Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox Ana Konu | 4 Kasım (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
1
Favori
13.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef online modu gördüğüm CoD'lar arasındaki en kötüsü. (Ghost'u oynamadım) Black Ops'un, MW2'nin yanına bile yaklaşamaz.
  • Ghost daha güzeldi online olarak, keşke almasaydım bu oyunu fena şişirdiler resmen amaçsız karambol bir oynanışı var almayın aldırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsubasaXP -- 7 Aralık 2014; 22:14:18 >
  • Bana göre hem senaryo hem de multisi ghostsdan daha iyi olmuş. Coop modu güzel olmamış o ayrı.
    Bu yeni oynanış tarzından dolayı beğenmediyseniz ayrı. Alışınca oynanıyor yine de.

Ama bana göre de modern zamana dönseler daha iyi olur. Oyun iyi ama adam akıllı killstreak yapılmıyor bu hızdan dolayı orası kötü. Ama yine de ghostsdan daha iyi.
    Artık seneye treyarch şovunu yapar. Multi konusunda güveniyorum treyarch'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.youtube.com/watch?v=JTlW9PaXH_E&list=UUqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A

• Yetti artık ya şu multiye bağlanırken verdiği error hatasından.denemediğim şey kalmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a hocam bende de aynı modem var aynı sorun ghosta oldu bana airtes müşteri hizmetleri ni aradım kubilay bey diye bir müşteri temsilcisi bağlandı sorunu çözdü modemin ara yüzüne girip dmz ayarlarını değiştirdi benim modemi gittigidiyor dan almıştım ttnet logosu vardı bu modellerde bu sorun oluyormuş müşteri hizmetleri ni ara sorunu çözer hatta kubilay bey le görüş bazı ları anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ara eklemişler Infected modunu. İyi olmuş özlemişim valla
  • oyun multisi için alınırmı sizce. kuzenimde ps4 de denedim multiyi bi iki el maç yaptım. çok sevdim diyemem ama ghost kadarda kötü gelmedi.çok oynayamadığım için emin olamadım. sizce alınmaya değer mi ne dersiniz
  • Oyunu beğenenler de mevcut beğenmeyenler de, ne zaman Hardcore Domination oynamaya başladım benim için oyun kendine geldi, normal modlarda bağlantı sorunları çok büyük.
    Sadece tek silah ile oynanıyor diyenler var, 4bin küsür kill HBR, 4bin kill AK, 4bin kill BAL ile oynamışım, demek ki tek silah ile oynamaya gerek yok.
    Şu an ülkemiz bağlantılarıyla en mantıklı mod Hardcore gözüküyor.

Önümüzde ki dlc ler ile MW3 ün en baba silahları PP90 ve Barret te geliyor, missss.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

Oyunu beğenenler de mevcut beğenmeyenler de, ne zaman Hardcore Domination oynamaya başladım benim için oyun kendine geldi, normal modlarda bağlantı sorunları çok büyük.
    Sadece tek silah ile oynanıyor diyenler var, 4bin küsür kill HBR, 4bin kill AK, 4bin kill BAL ile oynamışım, demek ki tek silah ile oynamaya gerek yok.
    Şu an ülkemiz bağlantılarıyla en mantıklı mod Hardcore gözüküyor.

Önümüzde ki dlc ler ile MW3 ün en baba silahları PP90 ve Barret te geliyor, missss.

ghost ile kıyaslarsan nasıl abi oyun. bugün alıcam büyük ihtimal yorumun önemli. bf4 e sardım şu ara 2 oyunu aynı anda götürmem. bide bf4 le kıyaslarmısın farklı tarz olsada vuruş hissi oyun zevki olarak.
  • Jude Law kullanıcısına yanıt
    BF ile CoD u kıyaslamak Forza ile Need For Speed kıyaslamak gibi olur. BF yi tam anlamıyla vuruş hissi, oyun tarzı ile FPS simülasyonu olarak görüyorum kendimce. AW çıkmadan önce haftada 20-25 saat BF oynuyordum, şimdi o süre Cod AW ye geçti ama BF ye girdiğim zaman o atmosfer apayrı. Sesler, vuruş hissi, harita büyüklüğü çok daha iyi.

AW Ghost'tan birkaç tık daha önde, gerek harita tasarımları olsun, gerek vuruş hissi olsun biraz daha iyi. Ölme süresi ise ghost'tan biraz daha kısa. AW de daha fazla silah seçeneği olmalı, onları da DLC ler ile kapatacaklar gibi gözüküyor ama sonuçta silah için yine para verilecek.

