Şimdi Ara

Bu Araba Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uzun süredir araba arastırıyorum sonunda parayıda toparladım kısmetse yakın zamanda bir araba almak istiyorum..Ama gel gör ki temiz araba bulmak zor piyasada cok fazla bu isin ticaretini yapan kisi var gercek alıcıdan araba bulmak zor bende ticaretini yapan kisiye bulasmak istemiyorum cünkü cok fazla hile hurda dönüyo bu islerde..

Herneyse 2004 ford fiesta benzinli bir araba buldum tanıdık birinden..güvendigim birinin baldızı araba daha 75.000 de temizede benziyor arabayı 2008 den beri kullanıyor 2009 da 2 kaza yapmıs birinde tampon digerinde bagaj kapagı degismis kayıtlarda da var 4 bin ve 5 bin küsür masraflı 2 kaza..
    Lpg takılalı 1 sene olmus ve isli degil 16.500 demis ama 16 ya indirebilirim gibi ilanıda bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-lpg-li-ford-fiesta-1-4-comfort-85638010/detay

Sizce bu araba alınır mı bu fiyata ve bu degisen parcaları ile ?
    ayrıca lpg isletmek ne kadara mal olur

Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim simdiden tesekürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma0785 -- 10 Mayıs 2012; 22:53:40 >

• 16 Bin liraya alabilirseniz bence kaçırmayın. LPG'si de varmış zaten, yakıt konusunda sizi üzmez. Ama almadan önce yinede bir servise gösterin. Motoru filan bir kontrol etsinler.
  • 4Küsür Ve 5 Küsür Masraflı 2 Kaza Bende Sıkıntı Yarattı.İşinin Ehli Bi Ustaya Gösterin Varsa Tanıdığınız.Onun Dediğine Göre Bi Karar Verin.
  • İçi Çok güzel aracın bej döşeme bu kasa fiesta'ların içi bej standart olmuyor bu açıdan temiz ve güzel gözüküyor. 2004 model araç 16bin lira normal fiyat.. Şimdi insanların kafası şu değişti boyandı bilmem ne de karışıyor ... O arka bagaj kapağı boyanabilirdi de ama değiştirilmiş daha düzgün olsun diye...
    Böyle bir imkan var çünkü.
    Hem tanıdığınızmış. Tanıdıktan araç almak iyidir =). Yalnız kafam şuna karıştı bagaj kapağı+tampon=4 5bin tl masraf biraz çok geldi . Sanki başka bir boya veya değişen olmuş gibi gözüküyor. Kafanızı bu yönden karıştırmayım.Fiyatı 16.000 çok güzel bir fiyat 2004 Model Fiesta İçin .
    Faydalı olduysam ne mutlu bana =)
  • Tesekürler arkadaslar kadın 16.500 son demis ama ben indirebilirim gibi geliyor..tanıdık saglam bir ustam var kaportacı niyazi abi antalyada 1 numara :))
    Yarın ona bi gösterecegim tamam derse birde motoruna baktıracagım birde yetkili servisten aracın gecmisine bir baktırayım diyorum..umarım saglamdır arac cünkü araba aramaktan yoruldum

Ayrıca lpgyi ruhsata isletme ne kadara mal olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

Tesekürler arkadaslar kadın 16.500 son demis ama ben indirebilirim gibi geliyor..tanıdık saglam bir ustam var kaportacı niyazi abi antalyada 1 numara :))
    Yarın ona bi gösterecegim tamam derse birde motoruna baktıracagım birde yetkili servisten aracın gecmisine bir baktırayım diyorum..umarım saglamdır arac cünkü araba aramaktan yoruldum

Ayrıca lpgyi ruhsata isletme ne kadara mal olur?

