Şimdi Ara

ÖZEL GÜVENLİK KURSU TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
27.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kursa katılarak ögg sertifikası almak isteyenlere nacizane tavsiyelerim..

1. fiyatı uygun olsun diye bilinmedik bir yerin kursuna kayıt olmayın.. sadece kayıt parası için aranıyorsunuz..

2. silahlı mı silahsız mı almak istiyorsunuz ona karar verin.. zira silahsız da işgörüyor boşuna para ve emek harcamayın..

3. geçmiş sınav sorularını ezberleyin hemen hemen aynısı çıkıyor.. kesin geçersiniz..

4. eğer çalışırken kursa yazılacaksanız ve akşamları devam etmek sıkıntı oluyorsa devamsızlık yapın sorun olmaz.. zira soruları ezberleyince zaten sıkıntı olmuyor..

5. kursa katılma ücretini almayan hatta sonradan işe alındığında ögg olarak maaşından almayı kabul eden şirketler varmış.. onları tercih edin..

şimdilik bu kadar.. yarın atışa gircem 15 m den 5 atış her vuruş 10 puan mış.. kolay vurulacak bir mesafe özellikle daha önce atış tecrübesi olanlar için.. fakat kendi silahımızla atamıyoruz ve ordaki silahlar berbatmış.. yarın akşam unutmassam buraya atış tecrübelerimi de yazarım..

düşünen arkadaşlara fikir olsun açısından yazdım...

s.a.

• arkadaşlar konuyu hortlatayım bir insanın bile parasının bunlara gitmesine engel olsam benim için yeterli. belki bu firmaya başvuracakken bu yazı sayesinde parası cebinde kalır. ocask ayında şu anda istanbul mecidiyeköy ortaklar caddesinin girişindeki K...S GÜVENLİK firmasına başvurdum. birkaç dümen yorumlara kanıp gitmiştim gerçi şu aralar bayağı patladı şikayet vera şikayet etmeye korkuyorlardı ancAK BU ARALAR BAYAĞI BENİM GİBİ PARASI YANAN varmış. şimdi bende valilik ve emniyet amirliğine haklarında suş duyurusunda bulnacağım. hatta şikayet var a yazan arkadaşlara ulaşabilirsem onlarla birlikte bunlara ya büyük bir ceza , yada kapatana kadar uğraşacağım. kayıt yapana kadar sizi arar dururlar para ödemeniz bittiğinde saçma sapasn bahanelerle sizi sallarlar çünkü ödediğiniz hartç parası ve kurs pARASINI TAŞERON FİRMA OLDUKLARINDAN KURSA ÖDEMEMİŞ VE YEMİŞ OLDUKLARINDAN SİZİ SALLAR DURURLAR .denemesi bedava dyecem ama değil aman diyorum
  • bu gün kağıthane emniyetin atış poligonunda atış yaptık..

5 mermi ve hedef kağıdını alıp sırayla içeriye giriyosun..
    her vuruş 10 puan..
    kalemle hedef delmeye ya da fazla mermi atmaya kalkmayın hemen anlaşılıyo..
    kağıthane atış alanına iett ile felan gidilebilir sanırım uzaktan gidecekler kursun servisine binmeyin çok para isteniyo..
    silahlar genelde iyi ama sorunlu olanları da var inş. iyisine denk gelirsiniz.
    biraz acele ediliyo fazla kişi olduğu için ama panik yapmaya gerek yok..

acele etmeden sakin sakin atış için vakit var..

bu konu ile ilgili her türlü soruya bildiğim kadarı ile cevap vermeye hazırım..

çok ilgi yok gibi forumda ama bu başlığa belki ihtiyacı olanlar çıkar..

selametle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxdanışmanlık -- 27 Nisan 2009; 20:30:32 >
  • elbet birinin ihtiyacı olur.
    ilk faydalanacak kişi adına teşekkür ederim.
  • fiyat ne kadar hocam bende adanadan sertifikayı almak istiyorumda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

fiyat ne kadar hocam bende adanadan sertifikayı almak istiyorumda...

konu eski, güncel fiyatları bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acizim

quote:

Orijinalden alıntı: adonise

fiyat ne kadar hocam bende adanadan sertifikayı almak istiyorumda...

konu eski, güncel fiyatları bilmiyorum.

tmm saolasın hocam kolay gelsin
  • quote:

bu gün kağıthane emniyetin atış poligonunda atış yaptık..

her vuruş 10 puan..
    kağıthane atış alanına iett ile felan gidilebilir sanırım uzaktan gidecekler kursun servisine binmeyin çok para isteniyo..

selametle..

