Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.927
Cevap
122
Favori
625.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anlaşıldı önce flickr a yüklemek gerekıyor :D
  • 18-55 IS II

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Bu arada fotolara ps yapıyomusun ?

senin yukardakilere baktımda, ne çektiysen o mu?

Eğer Bana Diyorsan Evet PhotoShop(CS6)YapıyorumHiçbir Makina İnsanın Zevkine Göre Renk Verip Fotoğraf Oluşturamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ca0061

18-55 IS II

İlk Önce Kendi PhotoStream'ına Gir.Sonra Buraya Yüklemek İstediğin Fotoğrafa Tıkla,Share Bas.Grab the HTML/BBCode Tıkla Altındaki Linki Kopyala Mesaja Yapştır.Bu Kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: egemenkirpici

quote:

Eğer Bana Diyorsan Evet PhotoShop(CS6)YapıyorumHiçbir Makina İnsanın Zevkine Göre Renk Verip Fotoğraf Oluşturamaz

egemen kirpici kardeşim yaz beni de adana grubuna :) Ben de adanadayım. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jimstark

Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sıkıntım için yardımınızı rica ediyorum. Yaklaşık 1 ay önce eos 600d makine aldım. Sıfırdan öğrenme çabası içerisindeyim. Dün malesef makine yaklaşık 50 cm yükseklikten yere düştü. Baktığımda donanımda dışarıdan görünen bir bozulma yok. Ancak içinde de herşeyin (lens ayna vs. ) hala sağlam olduğundan emin olmak istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz. Mutlaka hayyam'a veya yetkili servise götürülmesi gerekir mi?

DSLR Makineler Kolay Kolay Bozulan Cihazlar Değil.Makinayı Alın Dışarı Çıkın.Fotoğraf Ve Video Çekin,AutoFocus'u Test Edin.Bir Sorun Hissedersiniz Yetkili Servise Götürün 50 CM Çok Yüksek Bir Nokta DeğilBen 18-55 Lensi Adaptörsüz Ters Olarak Makro Çekeceğim Diye Oturma Hizasından Lensi Yere Düşürdüm(50 CM Gibi)Birşey Olmadı.Makinanızda Bir Sorun Oluşmaması Dileği İleBol Işıklı Günler

Merhaba tekrar,
    makineyi tekrar kontrol ettim. flaşlı çekim yapmak istedim. flaştan garip bir ses (saçma gelecek ama dzzzzt gibi) geliyor ve flaşın sadece tek bir tarafından yoğun bir ışık çıkıyor. flaş ışığı dağıtmıyor yani. sanırım flaşı bozdum. bir fikriniz var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedım

quote:

quote:

egemen kirpici kardeşim yaz beni de adana grubuna :) Ben de adanadayım. :)

Abi Buraya Yaz Beni Adanaya Ekle Diye Yazsınlar

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sıkıntım için yardımınızı rica ediyorum. Yaklaşık 1 ay önce eos 600d makine aldım. Sıfırdan öğrenme çabası içerisindeyim. Dün malesef makine yaklaşık 50 cm yükseklikten yere düştü. Baktığımda donanımda dışarıdan görünen bir bozulma yok. Ancak içinde de herşeyin (lens ayna vs. ) hala sağlam olduğundan emin olmak istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz. Mutlaka hayyam'a veya yetkili servise götürülmesi gerekir mi?

DSLR Makineler Kolay Kolay Bozulan Cihazlar Değil.Makinayı Alın Dışarı Çıkın.Fotoğraf Ve Video Çekin,AutoFocus'u Test Edin.Bir Sorun Hissedersiniz Yetkili Servise Götürün 50 CM Çok Yüksek Bir Nokta DeğilBen 18-55 Lensi Adaptörsüz Ters Olarak Makro Çekeceğim Diye Oturma Hizasından Lensi Yere Düşürdüm(50 CM Gibi)Birşey Olmadı.Makinanızda Bir Sorun Oluşmaması Dileği İleBol Işıklı Günler

Merhaba tekrar,
    makineyi tekrar kontrol ettim. flaşlı çekim yapmak istedim. flaştan garip bir ses (saçma gelecek ama dzzzzt gibi) geliyor ve flaşın sadece tek bir tarafından yoğun bir ışık çıkıyor. flaş ışığı dağıtmıyor yani. sanırım flaşı bozdum. bir fikriniz var mı acaba?

