Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.139
Cevap
30
Favori
220.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yeni değiller hocam eski versiyon olandan ama onun kalitelisi bile beni cezbediyor.

Sinema amfim Sony STR-DA4600ES di.

İnanmazsını Eski Sony GN88G müzik setin amfisine Bw 704 sürdüm eq ayarı yaptım şoka girdim sinema amfisine göre ses berrak ve 30 kademeli ayardan daha 12 lere gelince ses vokalist olsun sahne geçişleri ince tiz sesler çok başarılı ve bw leri doyurdu :) komik ama gerçek Sony Stk çip setli müzik setleri tam efsane ciddende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 7 Nisan 2019; 3:32:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Yeni değiller hocam eski versiyon olandan ama onun kalitelisi bile beni cezbediyor.

Sinema amfim Sony STR-DA4600ES di.

İnanmazsını Eski Sony GN88G müzik setin amfisine Bw 704 sürdüm eq ayarı yaptım şoka girdim sinema amfisine göre ses berrak ve 30 kademeli ayardan daha 12 lere gelince ses vokalist olsun sahne geçişleri ince tiz sesler çok başarılı ve bw leri doyurdu :) komik ama gerçek Sony Stk çip setli müzik setleri tam efsane ciddende
    Ses kalitesini bilemem ama doyurma anlamında sony müzik setleri çok güçlü olduğu için bir sorun yaşanmaz heleki öyle bir kolon için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zannetmem b&w lar güçlü amfi ister o yüzden hesaplı bir amfi ile doyurucu ses alman biraz zor 704lerle benim kanaatim tabii bir arkadaşımızın bir tecrübesi vardır ok ona da eyvallah derim

• Aynen öyle db yüksek diye bw 704 ler hemen tepki veriyor düşüncesindeyim, pc den Xfi Titanium Hd ses kartından sesi alıyorum Sesi baya iyi ayarlıyor xfi ama iyi bir stereo amfi ile daha iyi olcak ama bakalım harman kardon hk980 gördüm uyguna gelirse alırım

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Hocam Güçlü amfi istemiyor gibi geldi bana elimdeki Sony-str-da4600es bile hemen tepki veriyor bw704 ler
    Sony GN88G bağladım stereo modunda Bw704 beni o kadar şaşırttıkı vokal ve baslar çok net garip yani sony amfi ufak bişey olsa inanın bw704 lere bağlı bırakacam o kadar iyi :)

• ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı serinin centerını kullanıyorum ben de. Ses kaliteleri gerçekten çok başarılı.
    Sisteme takar takmaz etkisini gösteriyor ancak doyurmak gerçekten zor. Ben hala gerçek performansını alabilmiş değilim maalesef ki.

Bağladığınız Sony müzik setini bilmiyorum bende de onun Philips versiyonu var ancak denemek hiç aklıma gelmemişti açıkçası. Ya gerçekten güçlü bir class d lazım yada teknik özelliklerinde yazan güçte bir class ab kullanmak gerekiyor. Class a kullanılacaksa sürekli class a kalan bir amfi kullanmak gerekiyor ki çok yatırım gerekiyor. :)

Amfinin yetip yetmediğini en basit şekilde basların duyulabilir; uzamadan, zırıldamadan duyulabilir olmasıyla anlarsınız. Sony bunu verebiliyorsa hayırlı olsun diyelim. En uygun çözüm temiz bulabilirseniz, 80-90 yıllarının 100w üstü akai, marantz, denon, vs modellerine bakabilirsiniz.
  • Arkadaşım bu hoparlör kullan diye verdi de şimdi. Bunları model nedir bilmiyorum nasıl bağlantı kurulur bunla anlamadım pahalı bişey olduğu içinde yanlış bişey yapıp zarar vermek istemiyorum. Direk elektirik mi bağlamam lazım ayrı üniteleri var mi elimde sadece 2 adet hoparlör var
     Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri

• _ERH@N_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle.

B&W'nin M1 modeli diye tahmin ediyorum elinizdekileri.
    Pasif hoparlörlerdir bunlar. Yani bir amfi ile kullanabilirsiniz ancak. Kaynağınızı (Radyo, medya player, cd vs.) amfiye bağlıyorsunuz amfiden de hoparlöre bağlayacaksınız.
  • Senesi gelecek forum pasif...
    Dövi bu hallere gelince haliyle nasıl hareketlensin desenize!!
    Belki ikinci el/takas vss ile ..
    Eldeki cm7 ti cm9/10 a uğgrade etsemmi acaba diye bi bakınayım dedim :)

• Merhabalar ben de yakin zamanda araniza katilacagim, az evvel 3 adet b&w m-1 (mk2) yeni jenerasyon speakerlardan 3 adet siparis gectim.