Hem iş imkanı sağlayıp hem kursa kayıt yapan yerler var. Bi kandırmaca felan olabilir mi bu işlerde. Şu an işsizim ve hem kimlik kartı alıp hem işim olsun istiyorum.
    Veya sizin güvenilir önerileriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cem2014

quote:

her vuruş 10 puan..

selametle..

Hem iş imkanı sağlayıp hem kursa kayıt yapan yerler var. Bi kandırmaca felan olabilir mi bu işlerde. Şu an işsizim ve hem kimlik kartı alıp hem işim olsun istiyorum.

önce kartınızı alın güvenlik işi rahat bulunur.

• quote:

quote:

quote:

her vuruş 10 puan..

selametle..

önce kartınızı alın güvenlik işi rahat bulunur.

İşte bende onu diyorum. Güvenlik kartı almak için bu yerlere başvursam. İş imkanıda sağlıyorlarmış.

• iyi hoş. ancak son zamanlarda tayyip erdoğan ın bir açıklaması oldu. malum, savcının ölümünden sonra özel güvenliğin kaldırılacağı ( bu veya buna benzer bir açıklama oldu.) durumu söz konusu. sizce halen daha başvuru yapılıp özel güvenlik kartı almak doğru olur mu? şu an fabrika işçisiyim ve ben de bir kaç aydır bu sektörde çalışmayı düşünüyorum. ne dersiniz?
  • bu mesajı yıllar önce yazmıştım, sonrasında kartımı aldım ve büyük güvenlik şirketlerinde bölge müdürlüğü ve operasyon müdürlüğü yaptım. Güvenlik sektöründe her zaman iş var ve cumhurbaşkanının yaptığı açıklama sadece adliyeyi bağlar.. siz 1200 tl civarı sanırım bir masraf yapıp kartınızı alın gerisi allah kerim. iş kanaat ettikçe her zaman var güvenlik sektöründe. anadolu da olmaz ama İstanbul da en düşük 1200 tl ye şiş bulursunuz. ben güvenlik işinden ayrılalı 5 ayı geçti, dönmeyi pek arzu etmiyorum. Ama her işte olduğu gibi dürüst çalışkan kişiler bu sektörde de sorun yaşamaz ve iş sorunu çekmez. ama öncelikle kartınızı almalısınız. Kartı olmayan kişi sadece geçici süreyle sözleşme imzalanıncaya ve kurum güvenlik izni alıncaya kadar çalışır sonrasında kapının önüne konulur. Kimlik olmazsa olmazı bu işin... Yani ehliyet olmadan taksi şoförlüğü yapmaya çalışmak gibi birşey olur güvenlik kimliği almadan güvenlik işi aramak..

• quote:

bu mesajı yıllar önce yazmıştım, sonrasında kartımı aldım ve büyük güvenlik şirketlerinde bölge müdürlüğü ve operasyon müdürlüğü yaptım. Güvenlik sektöründe her zaman iş var ve cumhurbaşkanının yaptığı açıklama sadece adliyeyi bağlar.. siz 1200 tl civarı sanırım bir masraf yapıp kartınızı alın gerisi allah kerim. iş kanaat ettikçe her zaman var güvenlik sektöründe. anadolu da olmaz ama İstanbul da en düşük 1200 tl ye şiş bulursunuz. ben güvenlik işinden ayrılalı 5 ayı geçti, dönmeyi pek arzu etmiyorum. Ama her işte olduğu gibi dürüst çalışkan kişiler bu sektörde de sorun yaşamaz ve iş sorunu çekmez. ama öncelikle kartınızı almalısınız. Kartı olmayan kişi sadece geçici süreyle sözleşme imzalanıncaya ve kurum güvenlik izni alıncaya kadar çalışır sonrasında kapının önüne konulur. Kimlik olmazsa olmazı bu işin... Yani ehliyet olmadan taksi şoförlüğü yapmaya çalışmak gibi birşey olur güvenlik kimliği almadan güvenlik işi aramak..

açıkçası yazdıklarınızın doğru olmasını temenni ediyorum. nitekim yaşım ilerliyor ve elimde bir meslek yok. bu işi de ciddi anlamda yapmak istiyorum. çok fazla bir beklentim yok, emekli olsam kafi... malum şahsın kursların kapatılacağına dair bir ifadesi olmuş zannedersem. duyduklarım ve okuduklarım bunlardan ibaret. az daha zaman lazım. ondan sonra zaten ilk adımlarımı atacağım. saplık raporu, kurs vs. şayet söylentiler gerçekleşmez ise... herkese hayırlı olmasını temenni ederim.

