Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.927
Cevap
122
Favori
625.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

quote:

Orijinalden alıntı: egemenkirpici

quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

http://500px.com/photo/31030929 olumlu olumsuz eleştriler??

Fotoğraf Ve Manzara Çok Güzel.Su Keşke Biraz Daha Durgun Olsaydı Yada Tripod Kullanıp Uzun Pozlama Yapsaydınız.Fotoğraf Yine De Çok Güzel Ellerinize Sağlık Hocam

teşekkür ederim, suya yapcak bişi yok da uzun pozlamayı bi dahakine kesinlike uygalayacağım onun verdiği görsellik bir başka oluyor

Önemli Değil Hocam Herzaman Bu Arada ND Filtre Yerine Güneş Gözlüğü Kullanabilirsiniz Gerçekten İşe Yarıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: willrock35

mrb arkadaşlar.. geçen hafta itibariyle bnde canon 600d aldım. İkinci el üzerinde 50mm 1.8 lens,taşıma çantası ile 1000 tlye. ve yanına birde tamron 18 270 lens düşünüyorum tak gez yapabiliyelim diye. iyimi düşünüyorum bilmiyorum tak gez yapabiliceğim 1000tl yi geçmiyen başka bundan daha iyi bir lens varsa önerebilirseniz çok sevinirim. ve bi tanede test amaçlı çektiğim foto sunuyorum. Araslarda birde Adope cs6 yüklü birgisayarımda fotolarla oynamak renkleri düzenlemek iyi birşeymi. yoksa kendimi geliştirmek için resimler olduğu gibimi kalsın.

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

biraz crop ve doygunluk arttırıldı resimde.

@Forturksflag Adlı Üyeye Verdiğim Aynı Cevabı Birdaha Yazmama Gerek Yok Herhalde18-55mm + 55-250 İyi olur Fotoğrafla Oynamak İyidir Ama Aşırı Kaçmamak LazımBazıları CS6 da Ressamlık Bile Yapıyor Çektiğin Fotoğraf İle Oynaman Gerek 6D 7D 5D Gibi Makinelerde Bile Photoshop Gerek (600D 60D Gibi Makinelere Göre Daha Az )Makina İnsan Değilki Sizin Bakış Açınıza Göre Renk Versin

dediğiniz doğru hocam aslında. geniş açı için 18-55 i alabilirm şuan. ilerdede zoom için 55-250 alırım guzel bi kit oluşabilir. cs6 yıda abartılıcak kadar kullanmıyorum sadece 600d renk ve doygunluk konusunda yetersizmi kalıyo die kullanınca üzülüyordum :) 5D 6D 7D makınalara bile gerekli oldugunu belırtmenuz içime su serpti açıkçası :)

• quote:

quote:

quote:

mrb arkadaşlar.. geçen hafta itibariyle bnde canon 600d aldım. İkinci el üzerinde 50mm 1.8 lens,taşıma çantası ile 1000 tlye. ve yanına birde tamron 18 270 lens düşünüyorum tak gez yapabiliyelim diye. iyimi düşünüyorum bilmiyorum tak gez yapabiliceğim 1000tl yi geçmiyen başka bundan daha iyi bir lens varsa önerebilirseniz çok sevinirim. ve bi tanede test amaçlı çektiğim foto sunuyorum. Araslarda birde Adope cs6 yüklü birgisayarımda fotolarla oynamak renkleri düzenlemek iyi birşeymi. yoksa kendimi geliştirmek için resimler olduğu gibimi kalsın.

biraz crop ve doygunluk arttırıldı resimde.

