Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (536. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.276.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi yaaa :( bazi sitelerde 40 watt falan diye satilanlar var.onlarda mi olmaz diyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkxman

Hadi yaaa :( bazi sitelerde 40 watt falan diye satilanlar var.onlarda mi olmaz diyosun

http://luxangeleyes.com/products/lux-e90-lci-halogen

biraz pahalı ama piyasadaki en kaliteli angel eye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

quote:

evet kaliteli duruyor fakat 200$'ı geçiyor kargo ile.. bence değmez

• İyi akşamlar, aracımı yıkatırken birşey dikkatimi çekti ve lastik jantındaki BMW logosu deforme olup çıktığını gördüm. Büyük ihtimalle yapıştırma şeklinde onlar. Bu logoyu nereden ve nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mı acaba ?
  • araçtaki ses sistemini beğenmeyen yoktur heralde aklıma bir fikir geldi ama yapan varmı hiç bilmiyorum. Sistemdende anlamam yani teknik özellik olarak suanki ses sistemini %50 iyileştirsem ve bass sesleri yapay gelmese yeter. Aracı discoya cevirme niyetim yok

arka cam altı hoporlörlere dokunmadan yapılıcak sistem çünkü arka hoporlörler arka park sensörleriylede çalısıyor. Sisteme gelicek olursak

4hoporler+4 twit+2bas ve 1anfi ve bu sırada yalıtım sadece ses sistem için değil bütün kapılara yalıtım (yalıtım 30dolardı yurt dısı fiyatı ve 4kapı içinde yeter)

2hoporler 2twit şeklinde sistemler satılıyor. Bunlardan 2adet orta kalite birşey alsak
    2tanede koltuk altına bas
    5çıkıslı anfi birde her hoporlere ayrı veya her hoporler veya basa ayrı 6cıkıslı alsak

Bize ne kadar patlarki, arka koltuklarda nerelerin kesilcene dair izler mevcut, bunu kendim keserim ama bu ses sistemi 1500tl gibi ucuza bulmam mümkünmiki. Anlıyan arkadşlar varsa anfi ile basslar düzelirse bass alma derdimde kalmaz. Basslar suankinin bir tık üstü olsa yeter, bat bat diye sanki hoporler bas numarası yapıyormus gibi ses cıkartıyor. Hafif vursa pat pat yapmasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 18 Temmuz 2014; 1:40:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaytrk

İyi akşamlar, aracımı yıkatırken birşey dikkatimi çekti ve lastik jantındaki BMW logosu deforme olup çıktığını gördüm. Büyük ihtimalle yapıştırma şeklinde onlar. Bu logoyu nereden ve nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mı acaba ?

bütün jant-lastik işiyle uğraşanlarda var hocam. sticker şeklinde
    yalnız orijinal olan çıkmıyor bilginize. replikaysa, veya ortadaki kapak değiştiyse sticker takıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

araçtaki ses sistemini beğenmeyen yoktur heralde aklıma bir fikir geldi ama yapan varmı hiç bilmiyorum. Sistemdende anlamam yani teknik özellik olarak suanki ses sistemini %50 iyileştirsem ve bass sesleri yapay gelmese yeter. Aracı discoya cevirme niyetim yok

arka cam altı hoporlörlere dokunmadan yapılıcak sistem çünkü arka hoporlörler arka park sensörleriylede çalısıyor. Sisteme gelicek olursak

4hoporler+4 twit+2bas ve 1anfi ve bu sırada yalıtım sadece ses sistem için değil bütün kapılara yalıtım (yalıtım 30dolardı yurt dısı fiyatı ve 4kapı içinde yeter)

2hoporler 2twit şeklinde sistemler satılıyor. Bunlardan 2adet orta kalite birşey alsak
    2tanede koltuk altına bas
    5çıkıslı anfi birde her hoporlere ayrı veya her hoporler veya basa ayrı 6cıkıslı alsak

Bize ne kadar patlarki, arka koltuklarda nerelerin kesilcene dair izler mevcut, bunu kendim keserim ama bu ses sistemi 1500tl gibi ucuza bulmam mümkünmiki. Anlıyan arkadşlar varsa anfi ile basslar düzelirse bass alma derdimde kalmaz. Basslar suankinin bir tık üstü olsa yeter, bat bat diye sanki hoporler bas numarası yapıyormus gibi ses cıkartıyor. Hafif vursa pat pat yapmasa

@ridleyscott
    @coyoote

anfisiz, sadece hoparlörleri değiştirdiler. benim de niyetim var. bayramda izmire gidince büyük ihtimal yaptırtcam.

• secospacos S kullanıcısına yanıt
    Ses sistemi mevzusunu takip ediyorum. Siz de yaptıracak mısınız?
    Mert Oto dan Alpine Retrofit için koltuk altı basları ve ön tweeter lar dahil 3400 tl fiyat verdiler.
    Koltuk altı baslar olmadan fiyatı ise 1600 tl.
  • aracin kilidini uzaktan acamamk benim de cok canimi sikiyordu ama pil olmadigina eminim.Ilk gunden bu yana boyle ve iki anahtarda da ayni durum var.

Eski aracim 2010 116i inanilmaz uzaktan cat diye aciyordu ama simdiki aracimda - ilk sahibi benim kullanim hatasi olamaz - baya dibinden basmamiz gerekiyor.
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    iyileşme varmı hocam sadece hoparlör değişimiylede
  • hoparlörleri değiştirdim, eskisine göre bariz fark var. hem ucuz hem de basit bir işlem.

araç anahtarlarını arada sırada değiştirerek kullanın,kontakta şarj oluyor kendisi. uun yol yapmaya gerek yok, her ay birini kullanın yeter. benimkilerin biri eşimde diğeri bende. hiç bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

quote:

Benimde angel lardan biri diğerine göre daha sönük ve ara sıra tamamen gidiyor sonra tekrar geliyor falan kafasına göre takılıyor.

