Şimdi Ara

Bisiklet Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar. Arkadaşımla ben üniversite de okuyoruz o nedenle şimdilik bizi 3-5 sene idare edecek bir bisiklet(ikimizde aynısı alacağız yani unisex olursa iyi olur yada bayanında kullanabileceği) almayı düşünüyoruz.Ben 1.85 o ise 1.65 boyunda. İleri de daha kaliteli bir şey alabiliriz o nedenle şimdilik bütçemiz sınırlı 500 ila 700 lira verebiliriz en fazla (en kadar az o kadar iyi) bu aralıkta can sıkmayacak bisiklet tavsiyesi yapabilir misiniz.Teşekkürler.

• private-x P kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamadıysam eğer, bir bisiklet almak istiyorsunuz ama iki kişi de kullanacak ve boylarınız arasında 20 cm. var. Doğru anlamışsam 20 cm farka uyum sağlayacak bisiklwt yok maalesef.
    1.65 boy 46 cm. kadro ister 1.85 boy ise 57 cm. kadro. ciddi bir fark var.

Yok birbirine benzer ama iki adet bisiklet alacaksanız ve tane başı bütçeniz 500*750 arası ise,

Salcano

City Fun 60 V (650 tl) erkek

City Fun 60 L V (650 tl) kadın.

Aynı bisiklet fark orta demirin birinde düz erkek tip diğerinde eğimli kadın tip olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ptahba -- 14 Mayıs 2015; 23:49:10 >
  • City fun serisine bakılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkür ederim. İki farklı bisiklet alınacak. Dağ bisikleti olarak öneriniz olur mu? Teşekkürler.
  • ben carraro sportive 224 de karar kıldım bakalım alma aşamasındayım f/p ürünü tam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.