Şimdi Ara

Bulaşık ve Çamaşır ne marka alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Burada sıkça Profilo önerildiğini görüyorum. İki ürün için de 1000'er TL yaklaşık bir bütçe belirledim. Buzdolabını Bosch'un Low Frost A+++ olanını almayı düşünüyorum.

Almışken çamaşır ve bulaşık makinesini de Bosch alıp geçeyim mi, yoksa bu bütçe dahilinde başka çamaşır ve bulaşık makinesi öneriniz var mı? Öyle çok programlı olsun, bir sürü özelliği olsun gibi derdimiz yok. Kaliteli olsun uzun yıllar kullanalım istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 29 Mart 2013; 9:30:28 >

• yani 2 ürün için ayrı ayrı 1000 lira mı , yoksa hepsi için 1000 lira mı? eğer ayrı ayrı ise yine profilo 6224 veya inox 6480 bulaşıık için, 1220 etr veya dtr çamaşır için olabilir. guzelevim.com.tr ye baksan çok indirimli fiyatları var
  • iki ürün için 1000 tl fiyat çok az eğer bekar kalıcaksanız anlarım ama o fiyat dahilinde sağlam birşey beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

yani 2 ürün için ayrı ayrı 1000 lira mı , yoksa hepsi için 1000 lira mı? eğer ayrı ayrı ise yine profilo 6224 veya inox 6480 bulaşıık için, 1220 etr veya dtr çamaşır için olabilir. guzelevim.com.tr ye baksan çok indirimli fiyatları var

İki ürün için ayrı ayrı 1000'er TL.
  • tamam, ayrı ayrı ise dediğim ürünleri biraz incele ama çamaşır makinesi için mümkünse bütçeni artır ve aeg alırsan daha memnun olursun, iyi ki aeg almışım dersin
  • Bulaşık makinesi olarak aklımdaki model Bosch SMS48D02TR. Bir alt modeline göre sessizlik ve su tasarrufu artısı olduğu için seçmiştim. Daha gelişmiş bir makineye ihtiyacımız yok gibi geliyor. Sizin başka öneriniz var mı "bu fiyatlara şu makineyi alırsan şu şu artıları olur" gibi?

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/bula%C5%9F%C4%B1k-makineleri/60-cm-geni%C5%9Fli%C4%9Finde/SMS48D02TR.html

Çamaşır makinesi olarak WAQ16460TR düşünüyorum. Hanım 1000 devir isterse 1000 devirlik olanını alabilirim. Annem hiç 800 devir üstünü kullanmadığından yeterli olur gibi geldi. Daha yüksek KG ve daha farklı programlara ihtiyacımız yok diye düşünüyorum. Çamaşır makinesi konusunda yine "bu fiyatlara şu makineyi alırsan şu şu artıları olur" diyeceğiniz bir model var mı?

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-ve-kurutma-makineleri/%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makineleri/WAQ16460TR.html

@zebetosu AEG alırsam ne avantajları olur? Benzer fiyattaki diğer ürünlere göre ne avantajı vardır, biraz açabilir misin? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quad_65 -- 29 Mart 2013; 10:10:01 >

• herşeyden ve hepsinden önce şöyle bir durum var, 15-20 sene önce beyazeşyalar çok kaliteli üretiliyordu, git gide bu kalite düşürüldü, kim ne derse desin her firma kalitesini düşürdü,

işte en az kalite düşüren firmalardan birisi de aeg, yıkama grubunda miele den sonra aeg hemen hemen eski kalitesiyle devam ediyor,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.