Şimdi Ara

▓BKMexpress mobil 20/50 iade kampanyası (1-31 Mayıs) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
70
Favori
63.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sagy

Arkadaşlar ben de kanpanyada yaralan mak istedim tam ödeme yapacam hata veriyor uygulama acaba hafta sonu diyemi hata veriyor ?

kartı ekledım herşey doğru ama tc nonu kart numaranı falan filan kontrol et diye hata veriyor.. sistemdenmı kaynaklı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Arkadaşlar ben de kanpanyada yaralan mak istedim tam ödeme yapacam hata veriyor uygulama acaba hafta sonu diyemi hata veriyor ?

kartı ekledım herşey doğru ama tc nonu kart numaranı falan filan kontrol et diye hata veriyor.. sistemdenmı kaynaklı acaba

Aynen boyle hata veriyor. Ben de anlayamadim neden kaynakli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar alisverii yapamiyorum ben siz ne durumdasiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

Arkadaslar alisverii yapamiyorum ben siz ne durumdasiniz

BKM Expressi güncelleyin, bendede öyle hata vermişti güncelledim gene dedi öyle tekrar denedim oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

Arkadaslar alisverii yapamiyorum ben siz ne durumdasiniz

BKM Expressi güncelleyin, bendede öyle hata vermişti güncelledim gene dedi öyle tekrar denedim oldu

Guncel durumda gorunuyor ama yine de olmadi. Kartiniz banka sisteminde bulunamadi diyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dö

İninalle oluyor mu?

ininal kartımı kabul etmedi
  • arkadaşlar migros sanal market uygulamasını kullanıp, bkm ile ödemeye yapıp 50TL'ye 20TL iade kazanmaya çalışan ve aynı zamanda MGRS15 uygulamasındaki 75 tl ye 15 tl indirimi kullanabilen oldu mu? sanalmarket uygulamasına kod girecek yer bulamıyorum.
  • Dun ing kredi Kartimi eklemeye çalıştım hata verdi ugrasmadim gittim direk aldim

• Dün en son alan benim sanırım. Teknosa dan birkaç kere işlemi yaparken hata almıştım sonrasında ödeme gerçekleşmişti. Ayrıca Teknosa da 55 Tl hediye çekide vermiş.😊 Ne alsam acaba...

• Ziraat banka karti ile onay sms i falan hersey geliyor ama islem gerceklesemedi baska kart secin diyor. Fakat banka bilgilerinde ziraat banka karti gecerli olarak gorunuyor.

Daha onceden de kullandigim enparayi artik hic gormuyor bile

• n11 bonus genç ile sorunsuz ödeme yaptım az önce.

az önce bkm yi aradım kampanya devam ediyor muş
    15000kişi limiti dolmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 24 Mayıs 2015; 15:50:05 >
  • Migros sanal market uygulaması ile bkm yi kombo yapmak istiyorum.ancak migros indirim kodunu telefon uygulamasında girecek bir yer bulamadım.yardımcı olabilecek arkadaş varmı?
  • d&r alışveriş yaparken bkm benden 2 kere para çekti. Ama d&r'da sipariş bir adet gözüküyor normal olarak ve 1 adet geldi aldığım ürün.bkm'yi aradım durumu anlattım onlar aldığınız mağaza'yı bilgilendireceğiz dediler. Ama hala gelen giden yok iade olmadı. Yarında gelmezse tekrar iletişime geçecem. Özeti başına böyle bi durum gelen varmı? Ve sonuç nedir?

• sadi_33 S kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket uygulamasinda indirim kodu girilmiyor hocam maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hata devam ediyor bkm mobilde
  • devam ediyormuki kampanya 15000 sipariş dolmamışmıdır daha ?
  • Şimdi media mark tan kulaklik alacak tim falesef hata vermeye devam ediyor :(

• Benim enparada ve ziraat banka kartinda hata verdi artik son olarak isbankasi bankamatik kartini denedim onda basarili odeme yapildi. Bi hata var ama nereden kaynakli bilmiyorum buyuk ihtimal bkm den kaynakli.

• Enpara hata verdi.Garanti bonusgenç vermedi
  • 15 bin bittimi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.