Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox Ana Konu | 4 Kasım (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
1
Favori
13.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: signore

Vay be...

Ya biz yaşlandık, ya bu konsol dünyası bayağı bozdu.

Eskiden COD multi efsanesi vardı, konsolu sadece online Cod ve futbol için kullanırdum, özellikle multi Cod bağımlılık yapardı. MW ile efsaneleşen MW2 ile zirveye ulaşan bir Cod'dan sonra nelerle uğraşıyoruz. Gerçi ben uzun zamandır uğraşmıyorum ama bunun sebebi de yeni gelen Cod oyunlarının başarısız olması.

Blackops'un çok başarılı zombisini bile Blackops 2'de saçma sapan bir hale getirmişlerdi. Oyun dediğin basit olacak. Öyle özelleştireceğim diye sayısız kombinasyon, seçenek koyunca ahenk tutmuyor.

Hiç eski MW ve MW2 online oynayan var mı ? Oyuncu bulunuyor mu ? Lobilerde sorun var mı ?

Bence siz yaslanmissiniz hocam, cunku ayni populasyonla devam ediyor COD. Bir yerden azalma ya da populerliginde dususe sahip degil.

Herkese elbet eskiler daha iyi gelir, insanin dogasinda var ve ayni anda yaslaniyoruz eskisi kadar zevk alamadigimiz oluyor.

Ornegin; NFS3:Hot Pursuit oyununa zamaninda ne anlamlar yuklerdim, o kisitli grafikle oynadiklarim.
    Simdi herhangi bir yaris oyunu bile en fazla yarim saat oynattiriyor kendini, Forzalarimiz var vs.. Gercek kokpitte oyun oynuyoruz gram zevk alamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online giremiyorum 2 gündür server yok hatası veriyor.Bu sorunu başka yaşayan var mı?
  • Network ayarlarından Multiplayer test yapın. Packet loss olarak gözükürse Cod online girmiyor şahsen bende öyleydi. Eğer dediğim gibiyse Packet Loss sorununu çözmeniz lazım bunun içinde konu vardı forumda. Eğer sorunsuz gözükürsa oyundan kaynaklıdır.
  • Arkadaslar multiplayerda one dogru veya saga sola havada hizlica kayarak gidenler var bu nasil yapiliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Arkadaslar multiplayerda one dogru veya saga sola havada hizlica kayarak gidenler var bu nasil yapiliyor?

Havadayken sol analogu sola doğru bastırırsan sola, sağa bastırırsan sağa, öne basarsan öne ve arkaya basarsan öne hızlı gidiyor. Yani iki kere A'ya basıp analogu öne basarsan öne hızlıca gidiyor.

Ayrıca havadayken Bye basarsan hızlıca yere iniyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

quote:

Arkadaslar multiplayerda one dogru veya saga sola havada hizlica kayarak gidenler var bu nasil yapiliyor?

Havadayken sol analogu sola doğru bastırırsan sola, sağa bastırırsan sağa, öne basarsan öne ve arkaya basarsan öne hızlı gidiyor. Yani iki kere A'ya basıp analogu öne basarsan öne hızlıca gidiyor.

Sagol hocam oyun guzel olmus valla yanliz herkes bal 27 kullaniyor

• quote:

quote:

quote:

Oyun aslında güzelde assault sınıfında 3 tane auto silah var.
    İleri level silahlar zaten fazla güzel değil. Bende AK-12 kullanıyordum mesela.
    Ayrıca adamlar exo zombies'i DLC ile veriyorlar Oyunda normalde bulunan coop modu sıkıcı

Başlarda güzel geliyordu da sıkıldım oyundan. Bazen oyuna girip 1-2 maç TDM atıp gidiyorum.

Şu Destiny bi indirime girse de alsam diye bekliyorum bende

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayrıca adamlar exo zombies'i DLC ile veriyorlar Oyunda normalde bulunan coop modu sıkıcı

Başlarda güzel geliyordu da sıkıldım oyundan. Bazen oyuna girip 1-2 maç TDM atıp gidiyorum.

Birkac saat oynadim multisinide titanfall dan falan cok daha basarili ve keyifli olmus multi. Ne kadar elestirsekte cod belli bir kalitesini koruyor vede hakikaten rakibi yok..

yanliz shotgun ve sniper iyice etkisizmi olmus oyunda yoksa banami oyle geliyor anlayamadim..

oyun mekaniklerini gelistiren muhendisler acaba bu silahlari dengelemeyemi useniyorlar hakikaten anlamiyorum. titanfallda boyle zaten orda dahada abarti resmen tek silah var oyunda..Suana kadar ise yarayan tek silah acildi o da bal 27. killcam lerden baktigim kadariylada prestige ler bile hep bal27 kullaniyor..

Black ops 1-2 ne guzel oyunlardi yahu her silahin kendine ozgu avantajlari vardi..

Valla kardesim elinde halo falan varsa destiny e gerek yok zira multisi bildigin halo nun biraz daha cabuk hizli versiyonu..2 haftada bayarsin soylim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 18 Mart 2015; 19:42:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birkac saat oynadim multisinide titanfall dan falan cok daha basarili ve keyifli olmus multi. Ne kadar elestirsekte cod belli bir kalitesini koruyor vede hakikaten rakibi yok..

yanliz shotgun ve sniper iyice etkisizmi olmus oyunda yoksa banami oyle geliyor anlayamadim..

oyun mekaniklerini gelistiren muhendisler acaba bu silahlari dengelemeyemi useniyorlar hakikaten anlamiyorum. titanfallda boyle zaten orda dahada abarti resmen tek silah var oyunda..Suana kadar ise yarayan tek silah acildi o da bal 27. killcam lerden baktigim kadariylada prestige ler bile hep bal27 kullaniyor..