Bende bu beyaz yananlardan (200 tl civarı nette Mtech falan )alayım dedim ama takması da ayrı bi dert .. Lastik ve davlumbazı çıkarmak gerek. Bi de çabuk patlıyor falan da deniyor.

Şu an öyle takılıyorum. Bu güzel görüntü olarak ama sanki ampül ev yapımı gibi ?

Orijinali de 200 tl sarıların ( halojen far benimki de )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

İyi akşamlar, aracımı yıkatırken birşey dikkatimi çekti ve lastik jantındaki BMW logosu deforme olup çıktığını gördüm. Büyük ihtimalle yapıştırma şeklinde onlar. Bu logoyu nereden ve nasıl temin edebilirim bilgisi olan var mı acaba ?

bütün jant-lastik işiyle uğraşanlarda var hocam. sticker şeklinde
    yalnız orijinal olan çıkmıyor bilginize. replikaysa, veya ortadaki kapak değiştiyse sticker takıyorlar.

Çok teşekkür ederim en kısa zamanda halledicem :)
  • Bi-xenon farların yeteri kadar aydınlatmadığını düşünen oldu mu acaba ? Bunları gösterebileceğimiz bir yer var mı ? Sanki yeteri kadar güçlü ışık vermiyor gibi geldi bana. Önceki aracımda daha iyi bir kalitesi vardı.
  • merhaba arkadaşlar, bu ilandaki araç alınır mı sizce?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-son-indirimm-165920915/detay/
  • Merhaba. BMW E90 almayı düşünüyorum. 320d otomatik. 2006-2008 arası 55-60 bine temizi bulabilirim gibime geliyor. Yalnız stop lambaları biraz değişik ve güzel durmuyor açıkçası. Sizce 2007 model E90 almak mı yoksa 20 bin lira daha fazla verip 2010 E90 almak mı?

Bi de BMW alma fikri hakkında şöyle bi özet geçeyim.
    13 Temmuz Pazar günü Ankara-İncek TED koleji virajında bi kaza yaptım. Aşırı süratliydim fakat arabanın hafif ve önden çekişli olmasının da etkisi oldukça büyük. Hep uzun ve arkadan itişli veya 4 çekişli araba kullandığım için Fiesta'nın azizliğine uğradım. 3.5 takla atmışım arabayla ve 6 ağaç devirmişim. TED kolejini bilenler bilir o ağaçlar olmasaydı uçuruma uçuyormuşum son anda kurtuldum. Emniyet kemerim takılı değildi ama çok şükür airbagler patladı. Kırığım çıkığım yok sadece burnumun üstü kanadı airbage çarpmışım yan koltuğa geçip. Neyse :D o yüzden arkadan itişli sedan araba almayı düşünüyorum. Mercedesler c180ler çok pahalı ve mantıksız o yüzden E90'a karar verdim.

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Börü_Budun -- 19 Temmuz 2014; 12:51:26 >

• Bu araçtan sağ çıkmış olmanız bile büyük bir mucize, Allah korumuş; geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum size. Dikkatli olmakta fayda var. BMW'nin en büyük handikapı yağmurlu havalarda ıslak zeminde inanılmaz geziyor araba. Yüksek süratlerde çok dikkat etmek gerekir. Onun dışında tartışmasız süper bir araç :) 20 bin TL fazla verip aynı zamanda yeni nesil motor ile almış olacaksınız bence bunu da düşünün..
  • kemer takılı olmadan airbag nasıl patlıyor ben de onu anlamadım?
    kemer takılı değilse airbag otomatik iptal oluyor diye biliyorum..
  • quote:

Bu araçtan sağ çıkmış olmanız bile büyük bir mucize, Allah korumuş; geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum size. Dikkatli olmakta fayda var. BMW'nin en büyük handikapı yağmurlu havalarda ıslak zeminde inanılmaz geziyor araba. Yüksek süratlerde çok dikkat etmek gerekir. Onun dışında tartışmasız süper bir araç :) 20 bin TL fazla verip aynı zamanda yeni nesil motor ile almış olacaksınız bence bunu da düşünün..

Çok teşekkür ederim sağolun. Babamın Mercedes'i var Eskişehir'de onu kullanıyorum o konuda alışkınım tabiri caizse arabanı göt atmasına. Yeni nesil motor konusunda haklısınız da arasında da baya bi fark var zaten maximum 2.5 sene sonra değiştirmeyi düşünüyorum arabamı o kadar fark vermek istemiyorum açıkçası. Bi de babama daha fazla yüklenmemeyi istiyorum o da cabası. Ama yine de içim rahat değil acaba napsam diye yorumunuzu düşünücem çok teşekkürler tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

kemer takılı olmadan airbag nasıl patlıyor ben de onu anlamadım?
    kemer takılı değilse airbag otomatik iptal oluyor diye biliyorum..

İsterseniz ve yanlış anlaşılmayacaksa bi kanıt koyayım. Bi tanıdığım takla attığım için açılmış olabileceğini söyledi. 160la girdim bi de viraja hızla alakası da olabilir tam bilmiyorum ama hayatımı kurtardı. Yani ülkemizde benim gibi kemer takmayan salaklar çok. Kim bilebilir ki 5 dakika sonra kaza yapacağını? Tamam çok büyük hata ve beyinsizlik onu kabul ediyorum zaten de kemer takmadı diye ölsün mü yani?
     BMW 3 SERİSİ E90

Kemer takılı olmadığı için sağ tarafa geçmişim ve burnumu orada çarpmışım yolcu airbagine. Ufak da olsa kan lekeleri var.

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.