BF ve CoD aynı anda götürülebilecek 2 farklı oyun gibi aslında, biri arcade, biri daha göreve dayalı oyun tarzı ama BF de TDM ya da sadece DOMINATION oynayacaksanız CoD a geçmenizi tavsiye ederim. BF demek o büyük haritaların, araçların hakkını veren mod Conquest demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

BF ile CoD u kıyaslamak Forza ile Need For Speed kıyaslamak gibi olur. BF yi tam anlamıyla vuruş hissi, oyun tarzı ile FPS simülasyonu olarak görüyorum kendimce. AW çıkmadan önce haftada 20-25 saat BF oynuyordum, şimdi o süre Cod AW ye geçti ama BF ye girdiğim zaman o atmosfer apayrı. Sesler, vuruş hissi, harita büyüklüğü çok daha iyi.

AW Ghost'tan birkaç tık daha önde, gerek harita tasarımları olsun, gerek vuruş hissi olsun biraz daha iyi. Ölme süresi ise ghost'tan biraz daha kısa. AW de daha fazla silah seçeneği olmalı, onları da DLC ler ile kapatacaklar gibi gözüküyor ama sonuçta silah için yine para verilecek.

BF ve CoD aynı anda götürülebilecek 2 farklı oyun gibi aslında, biri arcade, biri daha göreve dayalı oyun tarzı ama BF de TDM ya da sadece DOMINATION oynayacaksanız CoD a geçmenizi tavsiye ederim. BF demek o büyük haritaların, araçların hakkını veren mod Conquest demek.

AW de alınır diyosun anladığım kadarıyla. Bende bi oyuna kaptırınca sürekli onu oynama olayı var özellikle fps lerde. Şimdi halo 5 de geliyo betasını indiriyorum bugün oynarım .farklı olsada sanki cod aw gelecekte geçtiği için biraz benzettim. cod aw alsam mı almasammı hala kararsızım ama %90 alıcam meraktan. bf4 de sürekli Conquest oynuyorum zaten iyice sevmeye başladım oyunu. Manyak atmosfer var hatta dün suda yüzerken köpek balığı geçti önümden cod aw dlc siz eksik gibi yorumlara bakarsak. dlc siz alıcam ben alırsam season pass çok pahalı.

• http://www.youtube.com/watch?v=PzXeGS2uGl8&list=UUqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A

• oyunu geçen hafta aldım. multi fazla sarmadı çok küçük haritalar, vuruş hissi kötü , çok karambol bi oyun olmuş. en kötü cod dediğim ghost bile sanki bundan iyi gibi yada bana öyle geldi. bf4 e geri döndüm. olmamış bana göre oyun

• http://www.youtube.com/watch?v=3MBy_EW4Ujs&list=UUqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A

• xbox one'da oynayanlar eklesin;

gamertag: metinhasal
  • http://www.twitch.tv/14venividivici

Cod aw xbox one'de şu an eğlenceli bir yayın var izlemenizi tavsiye ederim.
  • Vay be...

Ya biz yaşlandık, ya bu konsol dünyası bayağı bozdu.

Eskiden COD multi efsanesi vardı, konsolu sadece online Cod ve futbol için kullanırdum, özellikle multi Cod bağımlılık yapardı. MW ile efsaneleşen MW2 ile zirveye ulaşan bir Cod'dan sonra nelerle uğraşıyoruz. Gerçi ben uzun zamandır uğraşmıyorum ama bunun sebebi de yeni gelen Cod oyunlarının başarısız olması.

Blackops'un çok başarılı zombisini bile Blackops 2'de saçma sapan bir hale getirmişlerdi. Oyun dediğin basit olacak. Öyle özelleştireceğim diye sayısız kombinasyon, seçenek koyunca ahenk tutmuyor.

Hiç eski MW ve MW2 online oynayan var mı ? Oyuncu bulunuyor mu ? Lobilerde sorun var mı ?
  • Ben oyuna bayıldım.
    xbox one kullananlar lütfen eklesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpaygunes -- 29 Kasım 2016; 17:55:32 >
  • signore kullanıcısına yanıt
    Konsollarda artık bulunmuyor diyebilirim hocam, PC'de MW'nin ilk oyununu hala Xfire gibi platformlardan oynayanlar var. MW2 ise matchmaking epey boş, maç bulsanız bile banko hilecilerle karşılaşıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.