Şimdi Ara

BOSS BİLİŞİM (Sistem toplanır mı) konu kapanmıştır boss bilişim den vazgeçilmiştir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
58.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaslar boss bilişimden 17-20 bin tl civarı yeni pc sistem toplamak için parçalar almak istiyorum fiyatları çok makul çoğu üründe belki ekran kartı ve işlemci başka yerden de tercih edebilirim

Bu site hakkında olumlu ve olumsuz hiçbir şey bulamadım.

Site müşteri hizmetleri ile görüştüm eylül yada ekim dedi yeni açılmış bir site dedi

Yurtdışından gelen ürünler için 9 gün süre yazıyor en fazla 3.5 gün yılbaşı nedeniyle gecikme olur x firmalar gibi (nanokatolog) 1-2 ayı kesinlikle bulmaz yani en fazla 15 günde elinde olur demek istedi

Şimdi tek sorunum ben buraya en az 10-15 bin tl zorla biriktirdiğim parayı gömücem yaşım 35 son kez kasa toplayacağım en son sistem olsun istiyorum hani bundan 7-8 yıl sonrada oyunları düşük ayarda da olsa oynabileyim ileride ne olacağını bilemeyiz gerçide şu anki imzamda olan sistemimi 2013 ocak ayında topladım 7 yıl oldu son çıkan oyunları bile hala düşük ayarda 2k mönitörümle çok rahat oynuyorum

Daha önce alışveriş yapmış memnun veya memnun kalmayan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir lermi

İlginiz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Toplamak istediğim sistem parçaları aşağıdaki kesin olarak almak istediğim parçalar

rtx 2080 ti AKLIMDA OLAN GALAX HOF 2080 Tİ white ama bulamıyorum yok

msı meg ace x570 çok kullanışlı program oldugu için karar verdim gigabyte auros master programları çok karışık ve kullanışlı değil

ryzen 3900x

lian li p011 pc kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishnem35 -- 16 Ocak 2020; 4:9:59 >

• Göz göre göre insanları yanıltıyorsun geciksin geç olsun güç olmasın diyorsun. 9 gün dedilerse 9 günde gelmeli
    Nanokatalog ifşa oldu kepenkleri indirdi buda aynı tip firma

ARKADAŞLAR KESİNLİKLE UZAK DURUN İLK BAŞLARDA GÜVEN VERMEK İÇİN SİPARİŞLER GELİR AMA EN SONUNDA DOLANDIRILIRSINIZ NANOKATALOG BİNLERCE SİPARİŞ ALDI AYLARCA BEKLETTİ SONRA KAÇTI
    BÖYLE SİTELERDEN ALIŞVERİŞ YAPACAKSANIZ ARKASINDA KİM VAR BİLMENİZ LAZIM BÜYÜK VE OTURMUŞ BİR ŞİRKET YADA HOLDİNG VARSA ALIŞVERİŞ YAPIN
    BEDAVA PEYNİR FARE KAPANINDA OLUR
    BURADAN ALIŞVERİŞ YAPMAYA KALKIP DOLANDIRILANLA DALGA GEÇECEĞİM ŞİMDİDEN SÖYLEMESİ
    Ben nanokatolog sitesine para kaptıran salaklardan biriyim. Benzer duruma düşmemek için Kadıköye gidip birebir yüz yüze görüşerek para bir tarafa mal bir tarafa firmadan al. Sitede adresleri var. Bende Thermaltake GF1 850W güç kaynağı alacağım ama nanokatolog sitesinde yediğim kazıktan sonra siteye güvenip sipariş veremedim.
  • 15 bin tlyi çöpe atmak istiyorsan alınır yurtdışı fiyatı bile 300 dolar olan ürünü 1500tl olarak listelemişler ne kadar güvenilir sen düşün
  • bnsera kullanıcısına yanıt
    Her ürün o şekilde değil türkiyede bulamadıgım birkaç ürün var ve fiyatlarida cok iyi mesela Lian li p011 dynmic turkiyede yok amazondan getirmeye kalksan vergi kargo dahil 1950 tl tutuyor sadece alisveris yapan varmi deneyimlerini soruyorum
  • mesele türkiyede bulup bulamayacağın değil hocam amazonda en düşük fiyat 300 dolara satılan ürünü 1500tlye türkiyeye kadar getirmesi çok itopik bi durum sitesi zaten çok amatörce o konuya girmiyorum bile
  • Gözüken fiyata KDV dahil değil sanırım tıklayınca normal fiyat gözüküyor.
  • güvenilir mi
  • Merhaba
    bilmiyorumli bir tane alışveriş yapan bulamadık :((((
  • Anladığım kadarıyla nanokatalog olmaya çalışan bir site. Nanokatalog yıllardır anca bu noktaya gelebildiyse buradan ürün almak resmen kumar derim ben
  • Merhaba
    Nano katolog urunleri 2 aya varan bi kargo dongusu ile gonderiyor asiri sikayet var site hakkinda hani diyorum bunlar yeni site kargo suresini koymuslar 9 gun diye belki kargo islerini gelismek icin daha cabuk hallederler gibime geliyor 5.10 bin tl icin o kdr emek harcayip sahtekarlik yapacaklarini dusunmuyorum acikcasi ne zaman tel etsem cvb ta veriyorlar ne biliyim kararsiz kaliyor insan bir tanede alisveris yapan bulamadik daha :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: wishnem35