Black ops 1-2 ne guzel oyunlardi yahu her silahin kendine ozgu avantajlari vardi..

Valla kardesim elinde halo falan varsa destiny e gerek yok zira multisi bildigin halo nun biraz daha cabuk hizli versiyonu..2 haftada bayarsin soylim..

Aynen dediğin gibi bo2nin multisini oynamadım ama bo1in multisi cidden iyiydi.
    Bu sene zaten treyarchta sıra o yüzden multi olarak güzel bir oyun bekliyorum. Umarım world at war 2 gelir.

Destiny'i de betasını oynadığım zaman baya güzel gelmişti bana. O yüzden istiyorum onu. Ama nedense halo multisini beğenmedim o kadar. Halo Reach'i oynamıştım ama ilgimi çekmemişti.

Şu CoD'a sağlam bir rakip gelsede biraz daha uğraşsalar şu seriyle. Ghosts'a nazaran daha iyi ama seride mw2, black ops gibi oyunlar varken daha iyisini bekliyor insan

Aslında oyundan belki sıkılmazdım ama şu exo zombies'i ayrıyetten satınca soğudum oyundan. Tamam 15 dolar verip alırım almasına ama en azından bir bölüm normal oyuna eklememelerine sinir oldum biraz. Umarım treyarch da oyuna koymayıp sonradan satmaya çalışmaz

• gt: eneskopat

cod aw oynayan Xbox 360 sahipleri arkadaşlar eklesin lütfen....tek oynamaktan daraldım
  • bu goliath a ulasmak zor kaybetmek kolay olmus. Sadece o degil genel olarak killstreak lerin etkiside cok azaltilmis eski oyunlara gore. classic modunu oynuyorum exo olmadigi icin ucan kacan yok o modda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 23 Mart 2015; 22:39:04 >
  • Hocam en iyisi zaten Classic'ti ben de ondan çıkmıyordum oynarken, fakat bu oyun beni en hızlı baya CoDlardan oldu. Prestige 2 ye kadar gelip bıraktım oyunu.
  • Treyarch'ın facebook sayfasında paylaştığı resim dolayısıyla birçok kişide WaW2 çıkacağı kanısı oluştu, bende istiyorum çıkmasını çünkü ikinci dünya savaşı temalı kaliteli bir oyun uzun süredir çıkmadı.... oyunun çıkışından bir süre sonrada moda olan remastered kervanına katılıp MW serisini yeni nesil konsollara getirirseler şaşırmam, çoğu CoD oyuncusu AWden dertli herkes eski MW serilerinden bahsediyor
  • AW harbiden Cod serisinin en beğenilmeyen oyunu oldu şahsen açasım gelmiyor. O kadar eleştirilen Ghost bu oyundan çok daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Outlaw Torn

Hocam en iyisi zaten Classic'ti ben de ondan çıkmıyordum oynarken, fakat bu oyun beni en hızlı baya CoDlardan oldu. Prestige 2 ye kadar gelip bıraktım oyunu.

valla hocam simdilik classic modunda oynuyorum tabi exo lu normal moduna gore oldukca yavas. bana daha iyi geliyor bu mod hakikaten normal playlistte basim donuyor yahu kim nerden cikiyor napiyor belli degil..

killstreak ler falan cok zevksiz olmus yahu black ops 1 de kopek salardik veya chopper gunner vardi cok zevkli killstreaklerdi..

ayrica sniper ve shotgun in bu kadar etkisiz kaldigi bir cod oyunu ilk defa yapiliyor hakikaten cok ilginc...

herseye ragmen keyif veriyor ve oynanacak en iyi multiplayer fps alternatifi yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi_masterr -- 25 Mart 2015; 2:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

Treyarch'ın facebook sayfasında paylaştığı resim dolayısıyla birçok kişide WaW2 çıkacağı kanısı oluştu, bende istiyorum çıkmasını çünkü ikinci dünya savaşı temalı kaliteli bir oyun uzun süredir çıkmadı.... oyunun çıkışından bir süre sonrada moda olan remastered kervanına katılıp MW serisini yeni nesil konsollara getirirseler şaşırmam, çoğu CoD oyuncusu AWden dertli herkes eski MW serilerinden bahsediyor

MW 2' nin remastered sürümü çok fazla isteniyor aslında çıksa mükemmel olur, nesil sonuna kadar oyalar :)
  • MW2 remastered ciksa buralar yikilir

• 24 martta 75 tl ödeyerek season pass aldım..işlem başarılı gerçekleşti ki,erkenden ohm isimli heavy weapons verdi..atlas haritası da verdi..biliyorsunuz bunları sadece sezon pass sahiplerine veriyorlar...şimdi 2.dlc çıktı..arkadaşlarım indirdi oynuyor...ama bende 37 tl gözüküyor..neden olabilir?
  • Son guncelleme ile classic moduna tdm icin ayri playlist geldi cok iyi oldu,

• Tac 19 shotgun ile one shot kill bayrami :)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.