Şimdi Ara

Bu pach ile ne yenilikler geldi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • neler geldi yau ben bişi anlayamadım eskisi gibi dewam mı şimdi?

• ya beyler büyük bi şevkle bu patch i yükledim düşündüm ki scroolları falan power up store itemleri merchanta koycaz di....e bu k2 nin amacı ne yeter artık o kadar cash alıp yatırım yaptım şu an işimede yaramıo bunlarr bu durum geçici mi bilgisi olan warsa plzzzz cwp wersin????
  • pach le bişey geldiği yoq bizi oyundan soğutuolar offff

Manes te yoq
  • power up store dan alışverişte engelli şu an walla sc takılamicaz bu gidişle k2 ye imza toplayıp dilekçemi versek ne yapsak duysunlar artık bizide
  • http://www.knightonlineworld.com/ server statusa bak orda manes var
  • anladıım kadarıyla bu patchi 1330 uyumlu koxpları yeni serverde kullandırmamamk amaçlı yaptılar onun dışında bi bok yok
  • vala ya bizimle alay mı ediyoLAR NE herhalde avrupada cıktı onlar lv kasıtıktan sonra bize gelcek..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alvers23

vala ya bizimle alay mı ediyoLAR NE herhalde avrupada cıktı onlar lv kasıtıktan sonra bize gelcek..

Senin oynadığın oyun ile avrupada oynanan oyun aynı şey usko ikiside amerikaya gelip türkiyeye gelmeme gibi birşey sözkonusu bile olamaz.Büyük ihtimalle siteden 08:40 pm yazısını gördün onlarda açıldı bize sonra gelcek diye düşünüyorsun.Manes diye bir server uskoda yok şuan kimse oynayamıyor.Açılınca tüm usko oyuncularına gelir girersin.Avrupa girdi kasıyo bizde yok diye bişey olamaz

• quote:

Orjinalden alıntı: alvers23

vala ya bizimle alay mı ediyoLAR NE herhalde avrupada cıktı onlar lv kasıtıktan sonra bize gelcek..

• clan bug hakkında bilgisi olan varmı??
  • valla bu nedir yaa bişe geldiği yok zaten nedir bu telaş yok manes di yok patch di nooluyoruz donanimhaber halkı
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmoorphiS

clan bug hakkında bilgisi olan varmı??

mahina ile konuşup bug'u açtırabiliyorsun beramus için tabimahina da nickini değiştirdi de hangi serverdaysan o serverin gmine söyleyip açılıyor sitede ne yazılacağı da anlatılıyordu
  • bencede yeni serverde koxpu engellemek için iyi bir çalışma oldu koxplarını şimdiden kurup bekleyenleri ... etti
  • daha girmek nasip olmadı
  • Büyük bir ihtimalle bu akaşm gelecek yeni server biraz daha sabır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.