Şimdi Ara

BOSE Sinema Ve Müzik Sistemleri Genel Konu (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
16
Favori
42.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sayın keyman2 çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için.
  • yargisiz_infaz Y kullanıcısına yanıt
    Est.Umarım faydası olmuştur, keyifle kullanmanız temennisi ile
  • Slm arkadaşlar bose sistemi araştırıyorum alına bilecek en iyi seri hangisidir acustimas 15 var birde bunun serileri var kavel küp olanları var benim için boyutu çokda önemlimdeğil güçlü bir seri alacak olsam hangi modellere bakmalıyım ve fiyat aralığı şuanki zamana göre nekadar vermeliyim

Şuanda bende definitive pro200 önler arkalar pro100 center pro c2 ve prosub 200 var elimde ama bose yi merak ettiğim için denemek istiyorum javel serisini dinleme fırsatım oldu çok beğenmiştim ama tam modeli aklımda değil ve o modelden daha güçlü bir model varmıdır yabancı forumlarda javel cube nin definitive pro 1000 serisini ezim geçtiği söyleniyor varmıdır tecrübesi olan beni bilgilendirecek birisi şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Selam, Maalesef bahsi geçen ürünleri kullanmasam da profesyonel sayılan bir çok sistemi kullanmış biri olarak ama evde Tv izlemek ve normal ev salonunda film seyretmek ise hiç düşünmeden acoustimas 6-10-15 hangi modeli isterseniz gönül rahatlığı ile alın hatta çok net 30-40 m2 salonda AQ 6 fazlası ile yeterli olacaktır.
    Avr konusuna gelir isek Bose AQ lar sony ile torklu, Denon ile tok, pioneer ile şıkır şıkır çalar Yamaha ile yorar benim tecrübelerim bu yönde selamlar.
  • Benim yazlik evde AQ 15 ve Yamaha 565 var. Oldukca memnunum ozellikle bass bu seviyelerde sinema sistemi icin cok tatmin edici.

Zaten dusuk seviye AVR varsa hic dusunmeden bose oneririm, sonucta diger hoparlorlere gore ses karakteristigi ve gucu AVR'lerden biraz daha bagimsiz.
  • Arkadaslar merhaba, en iyi Bluetooth speaker i almak istiyorum bose icin oneriniz nedir. Butce sorunum yok, amerikadayim su anda buradan almayi planliyorum. Bilgisi olanlar tavsiye verirlerse cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maske187 M kullanıcısına yanıt
    Devialet Gold Phantom için en iyi speaker yorumu yapılıyor hocam madem bütçe sıkıntısı yok bu en iyi seçenek.
  • Herkese iyi akşamlar
    Başlığı baştan sona kadar okudum.bende kısmet se Bose acoustimass 25 ser İİ alarak aranıza katılıyorum. Ürünleri henüz almadım. Sevdiğim bir komşumuz çok uygun fiyatlı olarak veriyor.
    Ürünü hiç tanimiyorum .
    Özellikle acoustimass 10 ve 15 serisinden ne farkı var anlatan olursa çok sevinirim.
    Yamaha nin RX V 365 model afişi ile sürülebilen mi
    Son olarak ürünün dvd si bozulmuş.Ne yapılabilir
    Cevqplar için şimdiden teşekkürler

• İnşallah yardimci olan çıkar

• Bose Acoustimas 10 Seri V satın aldım.
    Bununla hangi anfiyi almamı tavsiye edersiniz ? yamaha mı yoksa sony mi ?
  • Arkadaşlar hala cevap bekliyorum.
    Ürünü henüz almadım.
    Bu ürün yamaha anfi ye bağlanır mi

• quote:

Orijinalden alıntı: jethoca

Arkadaşlar hala cevap bekliyorum.
    Ürünü henüz almadım.
    Bu ürün yamaha anfi ye bağlanır mi
    Bose Acoustimas 10 Series V aldım.
    Büyük ihtimalle Yamaha RX-V685 satın alacağım.
    Ayrıca Dolby Atmos etkisi için de Bose Acoustimass 5 Series V alacağım. Bu sayede 5.1.4 yapmış olacağım sistemi.
    Onkyo alıcılar daha iyi diyorlar ancak aynı özelliklerde Onkyo anfi aşırı pahalı. Yamaha'da 6500 TL
    Eğer bu fiyat çok derseniz benzer özelliklerde Sony anfi de var 4000 TL civarı o.
  • Arkadaşlar ilgilenen varsa çok teşekkür edeceğim.
    Bose acoustimass 25 almak üzereyim. Ama ürünün cd sürücüsü calismiyor.
    Sorularım şunlar
    1 acoustimass 25 in acoustimass 10 dan farklari neler
    2 Bu set yamaha rx 365 e bağlanır mi
    Cevap verecek lere teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: azazel85

Bose Acoustimas 10 Seri V satın aldım.
    Bununla hangi anfiyi almamı tavsiye edersiniz ? yamaha mı yoksa sony mi ?
    Merhaba. Ben de Acoustimas 10 Seri kaç emin değilim le aranıza katıldım aldığım arkadaş 4 üncü seri dedi

Amfim ise MARANTZ SR6007 AVR 7.1

Sistemi kurmam biraz tesadüf oldu marantz amfilere de bakabilirsiniz.

Uyguna gelince satın aldım ben

Benim problemim tv nin ses çıkışı. Optik ses çıkışına bağladım amfiyi ama bilgisayaramındaki creative harici ses kartındaki kadar kaliteli ses alamıyorum.

Nasıl bir çözüm sunarsınız tv den maks ses kalitesi almak için
  • Değerli arkadaşlar merhaba
    Bose Soundbar 700 , Bassmodule 700 ve Surround Speakers setini satın aldim.
    Daha önce Klipsch RF-83 ve Sony Avr kullanıyordum. Bu kablo kargaşası vs beni soundbarlara itti 🤪
    Var ise bir yorumunuzu almak isterim.
    Tşkler

• Slm arkadaşlar bende bose 535 lerin jawel küpleri var acustimas 15 II iki adet ile dolby atmoslu şekilde denon 2500h da kullanıyorum bu jawel küpler kaç hz de çalışıyor bilgisi olan varmıdır audiosay e aarlattığımda 250hz ye çekiyor gerçek çalışma hz si bumudur
    Birde sistemi audyssay ilemi ayar yapmak gerek sistemi kurarkene ben audyssay e ayar çektirince sesleri aşırı şekilde eksilere düşürüyor oda 20 m2 varsa tavsiyesi cvp yazardanız çok sevinirim

• arkadaşlar bana bu sürücüden lazım. acaba hangi serinin bu bi fikri olan varmı ?
  • arkadaşlar yokmu bilen ?. nette arattım bu tipte bose cube bulamadım. çerçevesinin vida yerleri çentiksiz , piano black cube resmi bile yok. ya çok eski seri veya özel bi model, diğeri hasar gördü . sürücüsünü değiştirmeyi düşünmüştüm. veya bu seri den bi çift 2. el bulmak istemiştim. şu klasik cube'lerden çok daha müzikal çalıyor.
    veya istanbulda bose küplerin fazla olduğu 2. el satan yerler neresi. yenibosnadaki yerler gibi mesela.
  • Maşallah çok aktif bir konuymuş 🤪

• shagg S kullanıcısına yanıt
    bir de sorulara cevap yazanları çıksa
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.