Şimdi Ara

BU ASRIN TRANSFERİDİR..GÖLGELEYEMEZSİNİZ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Roberto CARLOS'un alındığı günden beri şu forumda şaçma sapan,gereksiz bir ton konu açıldı muhabbetler döndü.Olgunluktan nasibini almamış ve kendi takımı bu transferi gerçekleştirebilmiş olsa ne gibi sözler sarfedeceğini az çok tahmin ettiğimiz insanlar bu konularda R.carlos transferinin saçma ve gereksiz olduğunu konuştular.
    R.carlos konusundaki düşünce ve tutumlarını değiştirmeyecek olan bu arkadaşlara kızmıyorum çünkü onlar böyle yaratılmış ve rakip takımı transfer olsun başarı olsun herhangi bir yerde ''yiğidi öldür hakkını yeme'' düşüncesiyle takdir etmek belli bir olgunluk ve kapasite ister.Ee böyle insan oranıda bu forumda yaklaşık %10 olduğu için sıkıntılı anlar yaşayabiliyoruz.
    Ancak ben yinede söyleme gereği duydum böyle saçma topiclerle,karalama kampanyalarıyla Roberto CARLOS'un tek harfini bile gölgeleyemezsiniz,sizin bu tabiri yerindeyse ''debelenmelerinize'' ancak çoluk çocuk kanar.Bu Türkiye'de asrın transferidir,gelen isim boru değil ROBERTO CARLOS'tur biz bunun farkındayız sizde artık farkına varın

• aldınız tebrikler,biz alamıyoruz çatlıyoruz tamam da 1 adam alındı diye 50 tane aynı konu açılmak zorunda mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: woofer1990

aldınız tebrikler,biz alamıyoruz çatlıyoruz tamam da 1 adam alındı diye 50 tane aynı konu açılmak zorunda mı?

KONUYU AÇANLARIN ÇOGU GSLİ BJKLİLER. CARLOS BAŞARISIZ OLCAK- VS.VS. KONULAR.. BİZDEN ÇOK SİZ ABARTTINIZ NİYEYSE ARTIK..
  • quote:

aldınız tebrikler,biz alamıyoruz çatlıyoruz tamam da 1 adam alındı diye 50 tane aynı konu açılmak zorunda mı?

10 tane R.carlos konusu açılmış 7-8 tanesini gs'li ve bjk'liler açmış ''bu kadar çok konu açılmak zorunda mı?'' diye kendinize sorun istersen.Kimseye de çatla patla demedik çocuk olmayın
  • quote:

gören de o topiklerin hepsini fb liler açıyo zannedecek...
  • İyi trasferde o kadar abartmasak asrın felan
  • Bırakın açabildikleri kadar konu açıp yazabildikleri kadar çocukça avuntular içeren mesaj yazsınlar. Zaten yapılan transferin ne kadar büyük bir iş olduğunu biraz da o mesajlardan anlıyoruz.

Ricardinho veya İnamoto geldiğinde böyle mi olmuştu?
  • aynen katılıyorum baba
    quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

Bırakın açabildikleri kadar konu açıp yazabildikleri kadar çocukça avuntular içeren mesaj yazsınlar. Zaten yapılan transferin ne kadar büyük bir iş olduğunu biraz da o mesajlardan anlıyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: RccP

İyi trasferde o kadar abartmasak asrın felan

hakikaten daha iyisi gelmedi.:D
  • vay be birşey yazdım herkes üstüme çullandı şaka bir yana carlosun nasıl bir transfer olduğunu türkiyede izlemeden anlayamayız o yüzden çok iyi veya kötü demek yanlış olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

İyi trasferde o kadar abartmasak asrın felan

Bir asırlık takımız, bugüne kadar yaptığımız en iyi transfer de bu transfer (bence Türkiye'deki en büyük transfer). Bu açıdan asrın transferi diyebiliriz.
  • Asrın transferidir tabi
    Hatırlıyorum Alex alındığı zamanlarda yine forumda arkadaslar sanki carlosu aldınız diyolardı
    Şimdi carlosu aldık yine laf ediliyor yani bunun sonu gelmez hocam kıskançlık psikolojisi
  • Bravo SPaCeLoRD, ancak bu kadar olur.
  • arkadaşım carlos size gelmeseydi katara gidecekti yani ha el-ittihat ha fenerbahçe(4,5 milyon euro resmen k.yediniz)
  • 40 yaşına gelince bende ronaldinho'yu almayı planlıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

40 yaşına gelince bende ronaldinho'yu almayı planlıyorum.

tamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: silencer01

Bırakın açabildikleri kadar konu açıp yazabildikleri kadar çocukça avuntular içeren mesaj yazsınlar. Zaten yapılan transferin ne kadar büyük bir iş olduğunu biraz da o mesajlardan anlıyoruz.

inamoto ronaldinho ile reklam filmi çevirdi ne diyorsun sen
  • Bu da gereksiz bir konu. Her açılan konuya aynı şeyleri belki yüzlerce kere yazmışsınızdır...

quote:

Orjinalden alıntı: KRAToX_DLL

Roberto CARLOS'un alındığı günden beri şu forumda şaçma sapan,gereksiz bir ton konu açıldı muhabbetler döndü.Olgunluktan nasibini almamış ve kendi takımı bu transferi gerçekleştirebilmiş olsa ne gibi sözler sarfedeceğini az çok tahmin ettiğimiz insanlar bu konularda R.carlos transferinin saçma ve gereksiz olduğunu konuştular.
    R.carlos konusundaki düşünce ve tutumlarını değiştirmeyecek olan bu arkadaşlara kızmıyorum çünkü onlar böyle yaratılmış ve rakip takımı transfer olsun başarı olsun herhangi bir yerde ''yiğidi öldür hakkını yeme'' düşüncesiyle takdir etmek belli bir olgunluk ve kapasite ister.Ee böyle insan oranıda bu forumda yaklaşık %10 olduğu için sıkıntılı anlar yaşayabiliyoruz.
    Ancak ben yinede söyleme gereği duydum böyle saçma topiclerle,karalama kampanyalarıyla Roberto CARLOS'un tek harfini bile gölgeleyemezsiniz,sizin bu tabiri yerindeyse ''debelenmelerinize'' ancak çoluk çocuk kanar.Bu Türkiye'de asrın transferidir,gelen isim boru değil ROBERTO CARLOS'tur biz bunun farkındayız sizde artık farkına varın

• quote:

Orjinalden alıntı: wasatime

Bu da gereksiz bir konu. Her açılan konuya aynı şeyleri belki yüzlerce kere yazmışsınızdır...

quote:

Orjinalden alıntı: KRAToX_DLL

Roberto CARLOS'un alındığı günden beri şu forumda şaçma sapan,gereksiz bir ton konu açıldı muhabbetler döndü.Olgunluktan nasibini almamış ve kendi takımı bu transferi gerçekleştirebilmiş olsa ne gibi sözler sarfedeceğini az çok tahmin ettiğimiz insanlar bu konularda R.carlos transferinin saçma ve gereksiz olduğunu konuştular.

Yazmışızdır haklısın işte senin gibiler o yazdıklarımızı anlamadığı için birde konu açtık ama hala anlayamamışsın ki gelip burda fikir yürütüyorsun.Zaten konuyuda sen beğen diye açmadık kendini yetkili merci zanneden kardeşim yani gereksiz yorumunu kendine saklasanda olurdu

• Evet asrın transferi.Hatta gelecek 200 yılında en iyi transferi.Fenerbahçeyi kutluyorum.Geleceğe yatırım bu olsa gerek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.