Şimdi Ara

▓BKMexpress mobil 20/50 iade kampanyası (1-31 Mayıs) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.554
Cevap
70
Favori
63.521
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ulan ayip ya kampanya yapamiyorsan yapma arkadas biz 20 iade gelecek die alisveris yaptik nasi yatmamis hala nalet olsun yapacaginiz ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bkm yi ariyorum 15inde iadeniz oldu diyor isbankasini arayin diyor is banki ariyoruz size gelen iade yok bkm yi arayin diyor. Magdur oldum sesimi duyan yok ne yapayim beyler?

• Garanti iadesi gelmiş

• maxtreme kullanıcısına yanıt
    Bana 50 / 20 iade yapılmış. Garanti paracard.
  • shaggy77 kullanıcısına yanıt
    Bugün öğleye doğru bana da geldi hocam. İlk fırsatta size PM'den soracaktım.
    Garanti İnternet Şubesinden, Kartlar -> Banka Kartlarımı seçip, Kart Hareketleri deyince 18.06.2015 Tarihinde,
    BKM EKSPRESS KAMPANYASI açıklaması ile -20 TL tutarında provizyon görünüyordu.
    Bu sebeple; Bir önceki gün hem BKM ile hem de Banka ile konuşmuştum.
    Şimdi kontrol ettiğimde hâlâ gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 24 Haziran 2015; 2:53:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

Bonus benimki de yatmamış. Bkm' yi aradım. Cepten değil web'den yapmış görünüyormuşum. İkisinin arasındaki farkı anlayamıyorsanız niye böyle alengerli kampanyalara giriyorsunuz diye sormazlar mı adama.

Cepten girme heveslisi miyiz? Bir sürü mail şifre telefondan girmeye uğraş, sonrada gördüğün muameleye bak. Tövbe yarabbim ya.

Kayıt aldılar dönüş yapacaklarmış. Peh

Bir sonuç çıktı mı? Bir de ne üzerinden alışveriş yaptınız? Android , ios , windows phone?
  • sondunya S kullanıcısına yanıt
    windows p.

Tekrar telefon açtım şimdi. Gecikme için özür dileriz, ikinci kaydı açıyorum dönüş yapıcaz dediler.
  • teb total yattı(16 haziran)
    iş bankası duble yattı(2*20) (16 haziran)

bkm'yi aradım fazla yatırmıssınız diye bize değiş işbankasına söyleyin diyorlar
  • Kimine iki kere yatirmislar kimine alisverisi iptal ettikleri halde yatirmislar. Iki gundur aradim bkm biz iadeyi yaptik is bankasini arayin diyor is bankasini ariyorum bize gelen iade yok diyor. En sonunda bkmyi arayip hesabimi kapattirdim. Yapacaginiz kampanyanin taaaa......

• quote:

windows p.

Tekrar telefon açtım şimdi. Gecikme için özür dileriz, ikinci kaydı açıyorum dönüş yapıcaz dediler.

Ben dün aramıştım. "İnceleyip size dönüş yapacağız" dediler. Bugün aradılar. "İşleminiz onaylandı, paranız yatırıldığınada tekrar bilgi vereceğiz" dediler.
    Windows phone ile "D&R mobil web" den alışveriş yapmıştım.
  • iadeyi aldım haber veren arkadaşa teşekkürler :)
  • Ne d.ngal.k bir kurummuş arkadaş. Hala dönüş yapacaklar. 3. arayışım oldu. Bir daha bkm kullanırsam ne olayım. Sinir hastası eder bunlar insanı.

Edit: 4 arama+mesaj + kitapyurduna iki mesaj sonucu 6 temmuzda iadeyi yatırdılar. Daha da kullanmam bkm'yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexicana -- 7 Temmuz 2015; 10:32:30 >
  • quote:

Ne d.ngal.k bir kurummuş arkadaş. Hala dönüş yapacaklar. 3. arayışım oldu. Bir daha bkm kullanırsam ne olayım. Sinir hastası eder bunlar insanı.

Edit: 4 arama+mesaj + kitapyurduna iki mesaj sonucu 6 temmuzda iadeyi yatırdılar. Daha da kullanmam bkm'yi.

Bunlar beni dun yine aradi yatirildimi iadeniz dedi yok dedim bildigin dalga gecio adamlar. 20 lirayi yatiramadi koca sirket. Gerci uyeligimi falan iptal ettirmistim zaten etselerde etmeselerde farketmez bunlardan yedigim 3. kazik bu. Bi sorun oluyo hemen topu bankaya atiyolar ne ise yararlar cozebilmis deilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindane

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sadece benım basıma gelmemıs demek
    Alışverıs yağpıldı ama ortada bırsey yok !

Bosa para cekildi sanki

aynen öyle oldu hocam bakalım kaç güne gelicek iadesi

Merhaba alabıldınız sanırım iadeyi ?
    Ben hala ugrasıyorum dr sistemınde hatalı cekım yok denıyor ? Para cekıldı iade gelmedi oysa..dahası kampnaya dahilnde bkm den 20 lra iade bile geldi ! Ama ürünler yok işte dr alışsverişi tanımadı )
    Valla ugrastıgım seylere bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.