Şimdi Ara

C3 ALMAK ÜZEREYİM BİR YARDIM EDER MİSİNİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Rica ederim. Gelişmeleri mutlaka aktar.
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Aynen 19 a punto mu olurmuş? Burada taksi çıkması yamuk yumuk albeaları veriyorlar o paraya. (etrafımda galeri siteleri varda) Bence 25-26 dan aşağı punto bakmayın derim.
  • Bu kasa arkadasimda var 2006 c3 1.6 hdi.
    Su an 400binde klima gazi haric sikintisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hug

Aynen 19 a punto mu olurmuş? Burada taksi çıkması yamuk yumuk albeaları veriyorlar o paraya. (etrafımda galeri siteleri varda) Bence 25-26 dan aşağı punto bakmayın derim.

Grandelerin gemileri 24- 25 den basliyor. O paralara grande 5yil önce idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşımda var sizin için sordum 4 yıldır ondaymis C3 dizel 4 yılda yağ şu degistirmek ten başka bişey yapmadım diyor içinden ufak tefek ses geliyor ama genelinde güzel ve yakıtı çok az bir araç diyor tavsiye ediyor bi 5 yıl daha binerek diyor km si 230 binmis

• quote:

Orijinalden alıntı: yuppocan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-italyan-2004-orjinal-km-temiz-punto-221579245/detay

hocam sahibi 18 250 civarı bırakır tahminince.Konuştum bugunde.
    Nasıl bir hayır gelir mi bu arabadan.
    Ek olarak 200 binlerde bir punto alınır mı alınsa sonra satılır mı?

Hocam ben de seninle aynı durumdayım. Dizel küçük bir araba bakıyorum bütçede 20-22 civarı.

2004 puntom vardı yaklaşık 4yıl 70 bin km kullandım 2010 da sattım. Çok az yakan, masrafsız tam bir f/p aracıydı. Şimdi de punto bakıyorum ama malum sitedeki puntolarda km olayına çok güvenemiyorum. 2 aydır siteye her gün bakarım gerçekten temiz, km sine inandığım arabalar ilana çıktığı gibi 1-2 fazlasına satılıyor. Benden tavsiye bulabilirseniz ilk sahibinden bulmaya çalışın ve galeri işine sakın girmeyin. Hele Gaziantep/Şehitkamil yazan bölgedeki arabalara hiç bakmayın. Forumda konusu vardı
    @yuppocan

• C3 kullanıcısıyız. Araç babamın bende sık sık kullanırım. Bence görünüşüne oranla baya seri bir araç. 2008 model aracımız 100.000 km de 50.000 de almıştık daha bir sorun çıkarmadı şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzDURSUN

Bir arkadaşımda var sizin için sordum 4 yıldır ondaymis C3 dizel 4 yılda yağ şu degistirmek ten başka bişey yapmadım diyor içinden ufak tefek ses geliyor ama genelinde güzel ve yakıtı çok az bir araç diyor tavsiye ediyor bi 5 yıl daha binerek diyor km si 230 binmis

Hocam bu c3 u olan kim varsa 100 binden sonra tikirtilar geliyor diyor.Bir gariplik yok mu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: shamsheytani

quote:

Orijinalden alıntı: yuppocan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-italyan-2004-orjinal-km-temiz-punto-221579245/detay

hocam sahibi 18 250 civarı bırakır tahminince.Konuştum bugunde.
    Nasıl bir hayır gelir mi bu arabadan.
    Ek olarak 200 binlerde bir punto alınır mı alınsa sonra satılır mı?

Hocam ben de seninle aynı durumdayım. Dizel küçük bir araba bakıyorum bütçede 20-22 civarı.

2004 puntom vardı yaklaşık 4yıl 70 bin km kullandım 2010 da sattım. Çok az yakan, masrafsız tam bir f/p aracıydı. Şimdi de punto bakıyorum ama malum sitedeki puntolarda km olayına çok güvenemiyorum. 2 aydır siteye her gün bakarım gerçekten temiz, km sine inandığım arabalar ilana çıktığı gibi 1-2 fazlasına satılıyor. Benden tavsiye bulabilirseniz ilk sahibinden bulmaya çalışın ve galeri işine sakın girmeyin. Hele Gaziantep/Şehitkamil yazan bölgedeki arabalara hiç bakmayın. Forumda konusu vardı
    @yuppocan

Hocam eski kasa 150 bin üstü puntolar 20-21 civari.Arkadaşların dediği gibi yeni kasalarda temiz birsey 25-26.fiesta bakıyorum onlarda 24-25 iyi bir arac.bir tek c3 kalıyor.Sunu anlamıyorum inanin 20 bin lira ile biraz temiz bir araba alınamıyor bile.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.