• İlk önce silahsız a başvurup daha sonra silahlıya çevirsek nasıl olur.
    Şu an fazla nakitim yok. O yüzden

• quote:

İlk önce silahsız a başvurup daha sonra silahlıya çevirsek nasıl olur.
    Şu an fazla nakitim yok. O yüzden

olabilir tabiki neden olmasın. tabi bunu yapmadan önce de koşullar nelerdir bence araştır. bu işi yapanlara da sor derim. ben şahsen denk geldiğinde soruyorum. hayırlısı olsun.
  • Hocam Kursa yazıldıktan sonra derslere girmek zorunlu mu acaba... ayrıca atışlarda ne yapmıştın beşte beş yaptın mı.. yazılı sınav zormuydu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 16 Nisan 2015; 14:59:53 >
  • 30 nisan 2017 de sınava gireceğim kimliği elime alınca ne yapacağım. Bi şirket yokmu bizi bünyesine alıp iş bulan? Yoksa kendimiz mi bulacağız bunu çok merak ediyorum ve cevap bulamıyorum. Ben nasıl iş bulacagim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdmrc06 -- 25 Şubat 2017; 15:52:30 >
  • muratdmrc06 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar konuyu hortlatayım bir insanın bile parasının bunlara gitmesine engel olsam benim için yeterli. belki bu firmaya başvuracakken bu yazı sayesinde parası cebinde kalır. ocask ayında şu anda istanbul mecidiyeköy ortaklar caddesinin girişindeki K...S GÜVENLİK firmasına başvurdum. birkaç dümen yorumlara kanıp gitmiştim gerçi şu aralar bayağı patladı şikayet vera şikayet etmeye korkuyorlardı ancAK BU ARALAR BAYAĞI BENİM GİBİ PARASI YANAN varmış. şimdi bende valilik ve emniyet amirliğine haklarında suş duyurusunda bulnacağım. hatta şikayet var a yazan arkadaşlara ulaşabilirsem onlarla birlikte bunlara ya büyük bir ceza , yada kapatana kadar uğraşacağım. kayıt yapana kadar sizi arar dururlar para ödemeniz bittiğinde saçma sapasn bahanelerle sizi sallarlar çünkü ödediğiniz hartç parası ve kurs pARASINI TAŞERON FİRMA OLDUKLARINDAN KURSA ÖDEMEMİŞ VE YEMİŞ OLDUKLARINDAN SİZİ SALLAR DURURLAR .denemesi bedava dyecem ama değil aman diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endlessend -- 11 Haziran 2018; 13:14:59 >

• endlessend E kullanıcısına yanıt
    Aynen konuyu hortlatmışsınız ama iyi de olmuş... Yıllar geçtikçe değişen yine bişey yok. Arkadaşlar kendini danışmanlık şirketi olarak tanıtan kişilere itibar etmeyin. Paranızı kaptırmayın. Bu yazıyı okuyorsanız o firmaları da internetten araştırabilirsiniz. birçok forum da hatta mahkeme dosyalarında birçok dava açılmıştır. Dolandırılmayın. İstanbulda özel güvenlik eğitimi yapan firmaları özellikle kuruluşu eski olan eğitim kurumlarını tercih edin onlar hem kaliteli eğitim verir hem de sizi ücret konusunda üzmezler. Danışmanlık firmalarının iş+kurs yalanına kanmayın. Bende Sizlerin gittiği danışmanlık firmalarına gittim. Bi tane güvenlik arkadaş görüşmeye gittiğinde İçişleri Bakanlığından izin belgesi var mı yok mu alınma tarihini mutlaka sor demişti. O danışmanlık firmalarında hiç bitanesinde haliyle yok. Kadıköy de 2005 yılında kurulmuş bi tane özel güvenlik eğitim merkezi buldum. Kadıköy belediyesinin karşısında hem kaliteli bi eğitim aldım hemde çok yardımcı oldular. Tek seferde girdiğim sınavdan 93 puan aldım. Tavsiye ederim...

• Maaşlar ne durumda hocam yeni başlayan biri için , iş bulmak konusunda şanslı mıdır bu belgeyi alanlar ?
  • Antalya da iseniz Tekkilit özel güvenlik tavsiye ederim.

www.kilitozelguvenlik.com

https://www.instagram.com/tekkilitozelguvenlik/

fiyatları Silahsız 300 tl-Silahlı : 400 tl

kimlik yenileme:silahsız 100 tl,silahlı 250 tl.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.