Şimdi Ara

Büyük Anket.Forum Ahalisinin Adsl Modem Tercihleri + Adsl Modem Ayarları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
0
Favori
64.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki

Büyük Anket.Forum Ahalisinin Adsl Modem Tercihleri + Adsl Modem Ayarları

(En Son Oy Tarihi: 14.7.2017)
Giriş
  • arkadaşlar 13 adet pc vardı şimdi 4 adet yeni pc ekledikten sonra değişik pclerden 4 veya 5 şi nete girmiyor diğerleri ile oyun oynamıyor cevaplarınıza acil ihtiyacım var
    şimdiden herkese teşekkür ediyorum
    saygılarımla

adasl zoom x4 kullanıyorum bunun sayı olarak sınırı varmı yani kaç pc ye kadar bağlanabilir nete
    çok acil arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • Ben bir yurtta kalmaktayım ve adsl almak için başvuruda bulundum. Ama daha hala bir modemde karar kılamadım. 4 portlu ısınma problem olmayan kesintisiz net bağlantı sağlayabilecek bir modem ve yanında da 16'lık bir switch almayı düşünüyorum. Yazılanları okudum ve aklımda zoom modem alma kararı belirmeye başladı. Yanına da bir inca switch almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz ne konuda olur acaba? Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erturkoz

Ben bir yurtta kalmaktayım ve adsl almak için başvuruda bulundum. Ama daha hala bir modemde karar kılamadım. 4 portlu ısınma problem olmayan kesintisiz net bağlantı sağlayabilecek bir modem ve yanında da 16'lık bir switch almayı düşünüyorum. Yazılanları okudum ve aklımda zoom modem alma kararı belirmeye başladı. Yanına da bir inca switch almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz ne konuda olur acaba? Yardım ederseniz sevinirim.

Sized hiç problem yaşatmayacak, üstelik 7/24 satış sonrası desteği olan,menüsü komple Türkçe, kompakt bir kasa içinde fakat ısınmayacak bir tasarım olan AirTies markasının RT-110 modelini almanızı samimiyetle ve ısrarla öneririm. (Bkz.www.airties.com) Fiyatı Vatan Komputer gibi yerlerde $ 79+KDV, mail order sitelerinde $ 4-5 kadar daha ucuz. Zoom'un x5'i bu model yanında hem daha pahalıdır, hem de daha "yetersizdir". 16-port switch için makul fiyata bulduğunuz herhangi bir markayı alınız derim. Zaten 8 veya 16-port switch olarak çok çok fazla bir çeşit yok Türkiye'de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafaky -- 16 Ekim 2005, 11:02:11 >

• Bence zyxel hem daha ucuz hemde sorunsuz,en azından ben bir sorun yaşamadım.
  • arkadaşlar geek q51 marka modem kullanan varmı?
  • geek,pikatel ve linksys bu 3 modem en kaliteli modemler benim fikrim ben oyumu linksys ye verdim wireless leri çok daha güzel
  • 1150 oy fena değil
  • Sagem Fast kullanıyorum 2.5 aydır..Valla allaha şükür hiçbir arızasını vesairesini görmedim. kurulumu inanılmaz kolay..takıyorsun cdyi..aleti usb'ye bağla diyor.bağlıyorsun ahanda sana modem hazır..bu kadar basit..hiç bir sorun da yaşamıyorum 2.5 aydır..allah nazardan saklasın..tahtaya vurun maaşallah deyin :)
  • aLcatel..U.S.R
  • 1175. oy kullanılmıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdengeçti

yaw zoom %50 olmuş nerdeyse. bir sosyolog yok mu durumu incelesin. vahim bir durum

veriler gerçeği gösteriyor. o kadar muhabbeti oldu ama bu %50 tesadüf olamaz dimi...
  • zoom
  • çok faydalı bi anket olmuş doğrusu
  • VALLA BENİM MODEMİN İSİMİNİ BİLMİYORUM ÇATIYA ÇIKMAM LAZIM ÇÜNKÜ MERKEZİ SİSİTEM APARTMANDA bakınca bi ara söylerim artık
  • lynksys
  • quote:

Orjinalden alıntı: meret

Arkadaşlar,
    Asus adsl modem almadan biraz daha araştırın. Isınma vb. pek çok sorunu var. Elimde patladı diyenler bile oldu. Birde arkasındaki ithalatçıyı öğrenin. Çizgi Elektronik (www.cizgi.com.tr) tam destek veriyorsa olabilir. Ama bu destek işini iyi öğrenin satın aldığınız yere garantisi konusunda sorular sorun. Sonra çok uğraşmanız gerekebilir.
    Meret ;)

valla bende asus modem var...ısınıyo ama çok ısınmıyo...bi kere 2-3 hafta hiç fişini çekmedim,sürekli de download yaptım bi sorun çıkmadı henüz...
  • benim modem lectron şıklarda yok
  • us robotics 9107
  • INCA IM-101 (1port ethernet, 1 port usb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arf* -- 14 Şubat 2006 21:50:26 >
  • cnet 4 port bu arada ayarlar adreslerindeki tterzincan adlı link ölmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhan850 -- 14 Şubat 2006 21:54:06 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.