Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar işinin ehli anadolu yakasında enjektörleri test ettirebileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim sana onu kim demisse sahtekarin onde gideni aracini satmak icin yalan konusuyo. Ben gozumle gordum bmw makyajli kasa yeni nesil motor varsa kesinlikle ve kesinlikle 2200 cm3 hacimli ve 170 hp olmasi lazim. Benim aracim 2001 320i benim ruhsatimda 1995 cc 150 hp olarak gecio fakat arkadasimda 2004 320ci vardi onda 2200 cc 170 hp olarak yaziyodu ruhsatinda. Vergi dilimi de benimkinin bi ustu

• E46 3.20d 163 bg aracımda 3000 devirde devir takılıp kalıyor fikri olan varmı

• Arkadaşlar merhaba aracımda bir parça kırık ve bu parçanın ne olduğunu bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.fotolar aşağıda.
    Kırık parçanın fiyatı nedir?Nerden temin edeblirim_?Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.(BMW konusunda acemiyim parçalardan hiç anlamam)
     BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

Araç 2000 model 3.18i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmat40 -- 23 Mayıs 2015; 21:57:47 >

• ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    termostat bu nerde ikamet ediyosunuz 75 ile 150 arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydia

termostat bu nerde ikamet ediyosunuz 75 ile 150 arası

hocam teşekkür ederim.pm attım.
  • Arkadaşlar Merhaba,
    E46'lar'ın özellikle 2002 sonrası olanlarda Business CD radyolarda (MODE tuşu olanlarda), arkada aux çıkışı mevcut. Kendim eski bir bilgisayardan, aux konnektörü söküp bir AUX kablosu yapmıştım ama pek estetik olmadığı için, Aliexpress'ten 8$'a (sekiz dolar) sipariş etmiştim, bir haftada geldi ve geçen Cumartesi 15 dakikada basitçe monte ettirdim. Eliniz yatkınsa kendiniz de yapabilirsiniz. İsterseniz cep telefonunuzdan isterseniz de mp3 çalardan 3.5 mm giriş olduktan sonra, istediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz. Ben böylelikle Transmitter derdinden kurtulmuş oldum. Şiddetle tavsiye ederim . Bu bağlantı kablosunun orjinalini Borusan 90 EUR demişti. Sonuçta aynı işi görüyor. Nasıl kazıkladıklarını varın siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

Arkadaş e 46 alcak parayı buldum ama çevremde kim varsa sakın eski model bmw alma bir araba parası gömersin altından kalkamassın deyince okadar insanın vardır bir bildiği diyorum.Çok güvendiğim bir abim var oto klima elektirik işi yapıyor o aldı 3.20 ci onu satıp 7 40 aldı eski model onunla konuştum temizini bulursan korkma hemen al ama temiz bulmak çok zor dedi kritik parçaları çok pahalı oluyormuş.Tabi benim gönlümden geçen tek kapı 3 18 ci yada 3 20 cd şu an için aval aval bakıyorum.

4 kapı 3.18i var, satabilirim :)

Eski model alma diyenlere bakma. 2 buçuk yıldır kullanıyorum taş gibi arabam. Önemli olan senden öncekilerin aracı nasıl kullandığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De Niro

Arkadaşlar Merhaba,
    E46'lar'ın özellikle 2002 sonrası olanlarda Business CD radyolarda (MODE tuşu olanlarda), arkada aux çıkışı mevcut. Kendim eski bir bilgisayardan, aux konnektörü söküp bir AUX kablosu yapmıştım ama pek estetik olmadığı için, Aliexpress'ten 8$'a (sekiz dolar) sipariş etmiştim, bir haftada geldi ve geçen Cumartesi 15 dakikada basitçe monte ettirdim. Eliniz yatkınsa kendiniz de yapabilirsiniz. İsterseniz cep telefonunuzdan isterseniz de mp3 çalardan 3.5 mm giriş olduktan sonra, istediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz. Ben böylelikle Transmitter derdinden kurtulmuş oldum. Şiddetle tavsiye ederim . Bu bağlantı kablosunun orjinalini Borusan 90 EUR demişti. Sonuçta aynı işi görüyor. Nasıl kazıkladıklarını varın siz düşünün.

hocam kablonun diğer ucunu nereden çıkarttınız.

• Kabloyu, orta vites konsolunun sağından, yan döşeme ile konsolun arasından alttan telefon koyma haznesine kadar getirdik. Bu arada, kabloyu teybin arkasına taktından sonra, teybin kabloya takılmadan yerine kızaklanması önemli. Bunun için de kılavuz yardımıyla, kabloyu biraz öndeki boşluktan konsolun altına indirmek gerekiyor.
    Neticede çok orijinal olmasa da gayet iyi oldu. Bir de direksiyondan şarkı geçişi yapabilseydim aliyülala olurdu ama buna da şükür. Belki o da OBC'den ayarlanabiliyordur, araştırmak lazım.
  • Yazınızı okuduktan sonra aux ile ilgili araştırmalara başladım. Nasıl monte edildiği vs o tür şeyler basitmiş. Fakat çözemediğim bir durum oluştu. Teyp radyo-cd döngüsünden sonra aux'a geçmiyor. radyo ve cd arasında dönüp duruyor. Aux bir türlü çıkmıyor. Ayrı bir ayarı var mı onu da bilmiyorum.

