Şimdi Ara

BOSE Sinema Ve Müzik Sistemleri Genel Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
16
Favori
42.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mirafiori_78

Oncelikle ilginize tesekkurler.muhtemelen vsx 520 alcam tknosadan 849 tl. Birsey daha sormak istiyorum aklima takilan acoustimass 3 ile 5 arasinda ne gibi fark var ? Vsx 520 ile cabasse mt 30 un nasil. Bir uyumu olur ? ( cabasse leri uygun fiyata buldum sifir olarak 2. Secenek bnim icin )

okadar alt a ınmedım ama muhtemelen güç farkı vardır diye tahmın edıyorum veya serı
  • Bugun izmirin asiri sicagindan magaza magaza gezmekten bunalip hic dinlemeden cabasse jersey mt 30 ve pio vsx 520 aldim. Umarim pisman olmam :s .
  • quote:

Bugun izmirin asiri sicagindan magaza magaza gezmekten bunalip hic dinlemeden cabasse jersey mt 30 ve pio vsx 520 aldim. Umarim pisman olmam :s .

beğendinse olmasın hayırlı olsun
  • Tesekkurler . Daha iyileri sizlerin olsun . Yarin kurunca gorcez bakalim nolcak artik :)
  • quote:

Bugun izmirin asiri sicagindan magaza magaza gezmekten bunalip hic dinlemeden cabasse jersey mt 30 ve pio vsx 520 aldim. Umarim pisman olmam :s .

Hayırlı olsun izlenimlerinizi bekliyoruz
  • http://imageshack.us/photo/my-images/52/img00351201107191329.jpg/

beklentilerimin çok üstünde bir ses kesinlikle pişman olmadıgım parasının son kurusuna kadar hakeden bır cıhaz oldu giriş seviyesi için yeterli şu anda ilerisi için aktif bir bass düşünebilirim ıkı cıhazın bu kadar uyumlu olmasını beklemıyordum acıkcası dusuk seslerde tısıl tısıl bır ses cam gibi derler ya :) yukses selerde bi acayip oluyo cosuyo alet sikayet geldi apartmn dairesınde oturdugum için ... (ama aklım hala acoustimassta :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirafiori_78 -- 19 Temmuz 2011; 13:56:04 >

• quote:

http://imageshack.us/photo/my-images/52/img00351201107191329.jpg/

beklentilerimin çok üstünde bir ses kesinlikle pişman olmadıgım parasının son kurusuna kadar hakeden bır cıhaz oldu giriş seviyesi için yeterli şu anda ilerisi için aktif bir bass düşünebilirim ıkı cıhazın bu kadar uyumlu olmasını beklemıyordum acıkcası dusuk seslerde tısıl tısıl bır ses cam gibi derler ya :) yukses selerde bi acayip oluyo cosuyo alet sikayet geldi apartmn dairesınde oturdugum için ... (ama aklım hala acoustimassta :)

Tekrar hayırlı olsun ama gerçekten cihaz acoustımass la mukemmel çalıyor ben bile hala şaşıyorum neredeyse başka avr almam gerek yok o kadar memnunum

• quote:

http://imageshack.us/photo/my-images/52/img00351201107191329.jpg/

Hayırlı olsun güle güle kullanın sisteminizi.

Sakıncası yoksa özelden ne kadara aldığnıızı yazabilirmisiniz,

• Evet arkadaşlar sonunda evimizdeki Bose ailesine bu gün yeni bir üye daha ekledik.
    Sevgili dostum @sakgoz79 un telkinleri ile QC15 QuietComfort Bose kulaklık sahibi olduk , Hatta bir yandanda test etmeye çalışıyorum .
    İlk izlenim olarak gayet kaliteli duruyor ve gayet kaliteli sessi var şimdilik 10 üzerinden 8 verebilirim .
    Biraz testten sonra resimli bir mini anlatım yapmaya çalışacagım . Umarım işlerden fırsat doğar ama yinede kısada olsa iki satır yorumlaya çalışırım .
  • Kulaklıkla ilgili ufak dinletiler yapmaya başladım şimdilik fena gitmiyor , diye bilecegim yegane şey şu ana kadar gördüklerim bana sevgili dostum @sakgoz79 un ağzının tadını iyi bildiği yönünde