@Forturksflag Adlı Üyeye Verdiğim Aynı Cevabı Birdaha Yazmama Gerek Yok Herhalde18-55mm + 55-250 İyi olur Fotoğrafla Oynamak İyidir Ama Aşırı Kaçmamak LazımBazıları CS6 da Ressamlık Bile Yapıyor Çektiğin Fotoğraf İle Oynaman Gerek 6D 7D 5D Gibi Makinelerde Bile Photoshop Gerek (600D 60D Gibi Makinelere Göre Daha Az )Makina İnsan Değilki Sizin Bakış Açınıza Göre Renk Versin

dediğiniz doğru hocam aslında. geniş açı için 18-55 i alabilirm şuan. ilerdede zoom için 55-250 alırım guzel bi kit oluşabilir. cs6 yıda abartılıcak kadar kullanmıyorum sadece 600d renk ve doygunluk konusunda yetersizmi kalıyo die kullanınca üzülüyordum :) 5D 6D 7D makınalara bile gerekli oldugunu belırtmenuz içime su serpti açıkçası :)

5D,6D gibi Makinelerden Fotoğraf Harika Çıkıyor Ama PhotoShop ta Oynamakta Fayda Var

• 600D 18-55 IS II
  • benıde ekleyınnn :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ca0061

benıde ekleyınnn :)

Hocam Konuyu Ben Kurmadım @Berke_Han Hocam Yardımcı Olabilir Bu Arada Mükemmel Çalışma Devamını BekliyorumBol Işıklı Günler
  • Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmisiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_74237882/f_//tm.htm#74237882
  • quote:

600D 18-55 IS II

sen şimdi bunu 18-55 ile mi çektin ???

daha çoooooooooook yolum var benim yaa...
  • quote:

benıde ekleyınnn :)

Aramıza hoşgeldiniz. Yeni katılan tüm arkadaşları listeye ekledim.
    Işığınız bol olsun. Fotografları paylaşalım da içimiz açılsın
  • Bir Fotoğraf ta Benden

Flickr Hesabım :D

The Cat by EgemenKırpıcı, on Flickr

• quote:

Bir Fotoğraf ta Benden

Kedinin civataya sulanması gibi olmuş. Güzel kare

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

quote:

Bir Fotoğraf ta Benden

Kedinin civataya sulanması gibi olmuş. Güzel kare

O Sırada Et Gibi Birşey Yiyordu Ağzından Düşürdü

• Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Nikon kullanan biri olarak, özellikle video performansını çok beğendiğim 600d sahibi oldum yirmi gün evvel. Beni de yazabilirsiniz listeye.

Fakat aldığım üründe bazı problemler var. Ürünün Lcd ekranının içinde toz veya ona benzer bir şey var. Uzun zamandan beri kullanmış olsam, mantıklı bir açıklaması olduğuna inanabilirim. Ayrıca cihaz yirmi günlük olmasına ve daha hiç dış çekim yapılmamasına rağmen sensörde toz var. Video için aldığım makinada böyle kusurların olması, aldığım ürünün refurbished olduğunu düşündürmeye başladı.

sizlere sorum şu. Türkiye garantili cihazda böyle bir refurbished durumu olabilir mi? garantiye yollasam nasıl bir çözüm sunabilirler?

sensörü temizlerim sorun değil de, daha hiç dışarı çıkmayan ve lensi ile birlikte bana pahalıya mal olan bir cihazı daha ilk günlerinde temizlemeye başlamam normal mi? Lcd nin içindeki şey de cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefacv

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Nikon kullanan biri olarak, özellikle video performansını çok beğendiğim 600d sahibi oldum yirmi gün evvel. Beni de yazabilirsiniz listeye.

Fakat aldığım üründe bazı problemler var. Ürünün Lcd ekranının içinde toz veya ona benzer bir şey var. Uzun zamandan beri kullanmış olsam, mantıklı bir açıklaması olduğuna inanabilirim. Ayrıca cihaz yirmi günlük olmasına ve daha hiç dış çekim yapılmamasına rağmen sensörde toz var. Video için aldığım makinada böyle kusurların olması, aldığım ürünün refurbished olduğunu düşündürmeye başladı.

sizlere sorum şu. Türkiye garantili cihazda böyle bir refurbished durumu olabilir mi? garantiye yollasam nasıl bir çözüm sunabilirler?

sensörü temizlerim sorun değil de, daha hiç dışarı çıkmayan ve lensi ile birlikte bana pahalıya mal olan bir cihazı daha ilk günlerinde temizlemeye başlamam normal mi? Lcd nin içindeki şey de cabası.