Merhaba
    Nano katolog urunleri 2 aya varan bi kargo dongusu ile gonderiyor asiri sikayet var site hakkinda hani diyorum bunlar yeni site kargo suresini koymuslar 9 gun diye belki kargo islerini gelismek icin daha cabuk hallederler gibime geliyor 5.10 bin tl icin o kdr emek harcayip sahtekarlik yapacaklarini dusunmuyorum acikcasi ne zaman tel etsem cvb ta veriyorlar ne biliyim kararsiz kaliyor insan bir tanede alisveris yapan bulamadik daha :((
    O zaman bir parça ürün alır dedikleri gibi 9 günde gönderiyorlar mı diye kontrol edin riske girerim derseniz
  • Bir çok kez karşıma çıktı site ama nedense nanokatalog gibi hissettirdi. Büyük meblağ bağladığınız bir sistemi yurtdışı garantisiz ürünler ile toplamayım derim. TR garantili almanız olası bir arıza durumunda işinize yarar.
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Benim oncelikle almak istedigim turkiyede buladigim urunler mesela pc kasa lian li dynmic ve birkac urun daha var boyle
  • Siteye bulasmayin. Kimse ne oldugunu bilmiyor
  • Fiyatlar piyasadan uygun gibi. Bu ürüne göz diktim ama bilemediö. Kadıköy Bayraktar iş hanı diyor adres.
    https://www.bossbilisim.com/thrustmaster-t150-pro-forcefeedback-steering-wheel--pedals-pc-playstation-4-playstation-3-d-pad-select-start-wi-usb-34460
  • 2.dolandırıcı alarmı bilmediginiz sitelersen alışveriş yapmayın bu tarz bütçelerde alışveriş yapıcagın sayılı yer var

İnventus bınların başlıcasıdır

2.sinerjiden alabilirsiinz

3.olarak vatan pc ama sadece kdv indirimlerinde tercih edin diger dönemlerde fiyatları yüksek
  • 3900x, 9900ks, 2080 super, x570 chipset anakartlar şu anda stokta. amazon tr ve sahibinden üzerinden satış yapıyoruz. sistem toplama konusunda yardımcı olabiliriz.
    diğer ilanlar için sahibinden ilanlarımıza bakabilirsiniz

mat bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rylai2113 -- 14 Ocak 2020; 15:31:31 >
  • Çok para yatıracaksın yerinde olsam başını ağrıtmayacak bir yerden toplaman nanokatalog gibi süründürürlerse işin iş
  • Sinerji+İncehesap karşımı topla derdin mi yok paran mı çok.
  • Kayhan kokusu geldi.
  • Alışveriş yapacaksanda havale yapıp 5₺ kâr yapıyım deme kredi kartıyla yap.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.