Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (566. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.277.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ridleyscott

quote:

Orijinalden alıntı: apoel

Herkeze iyi geceler

2010 model 99000 km comfort 3.20d sıyah döşemeler krem deri 177bg ıkı parçada yüzeysel boya olduğu soylendı 76000tl fıyatlı aracı almayı düşünüyorum ama araştırdığım kadarıyla turbo ve sanzıman sıkıntısından bahsediyorlar km düşük araç bulmak çok zor olanlarda hasar kayıtları yüksek araçlar olabılıyor turbo sanzıman durumlarını okudukça arada kaldım sizler ne dersiniz goruslerınızı belirtirseniz sevinirim

Ben hiç duymadım turbo şanzıman sorunu. 64 binde aracım, bu km ler normal kullanıcı için çok komik rakamlar. 200-300 binden sonrası belki arıza ihtimali yükselir. 60-70 bin nedir ki?

Aynen Ben de duymadım. Ben 210k aracım ve çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: apoel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-2010-model-bmw-3.18d-premium-xenon-sunroof-full-185894888/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kopuz-auto-dan-2010-bmw-comfort-servis-bakimli-188783925/detay/

Bu iki arac icin yorumlariniz ne olur

ben galeriden ikinci el bmw almam şahsen.alınsa bile masrafsız binilebileceğine inanmıyorum. arabanın sorunu hatası boyası vs olmasa sahibi direk kendi satar geçer.ilk ilana 320d yazmışlar. evet 2000cc ama 143 hp'lik 318d o araç.
    ikinci el bmw alacak olsam sahibinden satılık, bakımları kayıtlı bir aracı güvenilir bir şekilde almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyoote -- 10 Aralık 2014; 11:49:03 >

• Arkadaşlar aracımı satmayı düşünüyorum

Malum sitelere ilan vermeden önce burada paylaşmak istedim..
    Araç 2010 Model 3.20d ..130.000 km Araçta ışık paket, sunroof , bi-xenon farlar , deri döşeme ve özel ışıklı direksiyonu ile M performans body kit bulunmakta... Sağ arka çamurlukta ve sağ arka kapıda lokal boya bulunmaktadır.. Ciddi bir kazası yoktur.. Sorgulama da yapabilirsiniz.. Fiyat olarak 90.000 TL düşünüyorum..

Ekte bir kaç foto koyuyorum.. Yüklemede sorun olmaması açısından boyutlarını biraz küçülttüm..

• Rechtsanwalt kullanıcısına yanıt
    M performans body kit orjinalmi eğer orjinal böyle ise fiyat gayet makul, pazarlıkla vs 87-88 e rahat satarsınız diye düşünüyorum. Tabi 184bg ise birde hasar kaydı ne kadar önemli

Bu arada direksiyonda ısıtma varmı, orada derece işareti gördüm sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 10 Aralık 2014; 17:07:50 >
  • Direksiyondaki isi isareti motor ve yagin hararet gostergesi dostum.. İsitma yok direksiyonda.. Performansa yonelik veriler, devir ısıklari, kronometre agirlik merkezi ve denge gostergeleri fln var..

araç 177 lik , ben aldigimda bu sekil aldim valla detayini bilmem ama direksiyon orjinal kitapçığına kadar var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 78 istiyorum 18bin tl hasar kaydı ve 2 çamurluk ve ön kapı Boyalı çok duruyor ama 2 si dükkanın önünde sürttü herifin teki diye valla aracınız temizmiş ne almayı düşünüyorsunuz ? Ben 320i ED sportline Plus alıcağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toxicated -- 10 Aralık 2014; 18:53:38 >
  • Bende 3.20i veya a4 dusunuyorum.. Sizinde gönlunuze gore olur insallah ;)

• Geçen hafta yazdığım mesaj her nedense silinmiş.

Diyordum ki: Daha önce bu başlık altında E90'lar için yurtdışından farklı silecek tedarik eden bir arkadaş vardı. Alanlar çok memnun olduklarını söylüyordu. Zamanla sileceklerde yıpranma veya bozulma oldu mu, yoksa o arkadaşlar hala memnun mu? Tedarik eden arkadaş hala getirtmeye devam ediyor mu?

Bunun neyini sildiler, anlamak mümkün değil.

Sorularıma cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

Geçen hafta yazdığım mesaj her nedense silinmiş.

Diyordum ki: Daha önce bu başlık altında E90'lar için yurtdışından farklı silecek tedarik eden bir arkadaş vardı. Alanlar çok memnun olduklarını söylüyordu. Zamanla sileceklerde yıpranma veya bozulma oldu mu, yoksa o arkadaşlar hala memnun mu? Tedarik eden arkadaş hala getirtmeye devam ediyor mu?

Silecekleri secospacos nickliarkadastan aldik. Gayet de memnunuz. Siz onunla iletisime gecin herkes gibi siz de memnun kalin

• quote:

En son iki silecek mi kaldı bir tane mi kaldı diyordu. Ben alalı 1 ay oldu gayet memnunum çok orjinal. Yerine oturtamamisim ilk taktığımda sonra onu da hallettim . Daha önce silecek kullanmıyormusuz :)

• Arkadaşlar bilgi olsun diye yazıyorum, geçen hafta ankara borusanda aracımın 100bin bakımını yaptırdım.
    Yüzde 20 indirim kampanyası var, yakıt filtresi dahil 870 tl verdim.

30bin km dolmasını beklemedim ,19bin km de bakıma soktum arabayı fiyat bana makul geldi ne dersiniz?

• sevgili forumdaşlar
    bugun sabah 17 jant ve 225 45 r 17 lastikleri kış tan dolayı değiştirdim

16 jant ve 205 55 r16 yeni 4 adet jant ve ovation marka lastik aldım.

aracta yuzde 40 direksiyonda hafifleme oldu.
  • coyoote kullanıcısına yanıt
    Coupe ebatı farklı olduğu için uygun silecek bulamamıştı secospacos bana, ben de kendim Bosch servisine gidip Aerotwin silecek sordum.
    Şansıma uygun ebatta vardı ama klipsler uymuyor size dedi ordaki usta o yüzden takamadım
    Bu sorunu çözmenin bir yolu var mıdır acaba?
  • maalesef silecekler bitti. Bir daha getirmeyi düşünmüyorum açıkcası zor oluyor.
  • cgnday kullanıcısına yanıt
    hocam daha önce de dediğim gibi sizin araca uygun silecek bulmak çok zor. kodunu zaten vermiştim. almanyada bile bulamadık maalesef
  • quote:

Secospacos tan aldık silecekler canavar gibi çalışıyor ilk günkü gibi maşallah çok memnunum

• secospacos S kullanıcısına yanıt
    Ben uygun ebatı (600/400) buldum Maslak sanayi Bosch servisinde ama klipsler uymuyor dedi usta.
    Ben de Aerotwin silecek kullanamayacak mıyım o zaman dedim, net birşey söyleyemedi.
    Klipsler değiştirilemez mi ki? veya 600/450 kullansam çok mu uzun olur yolcu tarafı?
  • @Bmw.

montajı tekrar yaptım, usb girişin oldugu yer biraz içeride, diğer taraf ise 1cm dışarıda. Cihaz hafiften bakar şekilde duruyor. Yarın gündüz çekimlerinide atarım
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    tam olarak neler vardı bakımda

ben dısarıda 700tl ye

yakıt
    hava
    klima
    yağ
    filtreleri
    motor yağı değişimi
    motor kayışı v kayışı heralde
    birde boru diye birşey değişti, kodunu yazıncada boru yazıyor
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.