Şimdi Ara

Call of Duty : Black Ops Plot (Senaryo) SS'li :) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
28.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: SpHinx.

ya woods şu biz yerde yatarken üzerindeki bombaların pimini çeken adamla beraber aşağı atlayan değilmi o patlamadan nası kurtalacak ya ama kurtulmuşsa süper olur çünkü o adamı çok seviyodum inşallah bidahaki oyunda onu kurtarma sahnesi gibi bişey olur :)

sonuçta yüksek bir platformdan aşağı düşüyorlar. woods orada bir yere tutunup kravchenko ile birlikte ölmekten kurtulmuş olabilir.

Çok mantıklı , hiç aklıma gelmemişti

• Bu arada Kennedy suikasti dosyası 2029 yılına kadar mühürlenmiş yanlış anlamadıysam.

Bir de çok ilginç bir ayrıntı var. Lee Oswald'ın Kennedy'i vurduğu silahın mekanizması tek mermi şeklinde. Yani mermiyi koyuyorsun ateş ediyorsun, sonra bir daha mermiyi koyuyorsun. Teker teker...3 el ateş etmiş 6 sn içinde. 3'ü de isabet etmiş. Birisi JFK'nın ensesinden girip kravatının üstünden çıkmış, diğeri valinin sırtına, öbür mermi de JFK'nın tam kafasına. Araba hareket halindeyken 6 sn içinde mermileri teker teker koyarak 3 isabetli atış yapmış ve bu daha sonra bir çok FBI ajanı tarafından denenmiş ve başarısızlıkla sonuçlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 18 Kasım 2010; 1:48:39 >
  • BU başlıkta da sorayım diğerlerine bakan pek yok şu helikopter'li bölümdeyim kaçıyoruz finale daha var mı? ona göre uyuyacağım az varsa bitireyim bu gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jabba The Hutt

Bu arada Kennedy suikasti dosyası 2029 yılına kadar mühürlenmiş yanlış anlamadıysam.

Bir de çok ilginç bir ayrıntı var. Lee Oswald'ın Kennedy'i vurduğu silahın mekanizması tek mermi şeklinde. Yani mermiyi koyuyorsun ateş ediyorsun, sonra bir daha mermiyi koyuyorsun. Teker teker...3 el ateş etmiş 6 sn içinde. 3'ü de isabet etmiş. Birisi JFK'nın ensesinden girip kravatının üstünden çıkmış, diğeri valinin sırtına, öbür mermi de JFK'nın tam kafasına. Araba hareket halindeyken 6 sn içinde mermileri teker teker koyarak 3 isabetli atış yapmış ve bu daha sonra bir çok FBI ajanı tarafından denenmiş ve başarısızlıkla sonuçlanmış.

vikipedi de de oswald 2 el ateş etm
    i fakat kennedy nin vücudunda 6 yara izi bulunmuş yazıyordu :S

• ilk olarak kennedyi masonın öldürmesiği aşikar. zira o adamı kesinlikle göreve çıkarmazdılar. ki zaten ince bir nokta var. oswald için kgb ajanı ve komünist denmiştir. bu oyundada steiner bu beyin yıkama işlemine karşı durmayanların olduğunu belirtiyor ki swald da bunlardan biri. kaldı ki amerikan geleneğinede uyuyor. tam bir pan americanklasiği, amerikalı kötü olmaz ancak ruslar oyunlar eder, beynini yıkar ona kötülük yaptırır.
  • Arkadaşlar şimdi de ara videoları inceliyorum ses dosyası atmıştım denemek için bir videoyu açtım baktım Oswald'ın resmi çıktı Tam Vietnam bölümüne geçişte o video sanırım Kennedy'nin ölümü ile Mason'ın Vietnam'a gidişini anlatıyor iyice inceliyorum bişey çıkar umarım

Edit: Bütün videolara baktım değerli birşey yok ama gözüme çarpan tek bir nokta.Mason, Steiner ve diğerlerini öldürürken direk bilinç altına yattığı için herşeyi hiçe sayarak plansız halletmişti diye düşünüyodum.Ama Steiner'ı halletmeye giderken kendisine sahte bir passport ayarlamış ve ordunun uçaklarından bir tanesini çalmış.Videolardan birinde gördüm.Şimdi bu adam sahte passport hazırlayıp Steiner'ı öldürmeye gidebiliyorsa planlı bir şekilde Kennedy'ide uzun namlu bir tüfekle indirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 18 Kasım 2010; 4:26:46 >

• google'dan kennedy'nin resimlerine baktıkça içim ürperdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dişi Dökülen Nijeryalı

quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Dostum bu başlık için seni tebrik ediyorum anlamadığım bir kaç noktayı sayende anladım.Yeniden oynayacaktım, gerçi yine oynuyacam hatta eskisinden bile daha bir şevkle Moh falan hikaye asıl bu oyuna Türkçe çeviri gerekiyor. Bazıları senaryoyu anlamadıkları için oyunu kötüleyebiliyor, halbuki son zamanlarda ki en iyi senaryolu oyunlardan birisi var karşımızda haberleri yok. Seslendirmeler de müthişti yav. Reznov'u seslendiren usta oyuncu Gary Oldman , Mason'ı seslendiren Sam Worthington(Avatar,Terminator:Salvation) , Hudson'ı seslendiren Ed Harris harika iş çıkarmışlar.

Bence tartışmasız gelmiş geçmiş en sağlam senaryo.