Eğer Karanlık Ortamdaysanız Makine Auto Focus Yapabilmek İçin Af Yardımcı Işığını(Yani Flaşı)Birkaç kere Patlatır.(Makine Karanlık Ortamda Netleyemez Onun İçin )Bir Sorun Değil Gayet Normal Bir Durum

• quote:

quote:

ne gibi işlemler yapıyosun mesela?

ben ps kullanıyorum amatör olarak ama çektiklerimde ne gibi ayarlamalar yapabilirim bilmiyorum...

Hangi ayarlamaları yapmam gerekir acaba?

• quote:

quote:

quote:

ne gibi işlemler yapıyosun mesela?

ben ps kullanıyorum amatör olarak ama çektiklerimde ne gibi ayarlamalar yapabilirim bilmiyorum...

Hangi ayarlamaları yapmam gerekir acaba?

Genellikle Arkadaşlarımın Fotoğraflarını Çektiğim İçin Sivilceleri Yok Ediyorum,Kendi Çalışmalarımda Doygunluk Ve Kontrast Veriyorum,Şu Anlık BunlarÖğrenme Aşamasındayım

• Flickr'a üye oldum ama bi türlü foto atamıyorum...

reconnect felan hatası veriyor.
  • quote:

Flickr'a üye oldum ama bi türlü foto atamıyorum...

reconnect felan hatası veriyor.

E-mail hesabiniza girin.flckr birsey atmismi bakin..olmadi yeni hesap acin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet tekrar yeni bir çalışmam ile karşınızdayım buyrun.http://500px.com/photo/31702129 burda resmin kendisi;

• eyvallahhhh :)
  • tamam arkadaşlar şimdi nasıl foto yuklenmesi gerektiğini öğrendim sağolsun arkadaşyardımcı oldu :)

IMG_0057 by ca0061, on Flickr

IMG_0065 by ca0061, on Flickr

IMG_0074 by ca0061, on Flickr

• Bilginize arkadaşlar.

Mark 2 mi sattım ve sıra kullandığım lenslere geldi.
    Canon 85 mm F1,8 USM ve Canon 40 mm F2,8 STM lensimi satıyorum. Ön ve arka kapakları mevcuttur. Kozmetik olarak sıfır diye kandırabileceğim yeniliktedir.
    İkisini de 4 aylık lenstir. Evrakları ve kutularını saklamış olsam garanti derdim ama bunları saklamadığım için garantisiz diyorum.

Canon 85 mm F1,8 USM ; 650 tl
    Canon 40 mm F2,8 STM ; 400 tl dir.
    İkisini almak isteyen olursa 1000 tl ye verebilirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_74306277/f_//tm.htm#74306277
  • Az önce kavuştum bebeğime :) Uff ne heyecanlıydı :) Yolunu gözlüyordum ne zamandır ya. acayip işler çıkarıcaz bu makineyle hissediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedım

Az önce kavuştum bebeğime :) Uff ne heyecanlıydı :) Yolunu gözlüyordum ne zamandır ya. acayip işler çıkarıcaz bu makineyle hissediyorum :)

Hayırlı Olsunn
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Evet tekrar yeni bir çalışmam ile karşınızdayım buyrun.http://500px.com/photo/31702129 burda resmin kendisi;

Eline Sağlık Diğer Çalışmalarını Da Bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ca0061

tamam arkadaşlar şimdi nasıl foto yuklenmesi gerektiğini öğrendim sağolsun arkadaşyardımcı oldu :)

IMG_0057 by ca0061, on Flickr

IMG_0065 by ca0061, on Flickr

IMG_0074 by ca0061, on Flickr

Önemli DeğilEline Sağlık

• 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.