Onumuzde yer alan bir kac ayda sistemi 5.1 tamamladiktan sonra onde yer alan 3 luyu baska speakerlar ile degistirip, onden cikarttigim ucluyu atmos speakerlari olarak toplamda 4 adede tamamlayip tavana koyacagim. Simdilik planlar bu sekilde ve zaman icerisinde guncellerim buradan.

• _ERH@N_ kullanıcısına yanıt

Sizin paylastiginiz M-1 serisi ancak MK1 yani bir onceki jenerasyon. MK2 den farki 100hz baslangic olmali, MK2 ise 65hz ile baslangic degerine sahip, ayrica kozmetik olarak yine onde yer alan demir izgaralar bastan sona kadar gider mk2 de.

B&W bunlari mini ev sinema sistemleri icin yapti. Ayrica paketler halinde de satilabiliyor.(Yanlis hatirlamiyorsam paket isimleri mt-50 ve mt60d diye olmali)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilentungul -- 18 Kasım 2020; 14:14:55 >
  • Fiyat güncellendi.
    Bir alışveriş sonucu tanıştığım kişi elindeki seti komple satmak istiyor.
    Komple fiyat teklifi verebilir, Ankara da yerinde demo yapabilirsiniz.

Bowers Wilkins 803 2 adet
    Bowers Wilkins HTM2 1 adet
    Bowers Wilkins ccm 7.3 4 adet
    Bowers Wilkins db1 2 adet
    Bowers Wilkins ds3 2 adet
    Bowers Wilkins asw 600 1 adet
    Marantz mm 7055 3 adet
    Marantz av 8802 1 adet
    oppo bdp 105eu 1 adet
    wilson audio watch dog 1 adet

Tüm sisteme 475000 TL istiyor.
    Satış günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeysus -- 23 Şubat 2022; 19:44:43 >
  • Aşağıdaki fiyatlar güncellendi.
    Marantz sr 6004 av receiver 7.1 zone 2 (4500 TL ) satıldı

Bowers Wilkins m1 5.0 takım ( fiyatı 6500 TL )satıldı
    Marantz sr5006 7.1 av receiver (fiyatı 5650 TL) satışta
    Pioneer vsx 1122 k av receiver (flyatı 4400TL) satıldı

Bowers Wilkins Am1 5.0 takım (adet fiyatı 2500)satıldı

Bowers&Wilkins Pv1d subwoofer (15000 TL ) satıldı

Pioneer vsx 520 k av receiver (satıldı )

Pioneer S-SP24-QL Hoparlör Seti (satıldı )

Pioneer S21w aktif subwoofer(satıldı )

Energy E XL S8 aktif Subwoofer 1 adet (2500 TL) satıldı

Energy cc 5 center 1 adet (1800TL) satışta

Quadral quintas 500 r bookshelf çift hoparlör (1000 TL)satışta

Mustafa Ardıç
    0541 734 24 27

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeysus -- 23 Şubat 2022; 19:45:23 >
  • odeysus kullanıcısına yanıt

Bowers Wilkins Am1 5.0 takım...... 5*1800 mü hocam

• live2lift kullanıcısına yanıt

Hoparlör adet fiyatı 2500

5.0 fiyatı = 5x 2500=12500 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeysus -- 8 Nisan 2021; 8:41:30 >
  • Güncel

• Bowers wilkins ilanları pasifdir. Hepsi satıldı.

• Merhaba
    Arkadaşlar ben definitive technology ile bower Wilkins arasında kaldım siz olsanız hangisini tercih edersiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Marka olarak bir tercih yapabilmek için, amfi bilgisi , kullanım amacı, bütçe ve model karşılaştırması yapmak uygun olacaktır. Definitive mi bowers wilkins mi aslında bir soru değildir.

Bowers wilkins Pv1 subwofer ile M1 ve am1 5.0 setleri kullanmış biri olarak (30 m2 sinema için)

Şu ana kadar beni en iyi tatmin eden set olduğunu söyleyebilirim.

Definitive ise dinlemediğim için bir şey demem doğru olmaz.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.