Şimdi Ara

Bugün alınacak Elektro Gitar ( Set) Acil Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektro gitar seti alıcağım arkadaşlar acil yardımınız lazım,bilgi sahibi birilerini görüşüne ihtiyacım var kötü birşey almak istemiyorum?
    Bütçem 900 TL bana bir elektro gitar seti önerebilir misiniz?

ben bunu beğendim mesale iyi midir sizce ;http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/fender-squier-elektro-gitar-affinity-series-stra-114976465

Çalacağım Tür ; Indie,Pop,alternatif,punk rock ve blues vb... genelde ama diğer türleride zaman zaman çalmak isterim.

• Merhaba dosum bende.bugun.alacagim ama uzun suredir arastiriiyorum ve herkes set alma diyor ben tek gotara 1000tl ayirdim bilgilsayarimi sattim 350 400 civarinada roland cube 15w alicam ahadi hayirlisi bugun unkapanina gidecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

Merhaba dosum bende.bugun.alacagim ama uzun suredir arastiriiyorum ve herkes set alma diyor ben tek gotara 1000tl ayirdim bilgilsayarimi sattim 350 400 civarinada roland cube 15w alicam ahadi hayirlisi bugun unkapanina gidecegim

Kardeşim bende Arctic Monkeys hayranıyım nasıl bir gitar tercih ettin acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvilPixl

quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

Merhaba dosum bende.bugun.alacagim ama uzun suredir arastiriiyorum ve herkes set alma diyor ben tek gotara 1000tl ayirdim bilgilsayarimi sattim 350 400 civarinada roland cube 15w alicam ahadi hayirlisi bugun unkapanina gidecegim

Kardeşim bende Arctic Monkeys hayranıyım nasıl bir gitar tercih ettin acaba? :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94803264&p=1#94803264

2 model arasinda kaldim bugun artik gidip birtanesini alicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.