Şimdi Ara

Çalışan için Ankara'da Yüksek Lisans Eğitimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara'da bir kamu kurumunda çalışıyorum. Haliyle, saat 18:00'e kadar iş yerindeyim. Akademik kariyer yapmak istiyorum. Yüksek lisans eğitimi için Ankara'da hangi üniversitelere başvurabilirim? Duyduğuma göre Gazi Üniversitesi akşam saatlerinde ders imkanı sağlıyor. Ben sosyal bilimler enstitüsüne başvurmayı düşünüyorum. Acaba bu kısım için saat 18:00'dan sonra derslere devam etme imkanı var mıdır? Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler...

• Ben değil ama birkaç arkadaşım Ankara Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyordu akşam saatlerinde oluyor dersleri. ODTÜ'de 2. öğretim yüksek lisans programları var. TOBB ETÜ'de MBA yapabilirsin o da akşam saatlerinde ve haftasonları dersler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-abdullah

İyi günler;

Ankara'da bir kamu kurumunda çalışıyorum. Haliyle, saat 18:00'e kadar iş yerindeyim. Akademik kariyer yapmak istiyorum. Yüksek lisans eğitimi için Ankara'da hangi üniversitelere başvurabilirim? Duyduğuma göre Gazi Üniversitesi akşam saatlerinde ders imkanı sağlıyor. Ben sosyal bilimler enstitüsüne başvurmayı düşünüyorum. Acaba bu kısım için saat 18:00'dan sonra derslere devam etme imkanı var mıdır? Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler...

Eğer kazandığınız üniversite derslerin tamamını bir güne toplarsa çalıştığınız kurum size iki yarım gün izin vermek zorundadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.