Şimdi Ara

Burcu Esmersoy kilisede nikaha onay aldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merak edenler için burcu esmersoy yanlış hatırlamıyorsam cnn türkte hafta sonunda spor proglamı yapıyordubir zamanlar....
    şimdi haberimizde bu:
    Ünlü bir türk kızı daha kilisede nikah kıymaya karar verdi. Ancak bu kez nikah kıydıracak isim Tuğçe Kazaz gibi din değiştirmeye gerek görmedi. Vatikan Türk kızından gelen nikah isteğine olumlu yanıt verdi.
    şimdi bu yapılan şey normal birşey mi?

• Hür bir ülkede yaşıyoruz.İster kilisede yapar ister denizaltında yapar.Bize ne????
  • Nasrettin Hocaya adamın biri :

- Hocam 1 tepsi baklava evin birine doğru gidiyor demiş.
    -Banane demiş hoca
    - Ama hocam baklavanın gittiği ev sizin ev demiş adam hocaya.. Nasrettin Hoca'da
    -Sanane demiş

açık ve bir o kadarda net ?
  • çok güsel hoca.. şaka maka ben bu kadına hastayım ya.. 2 yıl önce bi aşk mektubu yazmıştım, cevap gelmedi hala

quote:

Orjinalden alıntı: judith

Nasrettin Hocaya adamın biri :

- Hocam 1 tepsi baklava evin birine doğru gidiyor demiş.
    -Banane demiş hoca
    - Ama hocam baklavanın gittiği ev sizin ev demiş adam hocaya.. Nasrettin Hoca'da
    -Sanane demiş

açık ve bir o kadarda net ?
  • bana ne bundan ayrıca tüm magazin programlarına gıcık kapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cengaverrr4

merak edenler için burcu esmersoy yanlış hatırlamıyorsam cnn türkte hafta sonunda spor proglamı yapıyordubir zamanlar....
    şimdi haberimizde bu:
    Ünlü bir türk kızı daha kilisede nikah kıymaya karar verdi. Ancak bu kez nikah kıydıracak isim Tuğçe Kazaz gibi din değiştirmeye gerek görmedi. Vatikan Türk kızından gelen nikah isteğine olumlu yanıt verdi.
    şimdi bu yapılan şey normal birşey mi?

Senin bu konuyu açmak için fake üyelik alman bence daha anormal.
  • bize ne ya isterse uzayda nikah yapsın ,ancak Türk kadınlarının yabancıların altına yatmasına gıcık oluyorum o ayrı.
  • fake falan değil farkedersen ismim cengaver4 adı üstünde 4 üncü cengaverrr yani bundan öncede 4 tane varmış. yani demekki fake falan değil....
    neyse siz durumun ciddiyetini anramış değilsiniz. hadi hayırlı geceler size cüzzzzzzz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.