Şimdi Ara

Bisiklet toplamak hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bisikletimin genel onarımını ilkokulda bile yapardım elimden tamir işi gelir çok özgüvenliyim 1500liraya bisiklet alsan seleyi deiştir şunu al bunu al rahat yola çık diyor forumdaki arkadaşlar sağolsunlar peki ben parçaları istediğim tarz alıp kendim toplasam nasıl olur çok mu zor yani dx var ali express var çinden alıp toplayamam mı ? Hayır diyenler geniş gerekçe ve hayırın evete dönüşmesi için ihtiyaçlarımı yazsın evet diyenler astarı yüzünden pahalı mı olur ekonomik yanında yardım etsin emeği geçen herkesten Allah razı olsun . Yollarına köpek çıkmasın amin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bisiklette toplama ne kadar karlı olur ya da olur mu bunu bir araştırın bence. Parçaların fiyatlarını karşılaştırarak.
  • Şu anda bakıyorum bisiklet forumda yapanların yazıları var fakat internette ing. Parça isimlerini bulmak lazım

• Kesinlikle uygun oluyor 1900 tl lik bir modele baktım salcanonun kadroları net kıyaslayamam ama vites setim full deoreydi aynakollar zincir full set frenlerde deoreydi kadro 1600gr alim. İdi 1200 ₺ ye çıktı fiyatı %20 de vergisi 1440 eder fakat fiyatlar bi zman sonra yorulup iyice yukarı yuvarladım

• Kimse toplama işiyle uğraşmıyor anlaşılan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.