Şimdi Ara

C3 ALMAK ÜZEREYİM BİR YARDIM EDER MİSİNİZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkteki araç iyi gözüküyor. Yalnız plakayı gizlemesi bir bit yeniği olduğuna işaret midir acaba? 130K kilometre kesinlikle fazla değil 9 yaşındaki araç için.
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    hocam malatyalıyım ve esenlerde oturuyorum
  • gelde samimiyet ara millette 16 bin tl lik kaç yaşına gelmiş bi arabayı alma kötü şu sorunu var demek yerine adam bütün fransızlara fırsatını bulmuşken giydirme derdine..

zaten bu araç citroen ds4 le aynı ha c3 ha ds4 2 side fıransız alınmaz tövbe tövbe...
  • Plaka benimde dikkatimi çekti.Kapatmasına anlam veremedim.Birkaç aydır araba bakıyorum ilk defa bir araç adam akıllı yattı kafama yarın arayacağım artık.Plaka neden kapalı o da çıkar artık ortaya
  • Hayallerini yıkmak gibi olmasın ama o arabada mutlaka sorun vardır/olacaktır kardeşim. O fiyata acil ihtiyaç dışında kimse satmaz. Bugün çıkmasa yarın mutlaka problem çıkar. Sorunsuz bir araç olsa fırsatçılar ilk günden kaparlar onu. 3 gündür satıştaymış zaten. Sen yinede bir ara sor. Ustaya değil FIAT servisine göster.
  • Valla ben de öyle hissediyorum zaten.Kesin bir haltı var arabanın ben bu gidişle çok bakarım daha :D fiat servis olayı da aklımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuppocan

hocam malatyalıyım ve esenlerde oturuyorum

O zaman senin akrabalar sıkıntı olmaz ama bir söz daha var
    Hemşeri hemşeriyi gurbette :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19a alacağınız g. Puntodan hayir gelmez. Ya km dusurulmus yada değişeni boyası vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Hayallerini yıkmak gibi olmasın ama o arabada mutlaka sorun vardır/olacaktır kardeşim. O fiyata acil ihtiyaç dışında kimse satmaz. Bugün çıkmasa yarın mutlaka problem çıkar. Sorunsuz bir araç olsa fırsatçılar ilk günden kaparlar onu. 3 gündür satıştaymış zaten. Sen yinede bir ara sor. Ustaya değil FIAT servisine göster.

Geçen ay 2008 60000k 1.4 hdi fruo muydu ne 23bine sayfayi yeniledigimde sadece 5 dk oyalandim tavanda ceviz büyüklüğünde ezik ön kaputta bir avuç güneş yanigi vardı ikinci bayan sahihibden 5dk sonra aradım biri bakmaya gelicegini soyledi kapora gönderirim dedim söz verdigini soyledi kısmet olmadı iyikide olmamış çok problem duydum.Megan 2 sedan 80 binde 1.5dci busefer girer girmez aradım adamın oglu çıktı 0 hata ama dedi babasının is arkadaşı istemiş gerçekten düşüşeşi etraf kacirmiyo.

26Bin yazmislardi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 8 Ağustos 2015; 17:59:00 >

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    hocam konuştum adamla.Full boya dedi 3 parçada değişen dedi.Ama ne hikmetse adam bunu açıklamaya yazmıyor.
    Yaz aramayalım bizde yani
  • quote:

hocam konuştum adamla.Full boya dedi 3 parçada değişen dedi.Ama ne hikmetse adam bunu açıklamaya yazmıyor.
    Yaz aramayalım bizde yani

Yani o fiyata ancak eski kasa punto olur grande olmaz.

• aldınız mı bilmiyorum ama tavsiye etmem. citroen 4. seneyle birlikte sağdan soldan sürekli masraflar çıkarıyor zaten. tecrübe ile sabit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monyhaml

aldınız mı bilmiyorum ama tavsiye etmem. citroen 4. seneyle birlikte sağdan soldan sürekli masraflar çıkarıyor zaten. tecrübe ile sabit.

hocam yok almadım.Bütçe belli olunca c3 206 falan kalıyor bize :D
    206 larıda gram sevmiyorum.O yüzden bulamadım araç
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-italyan-2004-orjinal-km-temiz-punto-221579245/detay

hocam sahibi 18 250 civarı bırakır tahminince.Konuştum bugunde.
    Nasıl bir hayır gelir mi bu arabadan.
    Ek olarak 200 binlerde bir punto alınır mı alınsa sonra satılır mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: monyhaml

aldınız mı bilmiyorum ama tavsiye etmem. citroen 4. seneyle birlikte sağdan soldan sürekli masraflar çıkarıyor zaten. tecrübe ile sabit.

hocam yok almadım.Bütçe belli olunca c3 206 falan kalıyor bize :D
    206 larıda gram sevmiyorum.O yüzden bulamadım araç

Çok acil bir ihtiyaç yoksa bence bakmaya devam edin derim. hyundai getz alternatif olabilir. arabalara verilenler az uz paralar değil, 8-10 bin de olsa 70-80 de olsa, sonuçta emekle kazanılıyor.
  • monyhaml M kullanıcısına yanıt
    Getz fiyat olarak iyi ama pek hoşuma gitmiyor.Bakıyorum zaten bende.Şişirilmiş fiyatlar olduğundan 20 bin liraya adam gibi araba bulmak çölde kutup ayısını bulmaktan daha zor
  • Hocam ben yeni kasa Punto'lardan bahsediyorsun sandım. Eski kasadan çok temizini ve sorunsuzu bulunur.

Bunlar iyidir http://www.sahibinden.com/fiat-punto-1.3-multijet?a4_max=145000&sorting=price_asc&address_country=1&price_max=19500

• hocam antepe nasıl gitcez nasıl gelcez :D
    İstanbul bir tane var o da benim sana linkini attığım.2 parça değişmiş çamurluk ve kaput önden güzel girmişler galiba :D
  • Doğru sende haklısın. İstanbul'da ki ile konuşmuşsun, sağlam araca benziyor. Karar senin.
  • yardımların için teşşkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.