Abi Bence Hiç Uğraşma Dokunma Hemen Garantiye Gönder

• Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sıkıntım için yardımınızı rica ediyorum. Yaklaşık 1 ay önce eos 600d makine aldım. Sıfırdan öğrenme çabası içerisindeyim. Dün malesef makine yaklaşık 50 cm yükseklikten yere düştü. Baktığımda donanımda dışarıdan görünen bir bozulma yok. Ancak içinde de herşeyin (lens ayna vs. ) hala sağlam olduğundan emin olmak istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz. Mutlaka hayyam'a veya yetkili servise götürülmesi gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimstark

Merhaba arkadaşlar,

Ufak bir sıkıntım için yardımınızı rica ediyorum. Yaklaşık 1 ay önce eos 600d makine aldım. Sıfırdan öğrenme çabası içerisindeyim. Dün malesef makine yaklaşık 50 cm yükseklikten yere düştü. Baktığımda donanımda dışarıdan görünen bir bozulma yok. Ancak içinde de herşeyin (lens ayna vs. ) hala sağlam olduğundan emin olmak istiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz. Mutlaka hayyam'a veya yetkili servise götürülmesi gerekir mi?

DSLR Makineler Kolay Kolay Bozulan Cihazlar Değil.Makinayı Alın Dışarı Çıkın.Fotoğraf Ve Video Çekin,AutoFocus'u Test Edin.Bir Sorun Hissedersiniz Yetkili Servise Götürün 50 CM Çok Yüksek Bir Nokta DeğilBen 18-55 Lensi Adaptörsüz Ters Olarak Makro Çekeceğim Diye Oturma Hizasından Lensi Yere Düşürdüm(50 CM Gibi)Birşey Olmadı.Makinanızda Bir Sorun Oluşmaması Dileği İleBol Işıklı Günler

• Siparişimi verdim . Yarın geliyor ellerimde olucak biriciğim :) Arkadaşlar içerik ve fiyat konusunda yorumlarınızı alabilir miyim ?

Canon Eos 600D 18-55mm IS II KİT + Çanta + 16GB Class10 Hafıza Kartı + UV Filtre

1523 tl /6 taksit.
  • Merhabalar

Bende aranıza yeni katıldım dün itibari le bende 600D kullanıcısıyım artık
    Fotoğrafa yeni merak salmış bu kardeşiniz için neler önerirsiniz ilk yapmam gerekenler nelerdir 18-55 kit lens ile aldım bunun haricinde genel amaç kullanımı için bana ne tür bir lens önerirsiniz
  • hayırlı olsun texin :) Yarın da ben kavuşuyorum makineme :)iyi bilen birisi var yanımda ben ondan baya bir faydalanmak istiyorum. Baya bir heyecanlıyım. Almaktan pişman olmayacağım bir makine gibi hissediyorum :) Üstadın dediğine göre 18-55 is ile çok işler yaparsın onun yanına bir de 55-250 ıs almamı tavsiye etti. zamanla onu da alırsam seti yavaş yavaş tamamlamoş olacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texsin

Merhabalar

Bende aranıza yeni katıldım dün itibari le bende 600D kullanıcısıyım artık
    Fotoğrafa yeni merak salmış bu kardeşiniz için neler önerirsiniz ilk yapmam gerekenler nelerdir 18-55 kit lens ile aldım bunun haricinde genel amaç kullanımı için bana ne tür bir lens önerirsiniz

18-55mm İle Birlikte 55-250mm İyidir
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.