Hop Hop Sakin ol şampiyon! Bi kere en sağlam senaryo PlanEscape Torment oyunundadır.Oyna bir kere.

• Çok güzel konu favorilerime ekledim.
    Burayı okuyarak oyunu bitireceğim.
  • arkdaşlar 2 şeyi anlamadım:

1.bize nova 6 da niye ihanet ediyorlar ve sonra nasıl hapse atıyorlar?(reznovu)
    2.reznov madem öldü biz halüsülasyon görüyoruz peki reznov nerde öldü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

arkdaşlar 2 şeyi anlamadım:

ilk sorunu anlamadım.

2. ) reznov hani biz motosiklet ile hapishaneden kaçıyoruz sonra trene atlıyoruz orada reznov motosiklette kalıyor ve "...for you not for me !" diyor. Yani "senin için özgürlük vakti" gibi bir şey diyor ve orada onu yakalıyorlar. (veya da kaza yapıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamikaze57

quote:

ilk sorunu anlamadım.

2. ) reznov hani biz motosiklet ile hapishaneden kaçıyoruz sonra trene atlıyoruz orada reznov motosiklette kalıyor ve "...for you not for me !" diyor. Yani "senin için özgürlük vakti" gibi bir şey diyor ve orada onu yakalıyorlar. (veya da kaza yapıyor)

ilk sorum şey: hani biz reznovu oynuyoruz ya 2. dünya savaşında bizim birliklerle gemiye giriyoruz niye bizi gaz odasına atıyorlar? denemek için mi?

birde ondan sonra nasıl ve neden hapse atıyorlar reznovu?

• quote:

quote:

quote:

ilk sorunu anlamadım.

ilk sorum şey: hani biz reznovu oynuyoruz ya 2. dünya savaşında bizim birliklerle gemiye giriyoruz niye bizi gaz odasına atıyorlar? denemek için mi?

Nova 6'nın insan üzerindeki etkisini denemek için gaz odasına atıyorlar.

• Emeğin için teşekkürler. Bazı anlamadığım yerleri anlamamda yardımcı oldun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

quote:

quote:

quote:

ilk sorunu anlamadım.

Nova 6'nın insan üzerindeki etkisini denemek için gaz odasına atıyorlar.

peki sonra reznov nasıl hapse düşüyor?

• reznovun hapise neden düştüğü belli değil maillerde yazıyordur ama daha bulamadık oda olmazsa treyarchdan bi dlc bekliyorum reznov benim cod tarihinde gördüğüm en babacan karakterdir price yanında hikaye bence
  • biri bana bu oyunu donmadan nasıl oynayacagımı söyleyebilirmi acaba.habire donuyor.
  • pokomon24 patch yaptınmı ?
  • Masta Zek-Quon Hem Sana Cevap Verip Hemde Bazı Şeyleri Açıklayacağım

Reznov Niye Hapiste
    Reznov Emire İtatsizlik Etti Üstüne Üslük Nova 6 Onun Yüzünden Batıyordu

John F Kenedy Meselesi

Biz Öldürmüş Olamayız Mümkün Değil Amerikan Başkanını Öldürcen Sleper Agent Olcan Varya Adamın Bitarafını Keserler

Ee Peki Niye Hain Muamelesi Gördük

Ee Tabi Görcen Sen Gitmişsin Hudsonı Falan Çay Kahve İçmeye Davet Edip Numara Olayını Anlatacak Adamın Yerini Bi Yol Bulup Öğrenmişin Sonrada O Kadar Adamın İçinde Ben Viktor Reznovum Ve İntikamımı Alıyorum Demişsin Sonrada Adamı Alnının Çatından Vurmuşun Olacak Şey Değil

Viktor Reznov Nerde Öldü

Bikere Kamyonda Kaçarken Değil The Truth Bölmü Var Hani İşkencecinin Hudson Olduğunu Öğrendiğimiz Bölüm Orayı Tekrar Oynarsanız Görürsünüz Reznov Kamyonda Bile Yok Yani Reznow Atlamamış Değil Atlayamamış Çünkü Kamyonda Yokmuş O .Hatta Ruslar Kamyonu Bulduklarında Kamyon Boşmuş

Reznow Atılan Tear Gas Da Öldü Bizde Kendimizi Sığınağa Kadar Götürdük Ve O Andan Sonra Reznow Kalbimizde Yaşamaya Başladı

Dimitri Meselesi

Dimitriyi Gözlerinin Önünde Öldürdüğü İçin o 3 kişiyi bize Öldürtmeye Programlıyor Aslında İstese Silerde Ya Ben Kaçamazsam Diye Mesuliyeti Bana Yıkılıyor Keşke Reznovunda Dediği Gibi '' ... O Starlingartın Kuşatılmasında Berlinin Düşüşüne Kadar Yanımdaydı Tanıdığım En Cesur İnsandı Keşke Berlinde Ölseydi Nova6 de Hayvanlar Gibi Değil ....'' Keşke Berlinde Ölseydide Bu Kadar İşkence Görmeseydik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1399276C3 -- 20 Kasım 2010; 16:15:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Destny

pokomon24 patch yaptınmı ?

tamam düzeldi basta donma yaptı 2. seferde düzeldi yanlız bir yerde takılıp kaldım
    elemanın agzına camı tıkayıp dövdüm sonra adamla kanki oldum orayı anlamadım.birde catıya cıkıp zılayarak karsı binaya gecegiz ama ben bir türlü
    atlayamıyorum hep aşagı düşüyorum nasıl karşı tarafa zıplayacam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.