Şimdi Ara

bulaşık makinası deterjanları(pril,calgon vs)deneyimleriniz (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.816
Cevap
47
Favori
343.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Finish Classic Tablet berbat deterjan kendisi bende de bardaklarda iz leke yaptı Quantum aldım bardaklar kendine geldi bence en iyi deterjan Fairy çok köpürme yapmasına rağmen ve dediğiniz gibi Pril Gold da güzel. Finish Quantum Oxi güzel sadece Finish de ama bazı ağır yağ lekeleri çıkmıyordu Fairy çok iyi bu konuda kurutmaya da etkisi hayli fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkada?lar kullandy?ym makina sanayi tipi link koymak yasak my? bu arada hangi nasyl bi?ey görün diye koyacaktym.
  • nawemiqe N kullanıcısına yanıt
    ilnk koymak yasak degil
  • öztiryakiler bulaşık makinesi bu makinadan var, yani ucuz deterjan aramamın sebebi gönde 40 yıkama yapıyoruz en az her biri 3-5 dk sürüyor sadece
    teknoloji harikası 5 dk yıkama özelligi hosuma gitti evdeki 1 saate yıkasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nawemiqe

öztiryakiler bulaşık makinesi bu makinadan var, yani ucuz deterjan aramamın sebebi gönde 40 yıkama yapıyoruz en az her biri 3-5 dk sürüyor sadece

Bu makina kirli bulasigi 3 dakika icerisinde yikayip kurutabiliyoe mu yani simdi? Yoksa sadece yikayip birakiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu hızda olmasa iş yetişmez, yüksek sıcaklıkta çitikliyor , hiç mi kimse kullanmıyor bunlardan

@ bilalkendisin0606
    hayırlı olsun ev tipi olanlar en kısa yarım saate yıkıyor
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    yıkama yapıyor + 2 dk lık durulama da işi bitiriyor, o yüzden deterjan + parlatıcı kullanılması gerekiyor yani fair i falan yetmez koca bidon lazım
    kullanıslıymıs
  • yerli malı tavsiye ediyorum, inşallah sizde kendi yerinizi açarsanız

@bilalkendisin0606
  • Valla yillaaarrr yillar once bi pril kullanalim dedik tum bardaklar cizilince yine finishe donduk hemen

Maceraya gerek yok finish quantum

• quote:

Orijinalden alıntı: nawemiqe

arkadaşlar ben cafe için bakıyorum hangi marka tavsiye ediyorsunuz

Pril Gold ya da Fairy Platinum gerisi yalan. Bu arada sakın Finish'i evine sokma. Hala içeriğinde ne olduğunu açıklamayan tek marka. Zaten Avrupa da satılmıyor bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Finiş kullandim ama bardaklarda leke kaldi simdi pril gold fena degil

Coco aynı durum bende oldu. Bardaklar çürük yumurta gibi koktu. Pril Gold kullandım, geçti.
  • Finish Quantum hepsiburada dan kampanya olarak gönderiyorlar bayadır kullanıyoruz leke zorluğu biraz artınca performans düşüyor ama kesinlikle önerim Fairy platinum olacaktır makine filtre vesaire herşey tertemiz bulasiklar desen mükemmel temizlikte çıkıyor ve su lekesi falan kalmıyor asla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brid tablet deterjan kullanmış olan varsa deneyimini paylaşabilir mi lüften?
  • excalibur6161 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ben bunlardan sipariş ettim. makinayı üreten markanın aynısı öztirtakiler bulaşık makinesi deterjanı diye , zaten bana deterjan + parlatıcı lazımdı. hayırlısıyla yarın gelince sonrasında deneyimleri paylaşacam
    herkese yardımları için teşekkür ediyorum, işte bana ev tipi değil endüstiryel bişey lazım böyle bişey

• Herkes farklı birşey önermiş, kafam karıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: sarhosumgel

bir de şöyle zihni sinir bulaşık makinesi deterjanı alternatifi var : az köpüren tercihen turmepa veya frosch normal bulaşık deterjanı alıyoruz ( fairy kesinlikle olmaz ) , bulaşık makinesinin deterjan gözüne 3 damla - daha fazla değil - damlatıyoruz , 2 çay kaşığı karbonat ,1 çay kaşığı tuz ilave ediyoruz ve gözü kapatıp makineyi çalıştırıyoruz .
    yabancılardan öğrendiğim bu yöntemi denedim ve gayet iyi temizledi yarısına kadar dolu makinede. köpük taşması vs yaşanmadı . gerçi 50 cm eninde küçük makineye göre verilmiş miktarlardı , ben de ona göre hareket ettim. 2 ölçü karbonat 1 ölçü tuz oranı değiştirilmeden 3 yerine 5 damla deterjan denenebilir.
    sorumluluk tamamen size ait.bu kadar az damlatınca yıkamaz deyip deterjanı kesinlikle boca etmeyin.

Hocam formül güzelmiş, denemeyi düşünüyorum. Bakalım nasıl olcak?

• le saux L kullanıcısına yanıt
    Migros eskiden uzay kimyaya ürettiritiyodu şimdi eurotaba ürettiriyor eskiden uzay kimya zamanında çok güzeldi eurotab da fena değil Uzay kimya türkiyede ilk yerli bulaşık makinesi deterjanı tuzu tableti ve parlatıcısını üreten firimadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timsah02 -- 5 Ağustos 2015; 13:45:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.