Bose nin sesrengini seven herkezin rahatlıkla memnun kalacagı bir cihaz . şimdilik tek tam randıman alamadıgım müzikde bir dostumun tavsiye ettiği hem müzikalite hemde test için çok sesliliginin bir çok kulvarını barındıran Kitaro (matsuri) de bazı yerlerde çok iyi netice alamasamda genelinde başarılı buldum.

ve en buyuk özelligi olan cevre seslerını fılıtre etmesı ve extrem bır yalıtım saglamsı konusunda ıse gercekten hayran bırakıyor helekı bırde on dugmesıne basınca farkı hıssetmemek ımkansızlasıyor.

şimdilik bu kadar ama aynı cihazdan sevgılı sakgoz79 da siparişvermişti aslen bu tanıtımı ondan rica etmek lazım gerçekten emek veriyor ve gerçekten çok başarılı sonuçlar alıyor rica etsekde o ilgilense inanın şiir tadında olur ne dersiniz

Serkancıgım sen ne dersın rıca etsem guzel bır nuans yaratırmısın hemde başlıgımızın ilk Bose inceelmesi olur
    Bence yakışır

• Hayırlısı olsun güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gassero

Hayırlısı olsun güle güle kullanın...

Sagolun daha iyileri sizler için inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

Evet arkadaşlar sonunda evimizdeki Bose ailesine bu gün yeni bir üye daha ekledik.
    Sevgili dostum @sakgoz79 un telkinleri ile QC15 QuietComfort Bose kulaklık sahibi olduk , Hatta bir yandanda test etmeye çalışıyorum .
    İlk izlenim olarak gayet kaliteli duruyor ve gayet kaliteli sessi var şimdilik 10 üzerinden 8 verebilirim .
    Biraz testten sonra resimli bir mini anlatım yapmaya çalışacagım . Umarım işlerden fırsat doğar ama yinede kısada olsa iki satır yorumlaya çalışırım .

Ozellikle ucak yolculuklarinda cok ise yariyor, uzun yolculuk sonrasi basagrisi yorgunluk hissedilmiyor. Evde guclu ugultu yapan klimalar varsa ugultu kesmesi acisindan cok faydali.

Hatta muzik dinlemeseniz bile bir ise konsantre olurken cevre seslerden rahatsiz olmamak icin kullanabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

quote:

Evet arkadaşlar sonunda evimizdeki Bose ailesine bu gün yeni bir üye daha ekledik.

Ozellikle ucak yolculuklarinda cok ise yariyor, uzun yolculuk sonrasi basagrisi yorgunluk hissedilmiyor. Evde guclu ugultu yapan klimalar varsa ugultu kesmesi acisindan cok faydali.

Hatta muzik dinlemeseniz bile bir ise konsantre olurken cevre seslerden rahatsiz olmamak icin kullanabilirsiniz..

Kesinlikle katılıyorum Üstad ın sözlerine açıkcası kulaklık en son para verecegım seylerden biri diye düşünüyordum ama gördümkü kaliteli bir kulaklık kesinlikle ihtiyaçmış
    ki sevgılı dostum serkanında kulaklıgı gelmiş yakın zamanda kalifye bir yorum hazırlayacaktır ..
    Memnunıyetım gercekten ust duzey bir tanede ofise alsammı dıyorum hakıkatten kafa dınlendırıyor

Sayın mercan sizin kulladıgınız Bose urunler hakkındakı yorumlarınızda ögrenmek mutlu ederdı tecrubelerınızden fazydalanmak ısterız paylaşmak ıstersenız

• Bende noise cancellation kulakligina ek olarak Bose Acustimass 5 ve 10 var.