Aracımdaki teyp kod numaraları fotoda görünüyor. Acaba bendeki teyp aux desteklemiyor olabilir mi?

• Teypteki aux olayını cözersem resimli anlatım ile ayrıntılı açıklama ekleyebilirim. Fakat öncelikle teypte aux girişine kablo taktıktan sonra neden teypte aux yazısı çıkmıyor onu bulmam gerekiyor.
  • Arkadaşlar bu aracın otomatik temizini 40-50 bin arası bulmak mümkün mü?
    Mümkünse hangi yılları bulunur?
    Bir de İstanbul'da bakım ve parça masrafları nasıldır(Maslak'a çok yakınım)?

2008 Honda Civic kullanıcısıyım. Fiyakalı bir araca ihtiyacım var. Ancak memur olduğumuzdan BMW gözümüze çok üst görünüyordu. O nedenle çok yabancıyım.

• bordod B kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-boyasiz_82_binde_bmw-duz-vites_320i-e46_ilk-sahbnden_hatasiz-213996806/detay

• dostlar merhaba. 3.16 ti m technic ile ilgileniyorum. e46 kasa ama compact olduğu için pek tutmamış bu nedenle fiyatları sahibinden.com'da düşük. 2003-2005 model arası çok temiz ve az kilometrelisi 30-35 bin liraya bulunuyor. kullanıcısı olan var mı? tavsiye eder misiniz? tüp taktırmayacağım çok fazla yakacağını biliyorum yakıt sorun değil ama performansı nasıldır? iç mekan kalitesi sedan e46 3 serisi kadar iyi midir? ön konsol ve kapılar sedan 3 serisi ile aynı gibi.
  • aydinakin1986 A kullanıcısına yanıt
    Aydın Hocam Merhaba,

Kabloyu taktıktan sonra AUX yazısı görünmüyorsa, aracı cihaza bağlayıp, fonksiyonlarını açtırman gerekiyor sanırım.
  • aydinakin1986 A kullanıcısına yanıt
    Aydın Hocam,

Öncelikle kabloyu teybe takman gerekir. Ben taktığımda kendiliğinden AUX yazısı çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De Niro

Aydın Hocam,

Öncelikle kabloyu teybe takman gerekir. Ben taktığımda kendiliğinden AUX yazısı çıkmıştı.

yeni kablo almadım. kabloyu kendim yapmaya çalıştım ama olmadı. muhtemelen teybin özelliği açılmamış olabilir dediğin gibi. çünkü internette takip ettiğim kadarı ile her şeyi doğru yaptım fakat benim teypte tepki yok :) Link aşağıda, isteyen deneyebilir. çok zor değil zannımca...

http://www.diymybmw.com/e46/aux-input-cable/

eksik herhangi bir şey yaptığımı düşünmüyorum ama olmadı.

• Arkadaslar mrb bizde 2001 e46 sahibi olduk yapmak istedigim ilk is direk dosemelerini duzelttirmek
    ankarada bu isi yapan yaptiran orjinalligi ile yapacak olan var mi paylasirsaniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

dostlar merhaba. 3.16 ti m technic ile ilgileniyorum. e46 kasa ama compact olduğu için pek tutmamış bu nedenle fiyatları sahibinden.com'da düşük. 2003-2005 model arası çok temiz ve az kilometrelisi 30-35 bin liraya bulunuyor. kullanıcısı olan var mı? tavsiye eder misiniz? tüp taktırmayacağım çok fazla yakacağını biliyorum yakıt sorun değil ama performansı nasıldır? iç mekan kalitesi sedan e46 3 serisi kadar iyi midir? ön konsol ve kapılar sedan 3 serisi ile aynı gibi.

Merhaba.
    Öncelikle bahsettiğiniz yaşlarda compact bir araca ne bindim ne de kullandım, belirtmek isterim. Çok fazla da bilgim yok açıkçası.
    2012'den beri 2004 3.18i kullanıyorum ve oldukça memnunum. Aracımı almadan önce bir hayli de araştırmıştım. Karşılaştığım ortak düşünce, 3.16'ların pek verimli olmadığıydı - tabi ki 3.18 veya 3.20'lere kıyasla -.
    Bu durumda size söyleyebileceğim tek şey, önceliğiniz maddiyat ise bahsettiğiniz aracın temizini bulun ve tadını çıkarın. Ama eğer performans da beklerim diyorsanız neredeyse aynı yakıta daha güçlü bir araç tercih etmeniz. Benim aracım 143 hp olmasına rağmen bazen yetmediğini bile düşünüyorum. İlk kez bu düşünceye de ışıklardan kalkışta 180 hp ford focusu geçemediğimde kapıldım - ki siz 3.16 ile bu düşünceyi sık sık yaşayacaksınız.

2000 model olsun temiz olsun en az 3.18 bari olsun. En makbulü en az 3.20 olanı ama işte vergiler hepimizin malumu.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.