Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.985
Cevap
101
Favori
515.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Çok fazla bilgi vermem etik olmaz, iç tasarım ve malzeme kalitesi kendi segmetindeki araçlardan çok daha iyi, şu an ki yaris ve corolla dan iyi diyebilirim, dış dizayn zaten harika, seçeneklerde çift renk olacak

Senin Tahminin peki fiyat kaç lira dan başlar ? Bir de arka diz mesafesi ile ilgili çeşitli söylentiler var dar diyen var geniş diyen var
  • zamaneking kullanıcısına yanıt
    Diz mesafesi, Mazda cx3 ile aynı diyebilirim, ancak coupe tarzindan dolayi biraz sıkıntılı, karanlik birakmamak adina arka cam uzun tasarlandi, aero dinamigi bozmamak icin arka cam uzerine uzun spoiler tasarlandi, dikkatinizi cekmistir
  • quote:

B segment mokka, juke, captur vb.

İyi o zaman. En babası Mokka ki 1.4 AT Enjoy liste fiyatı 79400; eşdeğer donanımla aynı fiyata razıyım ben, 4x4 olmasa da olur veya 5-6 fazlasına 4x4...
  • quote:

Diz mesafesi, Mazda cx3 ile aynı diyebilirim, ancak coupe tarzindan dolayi biraz sıkıntılı, karanlik birakmamak adina arka cam uzun tasarlandi, aero dinamigi bozmamak icin arka cam uzerine uzun spoiler tasarlandi, dikkatinizi cekmistir

Arka spoyler standart olduğunu duymuştum. Arka cam sileceği biraz kaba gibi duruyor. Sanki saklanabilirdi biraz. Birde araç ağırlık nedir 0-100 hızlanma değeri 1.2 turbo cvt nin. Verdiğin bilgiler için teşekkürler.
  • Tasarım mükemmel güzel ve sexy. Ben beğendim. 1.2, 1.6 araliklari yok satar.
    Teknik detaylara fazla giremeyecegim, daha once acikladigim gibi arac hala gelistirme asamasinda
  • quote:

Teknik detaylara fazla giremeyecegim, daha once acikladigim gibi arac hala gelistirme asamasinda

Peki sizce yeni geliştirilen bir araç lansman ile birlikte alınır mı yoksa bir yıl geçtikten sonra piyasası oluştuktan sonra mı almak mantıklı. Sonuçta araçta eksikler olacaktır kullanıcıların yorumları ile beraber makyajla eksiklikler kapatılacaktır. Ama tabi sorunsuzluk ve kalite algısı yüksek bir marka tüm testleri en ince ayrıntısına kadar yapmadan aracı piyasaya sürmeyecektir. Bir de Toyota güvenlik sistemi paketini standart olarak sunacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Tasarım mükemmel güzel ve sexy. Ben beğendim. 1.2, 1.6 araliklari yok satar.

Yazılanları okuduysanız sadece 1.2 motor var turbo 1.2 185 tork
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncivan

quote:

İyi o zaman. En babası Mokka ki 1.4 AT Enjoy liste fiyatı 79400; eşdeğer donanımla aynı fiyata razıyım ben, 4x4 olmasa da olur veya 5-6 fazlasına 4x4...

Aynen katılıyorum ama yıl sonu söylentileri Canımı sıktı doğrusu ben temmuz gibi bu aracı bayilerde görebiliriz diye umuyordum.
    Yorumlarınıza katılıyorum, her ne kadar defalarca testler yapılsada problemler çıkabiliyor, kullanıcı geri beslemelerine göre iyileştirmeler yapılabiliyor, önümüzdeki senelerde farklı motor seçenekleri de gelecektir.
    Edit, güvenlik sistemi tüm modellerde standart olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 26 Nisan 2016; 22:50:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamaneking

quote:

quote:

Aynen katılıyorum ama yıl sonu söylentileri Canımı sıktı doğrusu ben temmuz gibi bu aracı bayilerde görebiliriz diye umuyordum.

Alıntıları Göster
    Şöyle de bir şey var; 8-9 ay sonra çıkacak ise resmi sitede hemen birkaç haftada lansmanı yapılacak gibi hava estirilmesini ahlaki bulmam ve kısmen de soğurum açıkçası...

• quote:

Şöyle de bir şey var; 8-9 ay sonra çıkacak ise resmi sitede hemen birkaç haftada lansmanı yapılacak gibi hava estirilmesini ahlaki bulmam ve kısmen de soğurum açıkçası...

Toyota bayisi 8. Ay diyorsa bence çok sarkmaz en fazla 9. Ay
  • quote:

quote:

kardeşim mesaj kasmaya çalışmanı anlıyorum ama 1,2 ve 1,6 ya kadarı tr de satar diyorum.
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim mesaj kasmaya çalışmanı anlıyorum ama 1,2 ve 1,6 ya kadarı tr de satar diyorum.

Benim söylemek istediğim araç 1.2 turbo 1.8 hybrid 2.0 atmosferik üç motor seçeneği ile üretilecek. Ama Türkiye de sadece 1.2 turbo motor manuel ve cvt şanzıman seçeneği ile satışta olacak. Keşke BMW den alınan 1.6 dizel motor da olsaydı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim söylemek istediğim araç 1.2 turbo 1.8 hybrid 2.0 atmosferik üç motor seçeneği ile üretilecek. Ama Türkiye de sadece 1.2 turbo motor manuel ve cvt şanzıman seçeneği ile satışta olacak. Keşke BMW den alınan 1.6 dizel motor da olsaydı.

tamam demek istiyorum ki. aracın 1,2 1,4 ve 1,6 dizel seçenekleri üretilsin. tr de peynir ekmek gibi bu 3 çeşit gider. kasa çok güzel geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam demek istiyorum ki. aracın 1,2 1,4 ve 1,6 dizel seçenekleri üretilsin. tr de peynir ekmek gibi bu 3 çeşit gider. kasa çok güzel geldi bana.

Alıntıları Göster
    Aynı segmentteki Juke 58 - 79 Bin arası
    Aracın çıkış fiyatı bununla karşılaştırılacaktır ...

• Juke'a rakip bir araç bu.

1.2 Turbo
    1.4 D4D ile gelir ülkemize herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Juke'a rakip bir araç bu.

1.2 Turbo
    1.4 D4D ile gelir ülkemize herhalde.
    Mevcut aracım dizel, ekonomisinden memnunum ancak ülkemizde dizel motor farkı fiyata haddinden fazla yansıyor. Hele turbo benzinli motorlar bu denli yaygınlaştıkça, 150-200 bin kilometrede kendini amorti edecek bir bedeli (10-15-20 bin) fazladan ve peşinen ödemek mantıktan uzaklaşmaktır diye düşünüyorum...Toyota C-HR özelinde düşünürsek, 1.4 dizeli şahsen tercih etmem, 1.6 sı iyi olurdu ancak Toyota' nın dizel motorlarla uyumlu iyi bir AT u da yok, multimod tercihim olmaz...

Yerleşik ''Dizel olmadıktan sonra neye yarar?'' anlayışının etkisiyle benzinli fiyatının makul tutulacağını umduğum için 1.2T + CVT benim için optimal seçenek olacaktır diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Toyota diye okudum girdim.
    Fotolara baktım honda bu dedim. Sonra kendimi honda olduğuna kabul ettirdim. Mesajları okudum Ismi de çok uygun tam bir honda hatta bu mesajı yazarken toyota olduğunu yine unuttum.
    Bu kadar da tasarım çalınmaz.

Vallahi neden bilmiyorum ama banada aynisi oldu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.