Bose urunlerinin en iyi ozelligi daha kucuk alanlarda cok basarili ses performansi. Acustimass 10'u Yamaha 565 ile kucuk bir odada kullaniyorum, ozellikle bass komponenti basta olmak uzere cok yeterli ses veriyor. Acustimass 5'i de stereo zone 2 olarak kullaniyorum, burada da bass sesleri cok etkileyici.

Bircok kullanici Bose ses yapisini sevmiyor ama benim hosuma gidiyor. Verdigi ses fiziksel yapisina gore ust duzeyde.

Turkiye de fiyatlari pahali oldugu icin fiyat/performans acisindan tartisma yaratabilir ama ben bulundugum yerde uygun fiyata aliyorum bu sebeple fiyat/performans oranindan memnunum.

Quite comfort 15 noise cancellation kulaklik ise neredeyse teknoloji harikasi, kulaga tak, rahatsiz edici seslerden kurtul. Istersen muzik dinle istersen dinleme. Beni ucak yolculuklarinda basagrisi/yorgunluk'tan kurtaran bir cihaz. Alinacaklar listesinin en onlerinde olmali.

• quote:

bu kulaklık spor yaparkende kulanılırmı uygunmumu acaba
  • Gym için uygun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asukrumercan

Bende noise cancellation kulakligina ek olarak Bose Acustimass 5 ve 10 var.

Bose urunlerinin en iyi ozelligi daha kucuk alanlarda cok basarili ses performansi. Acustimass 10'u Yamaha 565 ile kucuk bir odada kullaniyorum, ozellikle bass komponenti basta olmak uzere cok yeterli ses veriyor. Acustimass 5'i de stereo zone 2 olarak kullaniyorum, burada da bass sesleri cok etkileyici.

Bircok kullanici Bose ses yapisini sevmiyor ama benim hosuma gidiyor. Verdigi ses fiziksel yapisina gore ust duzeyde.

Turkiye de fiyatlari pahali oldugu icin fiyat/performans acisindan tartisma yaratabilir ama ben bulundugum yerde uygun fiyata aliyorum bu sebeple fiyat/performans oranindan memnunum.

Quite comfort 15 noise cancellation kulaklik ise neredeyse teknoloji harikasi, kulaga tak, rahatsiz edici seslerden kurtul. Istersen muzik dinle istersen dinleme. Beni ucak yolculuklarinda basagrisi/yorgunluk'tan kurtaran bir cihaz. Alinacaklar listesinin en onlerinde olmali.

Üstad paylaşomlarınız için tşkler . Eminimki bir çok arkadaşımıza zaman içerisinde klavuzluk edecek bilgiler olacak paylaştıklarınız
    Bende ilave etmek isterimki hakikatten ufak mekanlarda Bose çok kullanışlı bir cihaz sinema konusunda vede tatminkar.
    Kulaklık ise gerçekten bir çok açı dan çok işlevsel ama tavsiyem TR den almakdansa ABD den getirtme şansı olanların F/P anlamında çok daha memnun olacakları şeklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungx

quote:

bu kulaklık spor yaparkende kulanılırmı uygunmumu acaba

Üstad Sn: Mercanda cevaplamış Malum cihaz biraz buyukçe eger bu sizi rahatsız etmeyecek ise kesinlikle olur bildiginiz bir dj kulaklıgı buyuklugunde .
    Lakin ben bazı parçalarda daha önce duymadıgım vokal v.s sesleri alabildigim için gerçekten mutlu oldum .
    alınası bir cihaz Elinizdeki cihazların performanslarını test etmek amaçlı bile kullanılabılır aradakı kayıpları goruyorsunuz

• Sadece kenwood, yamaha, sansui, pioneer, sony, arçelik, vestel gibi firmaların üst düzey olmayan vasat sistemlerinde müzik dinleyen insanlara Bose un sesi muhteşem gelecektir.
    Ancak gerçekten Hi-fi, özellikle hi-end sistemlerde müzik dinleyenler için Bose sıfıra yakındır. Markadan bile sayılmaz.

Bu arada ben de sinema sisteminin surround ve center ında Bose kullanıyorum. 161 ve VCS-10 Dizaynları çok hoş özellikle center ın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.