Şimdi Ara

BOZUK HUAWEİLER ÇÖPE.TAMİRİ YOK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • huawei ile ilgili yardım isteyen arkadaşlar.boşuna vakit kaybetmeyin.hiçbir şekilde yardım bulamazsınız.
    çünkü,koskoca ttnet ile vatana sokulan bu çin telefonu ile ilgili,tümünü değişmekten başka bir servis hizmeti yapmıyorlar.
    yasal hak aramanın zorluklarını bildiklerinden,fütursuzca,keyfi uygulama yaparak,tüketiciyi mağdur ediyorlar.
    bu nedenle bozulan huawei lerinizi çöpe atın.

• valla 2 yıl kvk garantili. bozulursa yenisini versin bana uyar.
  • doğru banada uyar açıkçası . bende aldım geçen darty kampanyasından. :)
  • garanti kapsamında yenisini veriyorlarsa neden çöpe atıyoruz telefonu
  • emredersiniz komutanım!
    KVK, 2 Yıl Garanti gibi kavramlar senin için ne ifade ediyor?
    ne insanlar var..

• Anladın sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 26 Temmuz 2011; 20:43:53 >
  • tabi arıza kullanıcı hatası,sıvı teması gibi şeyler yazıp işten sıyrılmazlarsa iyi
  • çirkeflik yapma olm kaymak gibi telefon
  • garantide marka değil garanti sürecinde muhattap olunacak şirket önemlidir.O şirkette K.V.K olunca korkulcak hiçbirşey yok demek kalır geriye.
  • öok güzel açıklamışsın ağzına sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

garantide marka değil garanti sürecinde muhattap olunacak şirket önemlidir.O şirkette K.V.K olunca korkulcak hiçbirşey yok demek kalır geriye.

iyi bir cihaz olmasa kvk kendi garantisine almazdı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

garantide marka değil garanti sürecinde muhattap olunacak şirket önemlidir.O şirkette K.V.K olunca korkulcak hiçbirşey yok demek kalır geriye.

iyi bir cihaz olmasa kvk kendi garantisine almazdı bence.

aynen katılıyorum kardeşim kvk kendini riske atcak değil ya.
  • başına birşey gelmeyen bilemez.kvk nın garantisi geçerlidir.şirket zaten çok güvenilir.telefona söyleyecek sözümüzde yok.son derece fonksiyonel ve çağdaş.ben,kazadan bahsediyorum.yere düşürdüm ve ön camı çatladı.hata elbette benim.fakat,çatlak haliyle aylardır kullanıyorum.çünkü,cam değiştirmiyorlar.yani parasıyla yaptırmak istiyorum,"şerket prensibi,tamir yapamıyoruz,cihazı değiştirebiliriz.bedeli 500 lira"dediler.20 liralık cam için cihazmı değişir?
    söylemek istediğim buydu.ayrıca piyasada,camı asla bulunmuyor.varsa bilen insaniyet adına söylesin...
  • cam dediğiniz dokunmatiğin digitzeriyse ve ideos x5 inse ebayda 35 dolara var.ama kim takar onu bilemem.ayrıca tüketici hakem heyetine başvurun,distrubitör tamir yapmıyor deyin sonuçlanabilir
  • ne demek telefon tamir edilemiyor telefonu servise götürdüğünüzü ve çözüm bulamadıklarını ispatlayan bi belge alın servisten
    arkadaşın dediği gibi tüketici hakllarına gidin yarıdmcı olucaklardır böyle saçmalıkmı olur.kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eccara

başına birşey gelmeyen bilemez.kvk nın garantisi geçerlidir.şirket zaten çok güvenilir.telefona söyleyecek sözümüzde yok.son derece fonksiyonel ve çağdaş.ben,kazadan bahsediyorum.yere düşürdüm ve ön camı çatladı.hata elbette benim.fakat,çatlak haliyle aylardır kullanıyorum.çünkü,cam değiştirmiyorlar.yani parasıyla yaptırmak istiyorum,"şerket prensibi,tamir yapamıyoruz,cihazı değiştirebiliriz.bedeli 500 lira"dediler.20 liralık cam için cihazmı değişir?
    söylemek istediğim buydu.ayrıca piyasada,camı asla bulunmuyor.varsa bilen insaniyet adına söylesin...

http://www.tuder.net/index.php?option=com_content&task=view&id=309&Itemid=58

arkadaşım tüketici haklarına gidip mahkemeye verebilirsin, kanuna göre

2- Satıcılar imal veya ithal olsun her malın Türkçe Tanıtım ve Kullanım kılavuzu ile garanti belgesini vermek ve kullanım ömrü boyunca yedek parça bulundurmak zorundadır.

yani bu adamlar bu malı sattığı sürece yedek parça bulundurmak zorunda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

başına birşey gelmeyen bilemez.kvk nın garantisi geçerlidir.şirket zaten çok güvenilir.telefona söyleyecek sözümüzde yok.son derece fonksiyonel ve çağdaş.ben,kazadan bahsediyorum.yere düşürdüm ve ön camı çatladı.hata elbette benim.fakat,çatlak haliyle aylardır kullanıyorum.çünkü,cam değiştirmiyorlar.yani parasıyla yaptırmak istiyorum,"şerket prensibi,tamir yapamıyoruz,cihazı değiştirebiliriz.bedeli 500 lira"dediler.20 liralık cam için cihazmı değişir?

2- Satıcılar imal veya ithal olsun her malın Türkçe Tanıtım ve Kullanım kılavuzu ile garanti belgesini vermek ve kullanım ömrü boyunca yedek parça bulundurmak zorundadır.

ya arkadaşım yarın sabah gidip telefon alacaktım.huawei x5 tercih ettim.forumda herkes memnun siz şimdi böyle söyleyince içime kurt düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsayan

quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

ya arkadaşım yarın sabah gidip telefon alacaktım.huawei x5 tercih ettim.forumda herkes memnun siz şimdi böyle söyleyince içime kurt düştü.

kurt düşçek birşey yok, sanayi bakanlığı her mal için kullanım ömrü biçiyor. cep telefonun ne kadar tam bilmiyorum ama navigasyon cihazlarının 7 yıl. ömür boyu ücretsiz dendiğine bakma aslında 7 yıl :) biçilen ömür o kadar çünkü. he uzar mı süre uzar cihaza bağlı ama güncellemeyemez.

telefon olayıda böyle sanayi bakanlığı telefona bi kullanım ömrü biçiyo. bu süre zarfında yedek parça vs bulundurmak zorunda kvk.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.