlar uygun görünüyor, sisirilmemis kesinlikle
    Ihtiyacı olan değerlendirsin ama Eskişehir Carrefour'da İYİ ürünlerin cogu tükenmiş, özellikle F&D markalı ürünlerde çeşit kalmamış. Onun haricinde borcam ve klasik bardak modellerinde bol miktarda urun var.

o zaman o kadar yolu gitmeye gerek kalmadı..tşklr bilgi için
  • Heybeli setini aldim bir sette 4 bardak 4 altlığı
    Iki paket 9.90 tl ye almis oldum.

• Baya bir ürün bende aldım..

Paşabahçe yazan her üründe kampanya var... bana fiyatlar çok güzel geldi. ürünlerin benim baktıklarımın hepsinde türk malı yazıyordu.
  • Noemarin Carrefour'da 3'er 5'er alanlar vardı bugün...
  • az önce cepa dan geldik bi sürü şey aldık fiyatlarda şişrme olmadığı gibi indirimli ürünler de var 1 + 1 de. bi sürü şey aldı hanım şimdi tek tek inceleyecem bakalım kazıklandık mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 5 Aralık 2014; 22:42:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.