Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.139
Cevap
30
Favori
220.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    primare & bw ikilisinden mükemmel performans alacağımı hissediyorum, hislerimde pek yanılmam :)))
  • Primare I22 ile B&W 704 çok iyi uymuştu,bendeki MA RX & Primare I22 uyuşmazlığından sonra şok olmuştum.Şimdi ise Primare A32 ile B&W 804D birlikteliği beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır.

Önemli olan son durak neresi orayı belirlemek.Yoksa bu hobide arayış hiç bitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 26 Haziran 2014; 11:54:35 >
  • hafta sonu gel buyur, hem iftar yaparız hem müzik keyfi yaparız :)))

son durak belli :)))) 3 sene bu bileşenlerle yola devam, sonrası Allah büyük :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

hafta sonu gel buyur, hem iftar yaparız hem müzik keyfi yaparız :)))

son durak belli :)))) 3 sene bu bileşenlerle yola devam, sonrası Allah büyük :)

Davet için çok sağol,haberleşiriz.
  • İyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: väliaikaista

İyi günlerde kullanın.

teşekkür ederim yaşar bey
  • Sn.@turushanovgu, sağlık, huzur ve mutlulukla, keyif içersinde dinlemenizi dilerim. Her zaman en gönlünüzce olacak sisteme kavusmaniz dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, iyi dinlemeler.
    Diomand tweeterların tınıları odanızı doldursun inşallah
  • arkadaşlar iyi niyetleriniz için teşekkür ederim

@aticus3 sizle konuştuktan sonra liuto almaya karar vermiştim, fakat satan arkadaş ile ilgili belirsizlik olunca satış iptal oldu, ben de dynaudio contour 1.3 mk2 bookself alıp zaman kazanayım dedim, 2-3 ay kullanıp satılmamış olursa 804d'i o zaman alacaktım, fakat aynı saatlerde @asefik'le konuşup onun da desteğiyle 804d almaya karar verdik, zaten hayallerimin hoparlörüydü, zaman geçmeden kavuşmuş olduk :)))))
  • Hayırlı olsun Sn. @turushanovgu güle güle kullanın. Müzikal kalitesinin yanında kozmetik olarakta bence çok şık hoparlörler. Hem göze hem kulağa hitap ediyor
  • furai F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, dün kargolandı, şimdi rizede, akşam alıp kuracağım, dediğiniz gibi, işçilik olarak da performans olarak da iyi hoparlör, hafta sonu resim ve ilk izlenimlerimi paylaşırım
  • 804d'ler gün akşam geldi, sistemi kurdum 1-2 parça dinledim fakat tam dinleyemeden bir yemek davetinden dolayı gece 12e kadar sistemden uzak kaldım, sabah erken kalkıp bw sarhoşluğundan çıkıp keyifli müzik dinletim devam ediyor,
    şimdiye kadar alt segment çok hoparlör dinledim, bu 804d'ler inanılmaz bir hoparlör, yıllardır istiyordum fakat bu kadar beğeneceğimi tahmin edemezdim, başlar başlamaz sistem bileşenlerine karşı hiç bir uyumsuzluk olmadı, aksine sanki yıllardır birlikte çalışıyorlar gibiydi, salonum 25m2 ve kare şeklinde, yüksek seste dahi baslarda bozulma hissetmedim :) tek tek tane tane vuruyor, dagılma yok, tizler desen ayrı bir olay, sahne sanki tüm odanın içinde, konser sanki odada veriliyor hissi var,vokal ne önde ne arkada, tam olması gerek yerde, enstrümanlar da aynı şekilde, uzun zamandır dinlediğim parçalar 804d ile tam bir kimliğe büründü,

liuto alacakken son anda satış iptal olunca, @asefik dostumun da yardımlarıyla 804d aldığım için çok keyifliyim, az sonra fotoğrafları da yayınlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turushanovgu -- 28 Haziran 2014; 14:17:20 >

• fotoyu ilk defa dh üzerinden yüklüyorum, inşallah becermişimdir

• 804D ler çok şık ve asaletli gözüküyorlar,eminim keyfine diyecek yoktur.Tabi bunda Primare A32 powerın ve T+A dac8 inde çok etkisi vardır,kablolarıda unutmamak lazım.

Dinlemek için en kısa zamanda ziyaretine gelmeye çalışacam Artık sıra sehpaya geldi sanırım.
  • valla sıfır araba parasına sistem kurduk, bence de çok iyi oldu, ben tersten gittim, millet önce hoparlör alır ki doğrusu budur, ben hoparlör işini en sona bıraktım :))) laz işi oldu biraz, senin de dediğin gibi sırada rack veya sehpa işi var, biraz kendimi toplayıp birlikte o işe el atarız,

en kısa zamanda bekliyorum, hanımdan izin alırsın iftarı bende yaparız :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turushanovgu -- 28 Haziran 2014; 15:12:08 >
  • Hayırlı olsun.Keyifli dinletiler.
  • İdealinizdeki hoparlöre kavusmanıza ve memnun kalmanıza sevindim güle güle kullanın Turushan bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar, darısı ve daha iyileri sizin olsun,
  • turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, tüm bileşenler çok güzel olmuş, güle güle dinleyin.
  • ireyal kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.