Lpg ruhsata işletme aşağı yukarı 300 Tl'ye mal olur.
  • arkadaslar yanlıs söylemisim gelen mesaja tekrar baktım biri 3044 tl digeride 4572 tl olmak üzere 2 hasar kaydı var..
  • @SKRBSR sagol dostum..bakalım ins araba saglamdır..cünkü sıkıldım araba aramaktan e-devletden plaka sorgulatıyorum arabaların büyük cogunlugu 3 aydan önce satın alınmıs yani ya al-satcı ya galerici..il dısındanda araba bakamıyorum cünkü acemiyim ilk arabam olacak bilen birini götürmek gerekir kimseyide ugrastırmak istemiyorum onun icin alan bayagı daralıyor
  • Hocam araçtan uzak durun desem çok büyük yanlış yapmam demi ? Çünkü aracın ederi 16-17 e 7.500 bintl hasar kaydı var Sadece bagaj kapağı değişmiş ve tampon değişmesi işçilik dahil 1500 tl hadi bunlara far koyalım farlara da 250 tl diyelim 2000 bin tl maksimum tutar.. Başka birşeyler olabilir .
    Aracı gidip gördüğünüzde beğendiğinizde masraflardan kaçınmayın Kendi tanıdınıgınıza götürün.. Computext'e götürün orda boya+ motor verimi kaç felan performans bilgileri de veriliyor . Nede olsa bayan aracı biraz devirsiz kullanmış olabilir. Araç Standart 80 bg fabrika çıkışlı. Büyük ihtimal Computext'te km doğru ise 70 bg felan çıkar..
    Yararlı olmuşumdur İnşallah. Araba almak çok sıkıntı yaa piyasada çok döküntü araçlar var hemde ilk araç alıncakmış. Güzel araçlarada yüksek fiyatlar istiyorlar. Hadi hayırlısı =))

• quote:

Orijinalden alıntı: Skrbsr96

Hocam araçtan uzak durun desem çok büyük yanlış yapmam demi ? Çünkü aracın ederi 16-17 e 7.500 bintl hasar kaydı var Sadece bagaj kapağı değişmiş ve tampon değişmesi işçilik dahil 1500 tl hadi bunlara far koyalım farlara da 250 tl diyelim 2000 bin tl maksimum tutar.. Başka birşeyler olabilir .
    Aracı gidip gördüğünüzde beğendiğinizde masraflardan kaçınmayın Kendi tanıdınıgınıza götürün.. Computext'e götürün orda boya+ motor verimi kaç felan performans bilgileri de veriliyor . Nede olsa bayan aracı biraz devirsiz kullanmış olabilir. Araç Standart 80 bg fabrika çıkışlı. Büyük ihtimal Computext'te km doğru ise 70 bg felan çıkar..
    Yararlı olmuşumdur İnşallah. Araba almak çok sıkıntı yaa piyasada çok döküntü araçlar var hemde ilk araç alıncakmış. Güzel araçlarada yüksek fiyatlar istiyorlar. Hadi hayırlısı =))

sagol hocam cok yararlı oldun bi baktıralım gerekirse ekspertizde yaptırırız..hayırlısı olsun bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma0785

quote:

Orijinalden alıntı: Skrbsr96

Hocam araçtan uzak durun desem çok büyük yanlış yapmam demi ? Çünkü aracın ederi 16-17 e 7.500 bintl hasar kaydı var Sadece bagaj kapağı değişmiş ve tampon değişmesi işçilik dahil 1500 tl hadi bunlara far koyalım farlara da 250 tl diyelim 2000 bin tl maksimum tutar.. Başka birşeyler olabilir .

sagol hocam cok yararlı oldun bi baktıralım gerekirse ekspertizde yaptırırız..hayırlısı olsun bakalım..

Yanlız o fiyatlar kafanızı karıştırmasın kabataslakta yazılmış olabilir . Dediğim gibi aracın Şanzımanı değişmedikçe alt karter yırtılmadıkça yürüyeninde problem olmadıkça tavanında ve kabutunda bişey yoksa o araca gönül rahatlığıyla binilir . =) Gerisi halledilir..

• Expertiz yaptırmanızda fayda var....
  • Bu iş olur hocam,hayırlı uğurlu olsun şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Expertiz yaptırmanızda fayda var....

bu aracın km düşürülme ihtimali cok yüksek...
    aracı kaskodan, servisten sorgulatın sonra ustaya expertize gösteririsiniz.
    arac yaşına göre diri ve temiz duruyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.